cs-joke.pl forum
Bezprzewodowy Asus N56U nie może obejmować 3 pokojowych mieszkań - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Bezprzewodowy Asus N56U nie może obejmować 3 pokojowych mieszkań (/thread-29400.html)

Pages: 1 2


Bezprzewodowy Asus N56U nie może obejmować 3 pokojowych mieszkań - chillimaster007 - 16 Jul 2019

Cześć chłopaki,   Przywiozłem N56U, połączyłem go przez N5402SP przez DMZ, ponieważ nadal chcę używać mojego cyfrowego głosu. Prędkość wydaje się w porządku, ale problem polega na tym, że N56U nie może dotrzeć do końca moich 3-pokojowych mieszkań HDB.   Jakieś pomysły lub ustawienia, które mogę zmienić?


RE: Bezprzewodowy Asus N56U nie może obejmować 3 pokojowych mieszkań - antiqueshawls - 16 Jul 2019

Ustaw router na PURE N TYLKO. Tylko 20Mhz przepustowości


RE: Bezprzewodowy Asus N56U nie może obejmować 3 pokojowych mieszkań - one.true.nicoya - 16 Jul 2019

IloveEmma napisał: Cześć chłopaki, Przywiozłem N56U, połączyłem go przez N5402SP przez DMZ, ponieważ nadal chcę używać mojego cyfrowego głosu. Prędkość wydaje się w porządku, ale problem polega na tym, że N56U nie może dotrzeć do końca moich 3-pokojowych mieszkań HDB. Jakieś pomysły lub ustawienia, które mogę zmienić? Powiedziałbym, że ważne jest miejsce, w którym umieszczasz router.


RE: Bezprzewodowy Asus N56U nie może obejmować 3 pokojowych mieszkań - tanishka - 16 Jul 2019

czy możesz narysować szorstki widok z góry (ze ścianami) swojego mieszkania i lokalizację routerów?


RE: Bezprzewodowy Asus N56U nie może obejmować 3 pokojowych mieszkań - nqthqwvtj - 16 Jul 2019

Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz Dzięki chłopaki ... To małe miejsce. Nie rozumiem dlaczego tak


RE: Bezprzewodowy Asus N56U nie może obejmować 3 pokojowych mieszkań - erland.lundby - 16 Jul 2019

geckoSG napisał: Ustaw router na PURE N TYLKO. Tylko 20Mhz przepustowości Jest już czysty n. Muszę sprawdzić, czy dziś jest tylko 20 MHz. Używam również N5402SP, aby rozdawać stare bezprzewodowe bezprzewodowe b / g, tak jak jest to potrzebne dla niektórych moich starszych urządzeń. Czy wpłynie to na sygnał?


RE: Bezprzewodowy Asus N56U nie może obejmować 3 pokojowych mieszkań - poxin13 - 16 Jul 2019

czy nadajesz częstotliwość 2,4 GHz lub 5 GHz? 5 gz trudno dostać się do dalszego obszaru.


RE: Bezprzewodowy Asus N56U nie może obejmować 3 pokojowych mieszkań - osdrillsforskills - 16 Jul 2019

Przesuń router na wyższą pozycję i nieco zwrócony w kierunku martwego pola, to trochę pomaga.


RE: Bezprzewodowy Asus N56U nie może obejmować 3 pokojowych mieszkań - ddmack.mcclam281 - 16 Jul 2019

Moi router i AP zawsze powyżej poziomu głowy


RE: Bezprzewodowy Asus N56U nie może obejmować 3 pokojowych mieszkań - bigbadwolf94 - 16 Jul 2019

newbish napisał: czy nadajesz częstotliwość 2,4 GHz lub 5 GHz? 5 gz trudno dostać się do dalszego obszaru. powinno być 5 gz. Celem używania N jest większa transmisja danych przy użyciu 5ghz? 2.4Gz ma zatłoczenie, jeśli się nie mylę.