cs-joke.pl forum
Porada dotycząca platformy gier - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Porada dotycząca platformy gier (/thread-29185.html)

Pages: 1 2


Porada dotycząca platformy gier - kkd2k5 - 11 Jun 2019

Zamierzam kupić to od Aftershock za 2690 $. Celem gry są gry Triple A, takie jak Destiny 2, PUBG, Assassin's Creed Origins, Resident Evil 7: Biohazard. Używam Dell U2414H. Proszę podać swoje uwagi na temat tego, czy jakieś części wymagają wymiany.   ULTRACORE Świąteczna promocja 2017: Darmowy zestaw słuchawkowy do gier Trend Micro Anti Virus + AFTERSHOCK M7 Gwarancja (Ultra Core i IMPULSE): 3 lata na części 3 lata serwis na miejscu Odbiór i gwarancja dostawy. Konstrukcja podwozia (ULTRACORE): H440 Full Tempered Glass Edition ** PRE-Order Procesor i płyta główna Combo (Ultracore): Intel® Core ™ i5-8600K Coffee lake 6 rdzeniowy procesor (9M cache, do 4,30 GHz) + płyta główna ASUS Z370F Karta graficzna (ULTRACORE): NVIDIA GEFORCE GTX 1080 8 GB GDDR5X Związek termiczny: IC Diamond Thermal Compound CPU (Free Lifetime Thermal Compound Re-pasting) System chłodzenia CPU (Desktop): Chłodzenie wodą Corsair H100I GTX Pamięć o dostępie swobodnym (RAM) (Desktop): 16 GB DDR 4 2400 MHz (8 GB x 2) M.2 SSD BAY (Desktop): Dysk SSD WD M.2 240 GB Pierwszy dysk twardy (Desktop): dysk twardy TOSHIBA 2 TB 3,5 cala (rozmiar bufora 64 MB) Wentylatory podwozia: Standardowe wentylatory podwozia System operacyjny: brak systemu operacyjnego


RE: Porada dotycząca platformy gier - boy.lover37 - 11 Jun 2019

Wszystko to można kupić za około 300-500 tańszych w SLS. Obawiam się, że 1080 to rodzaj chłodnicy magazynowej. Pamięć RAM jest nieco powolna przy 2400


RE: Porada dotycząca platformy gier - lermavanessa - 11 Jun 2019

Nie wiesz, czy uwierzysz, Aftershock gtx 1080 to zotac gtx 1080 Mini, który nie jest tak naprawdę lepszy niż karta referencyjna. Wysłane z Nareczona z GAGT


RE: Porada dotycząca platformy gier - n3epvva - 11 Jun 2019

singupingu napisał: Nie wiesz, czy uwierzysz, Aftershock gtx 1080 to zotac gtx 1080 Mini, który nie jest tak naprawdę lepszy niż karta referencyjna. Wysłane z Nareczona z GAGT Tak, potwierdziłem z nimi, że to rzeczywiście Zotac Mini, który w zasadzie ma taką samą wydajność jak karta referencyjna. Jedyną rzeczą jest to, że będzie wyglądać zabawnie w środkowej wieży. Jestem w stanie doładować 80-120 dla wersji AMP, ale nie jestem pewien, czy warto.


RE: Porada dotycząca platformy gier - wolverine3xl - 11 Jun 2019

8700K + Asrock Z370 = 720 USD Gskill 16 GB DDR4-3200 = 313 USD Galax 1070 Ti = 690 USD (1080 tylko 4% szybciej) 1 TB Evo 850 = 425 USD 3 TB Toshiba HDD = 118 USD Moja suma częściowa = 22xx $, nie potrzebuję dodawać kolejnych części. Widzę też, że umowa z następcą jest cholernie cui liao


RE: Porada dotycząca platformy gier - pulikantishreyareddy - 11 Jun 2019

Zawsze popieram uzyskanie lepszego procesora i słabszy start. Gdybym był tobą, dostałbym zamiast tego i7 i 1070ti. 1. Możesz łatwo zmienić GPU, ale procesor może być bardziej zaangażowany w zmianę. Oczywiście jezioro kawowe ma już 6 rdzeni, ale teraz ht jest w stanie dać niewielki impuls nawet w wielu grach. 2. Jesteś na monitorze 1080p 60hz. 1070ti pozwoli na maksimum wszystkiego przez dłuższy czas. I7 będzie w przyszłości sprawdzać cię o wiele dłużej, zwłaszcza jeśli zamierzasz w przyszłości ulepszyć gpu. Wiem, że brak wstrząsu wtórnego jest tańszy. Ale jeśli nie planujesz samodzielnie nauczyć się naprawiać, utrzymywać i budować procesora, będę wspierał je. Mają dobrą obsługę i mogą pomóc w utrzymaniu, aktualizacji, naprawie itp. Warto zapłacić premię za nieco więcej spokoju ducha.


RE: Porada dotycząca platformy gier - mehreen7677 - 11 Jun 2019

Aftershock uwielbia korzystać z tego modelu GPU .. obniża koszty z dłuższą gwarancją na pokrycie swojego tyłka. Btw dlaczego u kena zbanował ?? Nic dziwnego, więc Long nie widział cię w pobliżu singupingu napisał: Nie wiesz, czy uwierzysz, Aftershock gtx 1080 to zotac gtx 1080 Mini, który nie jest tak naprawdę lepszy niż karta referencyjna. Wysłane z Nareczona z GAGT PM me for cookie (; aplikacja HardwareZone Forums


RE: Porada dotycząca platformy gier - stacey.a.lee - 11 Jun 2019

ElZedHaitch napisał: Zawsze popieram uzyskanie lepszego procesora i słabszy start. Gdybym był tobą, dostałbym zamiast tego i7 i 1070ti. 1. Możesz łatwo zmienić GPU, ale procesor może być bardziej zaangażowany w zmianę. Oczywiście jezioro kawowe ma już 6 rdzeni, ale teraz ht jest w stanie dać niewielki impuls nawet w wielu grach. 2. Jesteś na monitorze 1080p 60hz. 1070ti pozwoli na maksimum wszystkiego przez dłuższy czas. I7 będzie w przyszłości sprawdzać cię o wiele dłużej, zwłaszcza jeśli zamierzasz w przyszłości ulepszyć gpu. Wiem, że wstrząs wsteczny jest tańszy. Ale jeśli nie planujesz samodzielnie nauczyć się naprawiać, utrzymywać i budować procesora, będę wspierał je. Mają dobrą obsługę i mogą pomóc w utrzymaniu, aktualizacji, naprawie itp. Warto zapłacić premię za nieco więcej spokoju ducha. Dobry punkt na monitorze jest wąskim gardłem dla GPU. To minimum to 1080, ale powinienem być w stanie zmusić ich do zmiany na 1070 Ti. Jednak 8600K powinno być więcej niż wystarczające dla moich wymagań. Jeśli nie z faktu, że 8400 nie wykorzystuje w pełni Z370, myślę, że 8400 jest dla mnie wystarczająco dobry. Zbudowałem moje 3 ostatnie urządzenia, ale teraz wolę, żeby ktoś rozwiązał problem, gdy mój komputer jest wyłączony.


RE: Porada dotycząca platformy gier - jmfcollier - 11 Jun 2019

Aftershock naprawdę nie jest tego wart, ale to twoje pieniądze


RE: Porada dotycząca platformy gier - troypendleton - 11 Jun 2019

joshuaho napisał: Aftershock uwielbia korzystać z tego modelu GPU .. obniża koszty z dłuższą gwarancją na pokrycie swojego tyłka. Btw dlaczego u kena zbanował ?? Nic dziwnego, więc Long nie widział cię w pobliżu PM me for cookie (; aplikacja HardwareZone Forums Myślę, że taki sam powód jak ty. Nagabywanie bo mój podpis dla GAGT to „pm me for * blablabla *” lol W każdym razie praca była zajęta, więc nigdy nie rób zbyt wielu zaleceń dla innych. Ale teraz z powrotem liao, powoli coraz bardziej aktywny Wysłane z Nareczona z GAGT