cs-joke.pl forum
Jakie oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych polecasz? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Windows (https://cs-joke.pl/forum-4.html)
+--- Thread: Jakie oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych polecasz? (/thread-29618.html)

Pages: 1 2


Jakie oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych polecasz? - sweetmsava - 19 Aug 2019

Które oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych poleciłbyś według tytułu? Właśnie odzyskałem naprawiony laptop, który nie mógł się uruchomić pomimo naprawy / odzyskiwania / przywracania ze wszystkimi dyskami do odzyskiwania itp. Ból serca tracąc wszystkie dane na laptopie po przejściu całego procesu naprawy, odzyskiwania i przywracania. Aby uniknąć tego samego bólu serca, jestem teraz zdeterminowany, aby zainstalować odpowiednie oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych, które będzie wykonywać pełną kopię zapasową (pełna kopia zapasowa dysku rozruchowego i wszystkich kopii zapasowych danych) i różnicową kopię zapasową codziennie dla mnie automatycznie. Czy możesz polecić takie oprogramowanie?   Poszukałem google online, ale jest tak wiele różnych programów i mylące sprzeczne recenzje / komentarze, więc teraz naprawdę zdezorientowany, który byłby dobry do użycia?


RE: Jakie oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych polecasz? - sweetmsava - 19 Aug 2019

asiafrenz napisał: Które oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych poleciłbyś według tytułu? Właśnie odzyskałem naprawiony laptop, który nie mógł się uruchomić pomimo naprawy / odzyskiwania / przywracania ze wszystkimi dyskami do odzyskiwania itp. Ból serca tracąc wszystkie dane na laptopie po przejściu całego procesu naprawy, odzyskiwania i przywracania. Aby uniknąć tego samego bólu serca, jestem teraz zdeterminowany, aby zainstalować odpowiednie oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych, które będzie wykonywać pełną kopię zapasową (pełna kopia zapasowa dysku rozruchowego i wszystkich kopii zapasowych danych) i różnicową kopię zapasową codziennie dla mnie automatycznie. Czy możesz polecić takie oprogramowanie? Poszukałem google online, ale jest tak wiele różnych programów i mylące sprzeczne recenzje / komentarze, więc teraz naprawdę zdezorientowany, który byłby dobry do użycia? Większość programów do tworzenia kopii zapasowych robi podobne rzeczy. Być może niektóre mają bardziej polski interfejs lub przepływ pracy. Możesz wypróbować Comodo Backup i sprawdzić, czy jest dla Ciebie w porządku.


RE: Jakie oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych polecasz? - celinefolliet - 19 Aug 2019

Darmowa wersja Macrium Reflect również nie jest zła.


RE: Jakie oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych polecasz? - contactcrocker - 19 Aug 2019

System Windows 7 ma wbudowane funkcje tworzenia kopii zapasowych i przywracania. Windows 8 ma wbudowaną Historię plików. Oba pozwalają również tworzyć kopie zapasowe obrazu systemu. Może nie potrzebujesz niczego innego, chyba że nie korzystasz z systemu Windows.


RE: Jakie oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych polecasz? - philip.anink - 19 Aug 2019

Wcześniej korzystałem z programu Acronis True Image. Jest to jedno z najlepszych programów do przetwarzania obrazu w systemie operacyjnym, ale dało mi to pewien problem, kiedy zamieniam dysk twardy i muszę rozwiązać problem. Jest przyjazny dla użytkownika, pełen dostosowywania i poprawek. Odkąd korzystam z systemu Windows 8, mojego starego Acronis nie można już zainstalować. Więc nie ma wyboru. Po prostu korzystam z wbudowanej funkcji w Win 8, aby wykonać obrazowanie.


RE: Jakie oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych polecasz? - basa414 - 19 Aug 2019

ykgoh napisał: System Windows 7 ma wbudowane funkcje tworzenia kopii zapasowych i przywracania. Windows 8 ma wbudowaną Historię plików. Oba pozwalają również tworzyć kopie zapasowe obrazu systemu. Może nie potrzebujesz niczego innego, chyba że nie korzystasz z systemu Windows. Ale nie podoba mi się implementacja systemu Windows. Jeśli się nie mylę, obraz nie jest tylko implementacją jednego pliku, jak w przypadku Acronis, ale wiele plików tworzy obraz.


RE: Jakie oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych polecasz? - mfres8052 - 19 Aug 2019

ykgoh napisał: System Windows 7 ma wbudowane funkcje tworzenia kopii zapasowych i przywracania. Windows 8 ma wbudowaną Historię plików. Oba pozwalają również tworzyć kopie zapasowe obrazu systemu. Może nie potrzebujesz niczego innego, chyba że nie korzystasz z systemu Windows. Cześć, jak wspomniano w moim pierwotnym poście, mój laptop z win7 nie uruchomił się, a nawet dysk przywracania kopii zapasowych i odzyskiwania win7 nie mógł przywrócić go ponownie, a to obejmuje przywrócenie go do trybu fabrycznego. Chociaż udało się zapisać niektóre pliki jako kopię zapasową przed przywróceniem do trybu fabrycznego, pliki nie były kompletne, nie wiem z jakiego powodu, więc najlepiej byłoby mieć jakieś inne zewnętrzne oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych, które może pomóc w automatycznym utworzeniu kopii zapasowej wszystkich moich plików w innym miejscu inny dysk.


RE: Jakie oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych polecasz? - iloveshopping12345 - 19 Aug 2019

asiafrenz napisał: Które oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych poleciłbyś według tytułu? 2 lata temu strefa sprzętowa dokonała zapisu w pakiecie 12 menedżera partycji znanym teraz jako Backup / Recovery najlepiej do DZISIAJ można również tworzyć kopie zapasowe / przywracać w urządzeniach USB OS / USB


RE: Jakie oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych polecasz? - rishal.me - 19 Aug 2019

zdobądź Raided NAS. Użyłem Allway Sync i uważam, że całkiem nieźle ...


RE: Jakie oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych polecasz? - raphael.gagliano - 19 Aug 2019

Po prostu zsynchronizuj wszystkie swoje dane z chmurą la.