cs-joke.pl forum
WSPARCIE! Nie można połączyć się z tą siecią? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: WSPARCIE! Nie można połączyć się z tą siecią? (/thread-28744.html)

Pages: 1 2


WSPARCIE! Nie można połączyć się z tą siecią? - sparkle.kimbrough - 01 Apr 2019

Jak wspomniano powyżej, nie mogłem połączyć się z moim połączeniem z routerem bezprzewodowym od pewnego pięknego dnia, gdy połączenie routera uległo awarii podczas korzystania z komputera. Próbowałem wszystkiego, co mogłem, włączając w to całkowite zresetowanie komputera, ale dziś bezskutecznie. Macbook mojego brata i wszyscy członkowie rodziny telefonu komórkowego nadal mogli połączyć się z Wi-Fi.   Adapter PC - Asus PCE-AC68 Router - Asus RT-AC56U Szerokopasmowy - starhub max nieskończoność 500 Mb / s   Z góry dziękuję wszystkim guru IT


RE: WSPARCIE! Nie można połączyć się z tą siecią? - asdfwerj42 - 01 Apr 2019

Chowkuehv1 napisał: Jak wspomniano powyżej, nie mogłem połączyć się z moim połączeniem z routerem bezprzewodowym od pewnego pięknego dnia, gdy połączenie routera uległo awarii podczas korzystania z komputera. Próbowałem wszystkiego, co mogłem, włączając w to całkowite zresetowanie komputera, ale dziś bezskutecznie. Macbook mojego brata i wszyscy członkowie rodziny telefonu komórkowego nadal mogli połączyć się z Wi-Fi. Adapter PC - Asus PCE-AC68 Router - Asus RT-AC56U Szerokopasmowy - starhub max nieskończoność 500 Mb / s Z góry dziękuję wszystkim guru IT spróbuj podłączyć go bezpośrednio za pomocą kabla


RE: WSPARCIE! Nie można połączyć się z tą siecią? - chickrock69 - 01 Apr 2019

xtractor napisał: spróbuj podłączyć go bezpośrednio za pomocą kabla Nie mogłem, ponieważ router bezprzewodowy jest połączony światłowodem, więc znajduje się blisko drzwi


RE: WSPARCIE! Nie można połączyć się z tą siecią? - miczax - 01 Apr 2019

Chowkuehv1 napisał: Nie mogłem, ponieważ router bezprzewodowy jest połączony światłowodem, więc znajduje się blisko drzwi następnie użyj telefonu komórkowego jako bezprzewodowego (tethering bezprzewodowy) i spróbuj się połączyć


RE: WSPARCIE! Nie można połączyć się z tą siecią? - farmertx - 01 Apr 2019

xtractor napisał: następnie użyj telefonu komórkowego jako bezprzewodowego (tethering bezprzewodowy) i spróbuj się połączyć Tak, próbowałem użyć mojego hotspotu iPhone'a, który mógł się połączyć, ale ładowanie trwało zbyt długo


RE: WSPARCIE! Nie można połączyć się z tą siecią? - calvinllee34 - 01 Apr 2019

coś wspólnego z twoim hasłem lub ustawieniem wifi


RE: WSPARCIE! Nie można połączyć się z tą siecią? - wredeemma - 01 Apr 2019

xtractor napisał: coś wspólnego z hasłem ur lub ustawieniem wifi Próbowałem wszystkiego, ale bezskutecznie


RE: WSPARCIE! Nie można połączyć się z tą siecią? - rawat.kshitiz - 01 Apr 2019

Zaktualizuj sterownik dla Ciebie i oprogramowanie dla routera.


RE: WSPARCIE! Nie można połączyć się z tą siecią? - wheelerlink7856 - 01 Apr 2019

Wypróbuj swój adapter na innym komputerze?


RE: WSPARCIE! Nie można połączyć się z tą siecią? - rj_2414 - 01 Apr 2019

stylechap napisał: Wypróbuj swój adapter na innym komputerze? Mam tylko 1 szt., Więc nie można tego zrobić