cs-joke.pl forum
Potrzebujesz porady z kompilacją gier na PC - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Potrzebujesz porady z kompilacją gier na PC (/thread-29206.html)

Pages: 1 2


Potrzebujesz porady z kompilacją gier na PC - gastonpineyro - 14 Jun 2019

Cześć chłopaki! Więc mój ziemniaczany laptop, który działał w trybie Lowwatch przy 30 klatkach na sekundę, w końcu zginął na mnie. Nigdy nie byłem zbytnim graczem, a moje doświadczenie z grami nie jest zbyt duże. Jednak ostatnio grałem dużo w Overwatch, a jakość projektu gry sprawiła, że poczułem, że powinienem dostać maszynę, która może dobrze uruchomić grę, aby móc cieszyć się nią o wiele bardziej. Ponieważ nigdy dotąd nie rozważałem budowy własnego komputera, perspektywa wybrania części wydaje mi się trudna, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak nie mam najmniejszego pojęcia, jak odczytywać specyfikacje. Naprawdę używam tylko PC do Overwatch. Brak planów przesyłania strumieniowego w przyszłości. Ponadto nie jestem pewien, czy ma to jakikolwiek wpływ, ale zamierzam uczestniczyć w Digipen w 2018 r., Więc komputer PC, który może być również używany do tworzenia gier, będzie dodatkowym bonusem. Jednak najważniejszym celem dla mnie jest wciąż możliwość uruchamiania Overwatch z najwyższą jakością, na jaką pozwala cena. Budżet nie jest ścisły i cieszę się, że mogę zapłacić kilkaset dolarów więcej, jeśli oznacza to dobry wzrost wydajności. Potrzebuję jednak monitora, który będzie uwzględniony w cenie. : x Jeśli mój budżet jest zbyt mały na to, co chcę osiągnąć, jestem otwarty na sugestie dotyczące kompilacji, które mogą osiągnąć ten sam cel w minimalnej cenie powyżej mojego budżetu.   Widziałem też mini GTX1070 na 500 na Qoo10, co wydaje się dobrym punktem wyjścia.   Bardzo dziękuję za Twoją pomoc! Naprawdę wspaniale jest znaleźć taką społeczność!


RE: Potrzebujesz porady z kompilacją gier na PC - aroy.gil - 14 Jun 2019

Jaki jest twój budżet? Czy dla ciebie jest 2k w porządku? Myśląc, że powinieneś zainwestować więcej w monitor o wysokiej częstotliwości odświeżania, jeśli wszystko w porządku. Gtx 1070 może prowadzić overwatch do> 100fps z epickimi ustawieniami graficznymi.


RE: Potrzebujesz porady z kompilacją gier na PC - adaleybag - 14 Jun 2019

singupingu napisał: Jaki jest twój budżet? Czy dla ciebie jest 2k w porządku? Myśląc, że powinieneś zainwestować więcej w monitor o wysokiej częstotliwości odświeżania, jeśli wszystko w porządku. Gtx 1070 może prowadzić overwatch do> 100fps z epickimi ustawieniami graficznymi. Mmmm budżetowo Patrzę na około 1.5k? Jest to jednak surowe. Ważniejszy dla mnie jest stosunek kosztów do wydajności. Chętnie wydam więcej, jeśli poprawa wydajności jest tego warta. Ugryzłem pocisk na 1070, więc ustawia kartę graficzną. Czy wskazane jest uzyskanie 1 większego SSD zamiast 1 SSD + 1 HDD? Monitoruj, myślę o 144Hz. Acer 246GNL wydaje się miły. Patrzyłem na i5-7600K, ale ktoś polecił zamiast tego i5-7500. Czym się różnią? Całkowicie rozmywaj się na płycie głównej, zasilaczu i pamięci RAM, aby wybrać @. @ PS: do brata, który mnie wysłał w sprawie GTX 1080, nie mogłem ci odpowiedzieć, ponieważ nadal jestem pod postem. >. <1080 wydaje się dość przesadny w stosunku do tego, co próbuję osiągnąć.


RE: Potrzebujesz porady z kompilacją gier na PC - mercury0x000d - 14 Jun 2019

144hz monitor to około 400-500 $, a twój gpu już 500 $. Budżet 1,5 tys. Na sam zestaw jest w porządku, ale z dodatkiem monitora o wysokiej odświeżalności spowoduje to 2k. Mam nadzieję, że twój budżet jest w porządku z tym. 1 ssd + 1 hdd jest lepszy. Zmniejsz zużycie na ssd. Hdd ma przechowywać rzeczy do odczytu i zapisu, takie jak filmy i muzyka oraz losowe dokumenty, gdzie nie potrzebujesz szybkiego ładowania z ssd. Również to ustawienie zmniejsza szybkość zużycia ssd. Płyta główna zależy od tego, który procesor wybierzesz. Proponuję wziąć AMD Ryzen 5 1600, ponieważ zapuszczasz się do tworzenia gier, a R5 1600 to 6 rdzeni 12 wątków. Mam nadzieję, że pomoże Ci to w wykonywaniu zadań. W przypadku płyty głównej, jeśli wybierzesz amd R5 1600, asus b350 plus nie jest zły. Połącz to z zestawem ram 2666mhz lub 3000mhz. Jeśli wszystko jest w porządku dla ciebie, mogę utworzyć listę specyfikacji dla twojego zakupu.


RE: Potrzebujesz porady z kompilacją gier na PC - rishal.me - 14 Jun 2019

singupingu napisał: 144hz monitor to około 400-500 $, a twój gpu już 500 $. Budżet 1,5 tys. Na sam zestaw jest w porządku, ale z dodatkiem monitora o wysokiej odświeżalności spowoduje to 2k. Mam nadzieję, że twój budżet jest w porządku z tym. 1 ssd + 1 hdd jest lepszy. Zmniejsz zużycie na ssd. Hdd ma przechowywać rzeczy do odczytu i zapisu, takie jak filmy i muzyka oraz losowe dokumenty, gdzie nie potrzebujesz szybkiego ładowania z ssd. Również to ustawienie zmniejsza szybkość zużycia ssd. Płyta główna zależy od tego, który procesor wybierzesz. Proponuję wziąć AMD Ryzen 5 1600, ponieważ zapuszczasz się do tworzenia gier, a R5 1600 to 6 rdzeni 12 wątków. Mam nadzieję, że pomoże Ci to w wykonywaniu zadań. W przypadku płyty głównej, jeśli wybierzesz amd R5 1600, asus b350 plus nie jest zły. Połącz to z zestawem ram 2666mhz lub 3000mhz. Jeśli wszystko jest w porządku dla ciebie, mogę utworzyć listę specyfikacji dla twojego zakupu. ] Dla mnie brzmi dobrze! Btw, zauważam, że byłeś w tym popołudniu pomagając ludziom w ich budowaniu. Super miły z was! Myślisz, że powinienem poczekać na IT Show, aby pobrać części? Nie wiesz, jak duże będą oszczędności. Sim Lim Square to dla mnie labirynt. Raz zgubiłem się tam przez 40 minut, próbując znaleźć sklep dzięki setkom korytarzy.


RE: Potrzebujesz porady z kompilacją gier na PC - aathompson - 14 Jun 2019

Lol. Po prostu dzielę się moim uczciwym doświadczeniem. Chociaż chcę, aby mój komputer był czymś, co lubię, mam nadzieję, że mogę zrobić to samo dla innych. Dlatego pomagam budować specyfikacje dla ppl. Nie ma sensu czekać tych uczciwych lub pokazać. Może na monitor, ale części do rigów zdecydowanie nie. Oto specyfikacje, które chciałbym zasugerować: CASE: Tecware Edge (69 USD) Procesor MOBO +: ASUS Prime B350-PLUS + AMD Ryzen 5 1600 (498 USD) RAM: Corsair Vengeance LPX 2666 MHz 2x8 GB (199 USD) Zasilacz: Superflower Leadex Gold 650W (169 USD) SSD: 240 GB PNY lub dowolny inny SSD budżetu (129 USD) Dysk twardy: WD Blue 1 TB (72 USD) GPU: * kupiony * OS: Windows 10 Home (<20 USD za karuzelę) MONITOR: BenQ XL2411Z 144Hz 1080p (474,33 USD przez Lazada) RAZEM: 1630,33 USD Ceny podane z motywu PC lub podane inaczej. Są to standardowe ceny. Jeśli kupujesz od Tradepac @ Level 5, targuj się trochę i możesz dostać niższe niż ceny na PC. Ale ich obsługa nie będzie tak dobra jak lar. Jakikolwiek problem w ciągu tygodnia, temat komputera zazwyczaj byłby wymianą 1 na 1. Tradepac poprosi Cię o bezpośredni powrót do dystrybutora w celu wymiany gwarancji. Widzisz więc, czego szukasz, usługi lub najlepszej ceny. W przypadku lazady możesz użyć kodów rabatowych w niektóre dni, aby uzyskać tańsze. Śledź wątek Lazady. Niektórzy użytkownicy będą chcieli również udostępniać swoje kody.


RE: Potrzebujesz porady z kompilacją gier na PC - icedragon136 - 14 Jun 2019

singupingu napisał: Lol. Po prostu dzielę się moim uczciwym doświadczeniem. Chociaż chcę, aby mój komputer był czymś, co lubię, mam nadzieję, że mogę zrobić to samo dla innych. Dlatego pomagam budować specyfikacje dla ppl. Nie ma sensu czekać tych uczciwych lub pokazać. Może na monitor, ale części do rigów zdecydowanie nie. Oto specyfikacje, które chciałbym zasugerować: CASE: Tecware Edge (69 USD) Procesor MOBO +: ASUS Prime B350-PLUS + AMD Ryzen 5 1600 (498 USD) RAM: Corsair Vengeance LPX 2666 MHz 2x8 GB (199 USD) Zasilacz: Superflower Leadex Gold 650W (169 USD) SSD: 240 GB PNY lub dowolny inny SSD budżetu (129 USD) Dysk twardy: WD Blue 1 TB (72 USD) GPU: * kupiony * OS: Windows 10 Home (<20 USD za karuzelę) MONITOR: BenQ XL2411Z 144Hz 1080p (474,33 USD przez Lazada) RAZEM: 1630,33 USD Ceny podane z motywu PC lub podane inaczej. Są to standardowe ceny. Jeśli kupujesz od Tradepac @ Level 5, targuj się trochę i możesz dostać niższe niż ceny na PC. Ale ich obsługa nie będzie tak dobra jak lar. Jakikolwiek problem w ciągu tygodnia, temat komputera zazwyczaj byłby wymianą 1 na 1. Tradepac poprosi Cię o bezpośredni powrót do dystrybutora w celu wymiany gwarancji. Widzisz więc, czego szukasz, usługi lub najlepszej ceny. W przypadku lazady możesz użyć kodów rabatowych w niektóre dni, aby uzyskać tańsze. Śledź wątek Lazady. Niektórzy użytkownicy będą chcieli również udostępniać swoje kody. Brzmi dobrze! Złapano 250 GB EVO850 z Lazady właśnie teraz za 132. Dlaczego płyta główna jest lepsza w porównaniu do innych płyt B350?


RE: Potrzebujesz porady z kompilacją gier na PC - firepixiespirit - 14 Jun 2019

Bez szczególnego powodu. Osobiste doświadczenie. Układ slotów mobo też wydaje mi się dobry. Ale jeśli chcesz przejść na inną markę mobo, na wszelki wypadek idź naprzód, dopóki budżet Ci odpowiada


RE: Potrzebujesz porady z kompilacją gier na PC - ruby.watts432 - 14 Jun 2019

singupingu napisał: Lol. Po prostu dzielę się moim uczciwym doświadczeniem. Chociaż chcę, aby mój komputer był czymś, co lubię, mam nadzieję, że mogę zrobić to samo dla innych. Dlatego pomagam budować specyfikacje dla ppl. Nie ma sensu czekać tych uczciwych lub pokazać. Może na monitor, ale części do rigów zdecydowanie nie. Oto specyfikacje, które chciałbym zasugerować: CASE: Tecware Edge (69 USD) Procesor MOBO +: ASUS Prime B350-PLUS + AMD Ryzen 5 1600 (498 USD) RAM: Corsair Vengeance LPX 2666 MHz 2x8 GB (199 USD) Zasilacz: Superflower Leadex Gold 650W (169 USD) SSD: 240 GB PNY lub dowolny inny SSD budżetu (129 USD) Dysk twardy: WD Blue 1 TB (72 USD) GPU: * kupiony * OS: Windows 10 Home (<20 USD za karuzelę) MONITOR: BenQ XL2411Z 144Hz 1080p (474,33 USD przez Lazada) RAZEM: 1630,33 USD Ceny podane z motywu PC lub podane inaczej. Są to standardowe ceny. Jeśli kupujesz od Tradepac @ Level 5, targuj się trochę i możesz dostać niższe niż ceny na PC. Ale ich obsługa nie będzie tak dobra jak lar. Jakikolwiek problem w ciągu tygodnia, temat komputera zazwyczaj byłby wymianą 1 na 1. Tradepac poprosi Cię o bezpośredni powrót do dystrybutora w celu wymiany gwarancji. Widzisz więc, czego szukasz, usługi lub najlepszej ceny. W przypadku lazady możesz użyć kodów rabatowych w niektóre dni, aby uzyskać tańsze. Śledź wątek Lazady. Niektórzy użytkownicy będą chcieli również udostępniać swoje kody. Zgodziłem się. Nie kupuj części zamiennych do komputera z wystaw. To strata czasu i pieniędzy. Zazwyczaj ceny są nieznacznie podwyższane przy niewielkich zniżkach lub bez rabatu.


RE: Potrzebujesz porady z kompilacją gier na PC - senthilprabhu.ind - 14 Jun 2019

Cześć chłopaki! Patrzę także na podobną konstrukcję jak TS. Wykonuję głównie lekkie gry, takie jak FIFA, GTA V i CSGO. Patrzę na następującą kompilację: CPU + MOBO: 1) Intel i5-7500 z MSI B250 Bazooka 2) Intel i5-7500 z ASUS B250C RAM: Nie wiesz, czy uzyskać 2x 4 GB lub 2x 8 GB Kingston Valueram 2133 MHz SSD: nie wiem, czy Samsung Evo 850 250 GB czy Samsung Evo 850 M.2 250 GB HD: WD 1 TB NIEBIESKI GPU: Nie jestem pewien, czy pobrać 1060 czy 1070. Czy gpu ma znaczenie, jeśli chcę monitor 144p 1080p? Dziękuję wam za pomoc, ponieważ to mój pierwszy raz. TWOJE ZDROWIE