cs-joke.pl forum
[Pomoc] Zbuduj platformę Ryzen R5 - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: [Pomoc] Zbuduj platformę Ryzen R5 (/thread-29583.html)

Pages: 1 2


[Pomoc] Zbuduj platformę Ryzen R5 - d.t.smith6 - 13 Aug 2019

Wykorzystuje: Lekkie gry, prawie nie dotykają najnowszych wysokiej klasy gier. Intensywne surfowanie z licznymi zakładkami. Torrenting. Emulatory Androida na prawie 24/7. Nie planuj OC.   Zaplanuj przekazanie mojego zestawu I5-3470 młodym do pracy.     Jak najlepiej wykorzystać newegg: --Ryzen 5 2600 (* zrobione *) - G..Skill TridentZ RGB 2x8GB 3200 (* gotowe *) --EVGA SuperNova 750 G2 (* gotowe *)   - Asrock B450M Pro4 - SSD (najlepiej Samsung 860 /rytyczny MX500 500 GB) - Szafirowe RX580 8 GB     Ponowne użycie mojego monitora Dell, dysków twardych, obudowy Fractal Design R4.   Wszelkie porady są mile widziane. To byłby mój pierwszy raz na AMD. Dziękuję Ci


RE: [Pomoc] Zbuduj platformę Ryzen R5 - adaleybag - 13 Aug 2019

Plastick napisał: Wykorzystuje: Lekkie gry, prawie nie dotykają najnowszych wysokiej klasy gier. Ciężkie surfowanie z licznymi zakładkami. Torrenting. Emulatory Androida na prawie 24/7. Nie planuj OC. Zaplanuj przekazanie mojego zestawu I5-3470 młodym do pracy. Jak najlepiej wykorzystać newegg: Ryzen 5 2600 Asrock B450M Pro4 Crucial MX500 500GB Gfx? Baran? Ponowne użycie mojego monitora Dell, dysków twardych, obudowy Fractal Design R4. Wszelkie porady są mile widziane. To byłby mój pierwszy raz na AMD. Dziękuję Ci Tablica MATX wewnątrz R4 (Full ATX) jak zmarnowana abit. Powinieneś rozważyć coś takiego dla 2600 lub 2600x. Ładne duże radiatory w VRM, które pomagają ur 2600 w szybkim zwiększeniu prędkości poprzez XFR2 lub ręcznym podkręcaniu https://www.msi.com/Motherboard/B450-TOMAHAWK Zdecydowanie polecam kupić przynajmniej Ryzen CPU + MB lokalnie. Gwarancja na te dwa zawsze jest dobrą rzeczą. GPU teraz RX 580 lokalnie przez długi czas. RX 580 8 GB, jeśli wiesz, gdzie szukać, możesz uzyskać za mniej niż 300 USD i jest teraz szybszy niż GTX 1060 6 GB. RAM i polecam G.Skill Trident Z lub Trident Z RGB 2933 MHz / 3200 MHz. Ich linia Snajperów jest również dobra dla Ryzena Zapytaj ludzi tutaj, będą wiedzieć, że powyższa rada opiera się na dużej ilości exp


RE: [Pomoc] Zbuduj platformę Ryzen R5 - ricko.zaky - 13 Aug 2019

Wataru napisał: Tablica MATX wewnątrz R4 (Full ATX) jak zmarnowana abit. Powinieneś rozważyć coś takiego dla 2600 lub 2600x. Ładne duże radiatory w VRM, które pomagają ur 2600 w szybkim zwiększeniu prędkości poprzez XFR2 lub ręcznym podkręcaniu https://www.msi.com/Motherboard/B450-TOMAHAWK Zdecydowanie polecam kupić przynajmniej Ryzen CPU + MB lokalnie. Gwarancja na te dwa zawsze jest dobrą rzeczą. GPU teraz RX 580 lokalnie przez długi czas. RX 580 8 GB, jeśli wiesz, gdzie szukać, możesz uzyskać za mniej niż 300 USD i jest teraz szybszy niż GTX 1060 6 GB. RAM i polecam G.Skill Trident Z lub Trident Z RGB 2933 MHz / 3200 MHz. Ich linia Snajperów jest również dobra dla Ryzena Zapytaj ludzi tutaj, będą wiedzieć, że powyższa rada opiera się na dużej ilości exp dziękuję za poświęcony czas i odpowiedź punkt odnotowany. nie robiłem wcześniej OC. zawsze działa na magazynie. muszę poświęcić chwilę na zapoznanie się z tymi informacjami.


RE: [Pomoc] Zbuduj platformę Ryzen R5 - zulzainami - 13 Aug 2019

Plastick napisał: Jak najlepiej wykorzystać newegg: Asrock B450M Pro4 Crucial MX500 500GB Dziękuję Ci ten 2 przedmiot kupujesz już? Dawno temu próbowałem kupować, ale z zapasów a karta graficzna może rozważyć vega 56, cholera hnnnghhh mans


RE: [Pomoc] Zbuduj platformę Ryzen R5 - karina8101 - 13 Aug 2019

Alexls napisał: ten 2 przedmiot kupujesz już? Dawno temu próbowałem kupować, ale z zapasów a karta graficzna może rozważyć vega 56, cholera hnnnghhh mans edytuj ssd. wcześniej dzisiaj i f-up i zamówiłem niewłaściwą pojemność kluczową ssd. poszedł z samsung zamiast zobaczyć kluczowy 500 GB jest oos. niestety, vega56 myślę, że skończył się mój budżet ... Mobo jest ryzykowne, głównie lokalnie ze względu na gwarancję.


RE: [Pomoc] Zbuduj platformę Ryzen R5 - lilienn77 - 13 Aug 2019

Plastick napisał: edytuj ssd. wcześniej dzisiaj i f-up i zamówiłem niewłaściwą pojemność kluczową ssd. poszedł z samsung zamiast zobaczyć kluczowy 500 GB jest oos. niestety, vega56 myślę, że skończył się mój budżet ... Mobo jest ryzykowne, głównie lokalnie ze względu na gwarancję. Zasilacz otrzyma Seasonic M12II 620, z łatwością poradzi sobie z 2600 + RX 580. Później możesz zastąpić RTX 2070 lub niższą, jeśli masz na to ochotę jeśli masz plany na RTX 2080 i wyższe, wybierz Seasonic Focus Plus 750W


RE: [Pomoc] Zbuduj platformę Ryzen R5 - jeremyalittle - 13 Aug 2019

Wataru napisał: Zasilacz otrzyma Seasonic M12II 620, z łatwością poradzi sobie z 2600 + RX 580. Później możesz zastąpić RTX 2070 lub niższą, jeśli masz na to ochotę jeśli masz plany na RTX 2080 i wyższe, wybierz Seasonic Focus Plus 750W dzięki


RE: [Pomoc] Zbuduj platformę Ryzen R5 - kat.a.williams - 13 Aug 2019

Alexls napisał: ten 2 przedmiot kupujesz już? Dawno temu próbowałem kupować, ale z zapasów a karta graficzna może rozważyć vega 56, cholera hnnnghhh mans widzę, że też szukasz rx580, dostałeś?


RE: [Pomoc] Zbuduj platformę Ryzen R5 - samojm - 13 Aug 2019

Plastick napisał: widzę, że też szukasz rx580, dostałeś? Zdecydowałem się na doładowane rx580 abit dostać vega 56 Następnym razem, jeśli zaktualizujesz do 1440p nonid, zdobądź nową kartę Ale teraz rx580 jest dość warty, może nawet uzyskać 230 USD za 8 GB Zobacz carousell i sim lim głównie jak podwójne


RE: [Pomoc] Zbuduj platformę Ryzen R5 - mfh051 - 13 Aug 2019

Alexls napisał: Zdecydowałem się na doładowane rx580 abit dostać vega 56 Następnym razem, jeśli zaktualizujesz do 1440p nonid, zdobądź nową kartę Ale teraz rx580 jest dość warty, może nawet uzyskać 230 USD za 8 GB Zobacz carousell i sim lim głównie jak podwójne 230 dla rx580? z newegg eh?