cs-joke.pl forum
Modernizacja Rig na 2019 - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Modernizacja Rig na 2019 (/thread-29248.html)

Pages: 1 2


Modernizacja Rig na 2019 - jamesking12345678 - 21 Jun 2019

Cześć. Mam zamiar dokonać aktualizacji do mojej obecnej platformy. To kilkuletnia platforma, wciąż działająca perfekcyjnie, ale swędząca ręką, chce wypróbować najnowszą technologię.   Zajmuję się głównie przeglądaniem stron internetowych, Netflix i edycją Photoshopa. Jedyną grą, w którą aktualnie gram, jest Football Manager. Mogę poddać recyklingowi dowolne części mojego aktualnego lub po prostu zachować jako urządzenie zapasowe.   Moje aktualne specyfikacje sprzętu są następujące   Procesor: Intel i5 6600K MB: Bohater Asus Maximus VIII Ram: G.Skill 8 GBx2 GPU: Asus GTX 980Ti Strix Dysk twardy: Samsung 960 PRO 512GB Cooler: Corsair H100i Zasilacz: Corsair RM850X Obudowa: Corsair Carbide Air 540 Monitor: LG Widescreen 34 cale   Pls radzą mi, co należy uaktualnić, abym mógł zobaczyć znaczącą poprawę w stosunku do mojej obecnej platformy.   Budżet wynosiłby około 2 000 USD +/-   Dzięki!


RE: Modernizacja Rig na 2019 - anieqsamsodien - 21 Jun 2019

shenwu napisał: Cześć. Mam zamiar dokonać aktualizacji do mojej obecnej platformy. To kilkuletnia platforma, wciąż działająca perfekcyjnie, ale swędząca ręką, chce wypróbować najnowszą technologię. Zajmuję się głównie przeglądaniem stron internetowych, Netflixem i edycją Photoshopa. Jedyną grą, w którą aktualnie gram, jest Football Manager. Mogę poddać recyklingowi dowolne części mojego aktualnego lub po prostu zachować jako urządzenie zapasowe. Moje aktualne specyfikacje sprzętu są następujące Procesor: Intel i5 6600K MB: Bohater Asus Maximus VIII Ram: G.Skill 8 GBx2 GPU: Asus GTX 980Ti Strix Dysk twardy: Samsung 960 PRO 512GB Cooler: Corsair H100i Zasilacz: Corsair RM850X Obudowa: Corsair Carbide Air 540 Monitor: LG Widescreen 34 cale Pls radzą mi, co należy uaktualnić, abym mógł zobaczyć znaczącą poprawę w stosunku do mojej obecnej platformy. Budżet wynosiłby około 2 000 USD +/- Dzięki! zmień ur gpu na RTX2080ti, abyś mógł marnować pieniądze Jeśli nadal chcesz sprzedać system, powiedz mi .... kupię mobo i procesor z dobrą ceną, którą reszta może utrzymać


RE: Modernizacja Rig na 2019 - majormaxillary - 21 Jun 2019

shenwu napisał: Cześć. Mam zamiar dokonać aktualizacji do mojej obecnej platformy. To kilkuletnia platforma, wciąż działająca perfekcyjnie, ale swędząca ręką, chce wypróbować najnowszą technologię. Zajmuję się głównie przeglądaniem stron internetowych, Netflixem i edycją Photoshopa. Jedyną grą, w którą aktualnie gram, jest Football Manager. Mogę poddać recyklingowi dowolne części mojego aktualnego lub po prostu zachować jako urządzenie zapasowe. Moje aktualne specyfikacje sprzętu są następujące Procesor: Intel i5 6600K MB: Bohater Asus Maximus VIII Ram: G.Skill 8 GBx2 GPU: Asus GTX 980Ti Strix Dysk twardy: Samsung 960 PRO 512GB Cooler: Corsair H100i Zasilacz: Corsair RM850X Obudowa: Corsair Carbide Air 540 Monitor: LG Widescreen 34 cale Pls radzą mi, co należy uaktualnić, abym mógł zobaczyć znaczącą poprawę w stosunku do mojej obecnej platformy. Budżet wynosiłby około 2 000 USD +/- Dzięki! Prawie taki sam jak mój.


RE: Modernizacja Rig na 2019 - joberec - 21 Jun 2019

uaktualnij do 9900K + 32 GB zestawu pamięci bah


RE: Modernizacja Rig na 2019 - jeremyalittle - 21 Jun 2019

Ferolare napisał: uaktualnij do 9900K + 32 GB zestawu pamięci bah CPU 9900K nadaje się do Battlefield V w 4k z GPX RTX (np. 2070) w ustawieniach Ultra z opcją DLSS Wł.


RE: Modernizacja Rig na 2019 - tpotts77 - 21 Jun 2019

Ferolare napisał: uaktualnij do 9900K + 32 GB zestawu pamięci bah Zapomnij, że większość jest ograniczona do gpu, a nie ograniczona do procesora. Rtx 2080 ti ftw! Wysłane z HUAWEI SHT-AL09 za pomocą GAGT


RE: Modernizacja Rig na 2019 - paulinanield5ij - 21 Jun 2019

Faceci nie sądzą, że potrzebuję 2080 Ti, żeby grać w Football Managera Czy powinienem wybrać trasę Ryzen i zdobyć 2600x lub trzymać się intel, może i7 9700k?


RE: Modernizacja Rig na 2019 - elizabethblindauer - 21 Jun 2019

shenwu napisał: Faceci nie sądzą, że potrzebuję 2080Ti, aby grać w Football Mananger Czy powinienem wybrać trasę Ryzen i zdobyć 2600x lub trzymać się intel, może i7 9700k? Poczekaj na marzec / kwiecień dla ryzen 2. Intel consperm wyjdzie z nowego procesora, aby temu przeciwdziałać. Chcesz uzyskać krótką zmianę?


RE: Modernizacja Rig na 2019 - stacey.a.lee - 21 Jun 2019

shenwu napisał: Cześć. Mam zamiar dokonać aktualizacji do mojej obecnej platformy. To kilkuletnia platforma, wciąż działająca perfekcyjnie, ale swędząca ręką, chce wypróbować najnowszą technologię. Zajmuję się głównie przeglądaniem stron internetowych, Netflixem i edycją Photoshopa. Jedyną grą, w którą aktualnie gram, jest Football Manager. Mogę poddać recyklingowi dowolne części mojego aktualnego lub po prostu zachować jako urządzenie zapasowe. Moje aktualne specyfikacje sprzętu są następujące Procesor: Intel i5 6600K MB: Bohater Asus Maximus VIII Ram: G.Skill 8 GBx2 GPU: Asus GTX 980Ti Strix Dysk twardy: Samsung 960 PRO 512GB Cooler: Corsair H100i Zasilacz: Corsair RM850X Obudowa: Corsair Carbide Air 540 Monitor: LG Widescreen 34 cale Pls radzą mi, co należy uaktualnić, abym mógł zobaczyć znaczącą poprawę w stosunku do mojej obecnej platformy. Budżet wynosiłby około 2 000 USD +/- Dzięki! jin satki .. nadal używam mojego czwartego genu i7 proc i 980ti. Zagraj w FM nie potrzebuje tak wysokiej klasy karty GFX.


RE: Modernizacja Rig na 2019 - spikeball17 - 21 Jun 2019

Czekaj ryzen 2 wiadomości i specyfikacje niż porównać