cs-joke.pl forum
Wszelkie tania alternatywa dla DEX SteelSeries Podkładka pod mysz ? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Wszelkie tania alternatywa dla DEX SteelSeries Podkładka pod mysz ? (/thread-2936.html)

Pages: 1 2


Wszelkie tania alternatywa dla DEX SteelSeries Podkładka pod mysz ? - antiqueshawls - 01 Dec 2016

Próbowałem go w sklepie , jedwabiście gładka , źle się gra fps pro razu myślę   alternatywa marki lub słowa kluczowe i powinny zwracać uwagę na innych marek szukać tej podkładce bez tarcia ?


RE: Wszelkie tania alternatywa dla DEX SteelSeries Podkładka pod mysz ? - billagrewal07 - 01 Dec 2016

słowa kluczowe: QcK , shopee


RE: Wszelkie tania alternatywa dla DEX SteelSeries Podkładka pod mysz ? - chaynesuga - 01 Dec 2016

Dlaczego nie masz Dex w sklepie zamiast ?? Wysłane z LG NEXUS 5X użyciu GADŻETU


RE: Wszelkie tania alternatywa dla DEX SteelSeries Podkładka pod mysz ? - solotrenes - 01 Dec 2016

DXMachina napisał: Dlaczego nie masz Dex w sklepie zamiast ?? Wysyłane z LGE NEXUS 5X użyciu GAGT Drogie myślę, że było około $ 50-60 . Nie muszę mieć SteelSeries może mieć ah marki Tiong również ok jeśli czuje to samo.


RE: Wszelkie tania alternatywa dla DEX SteelSeries Podkładka pod mysz ? - davide.arzenton - 01 Dec 2016

kthxbai88 napisał: Drogie myślę, że było około $ 50-60 . Nie muszę mieć SteelSeries może mieć ah marki Tiong również ok jeśli czuje to samo. Teraz masz wzbudził moje zainteresowanie , nie przeszkadza pozycji gdziekolwiek przetestowane . Przeszkadza dzielenie się sklep ? 50 $ - 60 jest dość strome, choć .. Używam Razer Goliathus Control NOW , ale to pokazuje kilka dobrych oznak zużycia na przestrzeni lat .


RE: Wszelkie tania alternatywa dla DEX SteelSeries Podkładka pod mysz ? - chaynesuga - 01 Dec 2016

iść 2 cybermind ... Widziałem kilka markę gd tam, ale donno marki yr mieć lub nie .... tink kupuję CMStorm pad tam 2 2mths powrotem


RE: Wszelkie tania alternatywa dla DEX SteelSeries Podkładka pod mysz ? - benitacandradewi - 01 Dec 2016

DXMachina napisał: Teraz masz wzbudził moje zainteresowanie , nie przeszkadza pozycji gdziekolwiek przetestowane . Przeszkadza dzielenie się sklep ? 50 $ - 60 jest dość strome, choć .. Używam Razer Goliathus Control NOW , ale to pokazuje kilka dobrych oznak zużycia na przestrzeni lat . QcK jest < $ 10


RE: Wszelkie tania alternatywa dla DEX SteelSeries Podkładka pod mysz ? - sduckham - 01 Dec 2016

DXMachina napisał: Teraz masz wzbudził moje zainteresowanie , nie przeszkadza pozycji gdziekolwiek przetestowane . Przeszkadza dzielenie się sklep ? 50 $ - 60 jest dość strome, choć .. Używam Razer Goliathus Control NOW , ale to pokazuje kilka dobrych oznak zużycia na przestrzeni lat . Próbowałem go na dworach Tampines pobliżu Ikea. Mają wyświetlacz ustawiony z pewnym mysz SteelSeries . My Gosh mysz została szybownictwo bez większego wysiłku.


RE: Wszelkie tania alternatywa dla DEX SteelSeries Podkładka pod mysz ? - carrie.lutz - 01 Dec 2016

można uzyskać od t258jgn także członkiem Forum tutaj link tutaj


RE: Wszelkie tania alternatywa dla DEX SteelSeries Podkładka pod mysz ? - ddmack.mcclam281 - 01 Dec 2016

yusoffb01 napisał: QcK jest < $ 10 $ 14 leh