cs-joke.pl forum
Potrzebujesz pomocy na temat specyfikacji tego komputera - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Potrzebujesz pomocy na temat specyfikacji tego komputera (/thread-29881.html)

Pages: 1 2


Potrzebujesz pomocy na temat specyfikacji tego komputera - aileneelee - 27 Sep 2019

Cześć wszystkim. Ostatnio szukam nowego komputera do gier. Dostałem te specyfikacje od konstruktora komputerów, więc pomogłem uzyskać drugą opinię na ten temat przed podjęciem poważnej decyzji.   Procesor: Ryzen 5 1600 MB: Gigabyte h270 gaming 3 Ram: Gskill tridentz rgb 3000 MHz 16 GB SSD: 120 GB (konstruktor nie podał marki) HDD: 1 TB (konstruktor nie podał marki) Karta graficzna: Asus strix gtx1060 6GB rgb Zasilacz: Thermaltake 650w rgb psu Obudowa: Thermaltake widok 31 rgb Inne: kabel pionowy Thermaltake Wentylator chłodzący: rura Thermaltake plus opakowanie 3 w 1 System operacyjny: wygraj 10 64-bit   Dzięki za wkład.


RE: Potrzebujesz pomocy na temat specyfikacji tego komputera - troypendleton - 27 Sep 2019

Trochę trudno komentować, ponieważ nie jesteśmy pewni, jaki jest twój budżet i twoje wymagania. Ile kosztuje sprzedawca za te dane techniczne? Zdecydowanie sugerowałbym, aby dokonać zakupu i zbudować go samodzielnie. U będzie mógł zdobyć dużą wiedzę, a także uzyskać większe oszczędności kosztów.


RE: Potrzebujesz pomocy na temat specyfikacji tego komputera - celinefolliet - 27 Sep 2019

Hmmm .... Nie wiedziałem, że możesz dopasować procesor Ryzen do Kaby Lake MB.


RE: Potrzebujesz pomocy na temat specyfikacji tego komputera - peacemakerkimi - 27 Sep 2019

Porada, nie kupuj w tym sklepie Ich połączenie procesora i płyty głównej imba


RE: Potrzebujesz pomocy na temat specyfikacji tego komputera - rfierrom - 27 Sep 2019

Haha 10/10 ryzen mobo, GPU będzie kosztować więcej za estetykę, jeśli jesteś w to zaangażowany, to samo dla obudowy i fanów. Można łatwo zaktualizować do 1070, a może nawet 1080 z oszczędności kosztów systemu operacyjnego i tego bardzo kompatybilnego mobo, jeśli wydajność gry jest tym, do czego dążysz


RE: Potrzebujesz pomocy na temat specyfikacji tego komputera - chickrock69 - 27 Sep 2019

psikyo napisał: Cześć wszystkim. Ostatnio szukam nowego komputera do gier. Dostałem te specyfikacje od konstruktora komputerów, więc pomogłem uzyskać drugą opinię na ten temat przed podjęciem poważnej decyzji. Procesor: Ryzen 5 1600 MB: Gigabyte h270 gaming 3 Ram: Gskill tridentz rgb 3000 MHz 16 GB SSD: 120 GB (konstruktor nie podał marki) HDD: 1 TB (konstruktor nie podał marki) Karta graficzna: Asus strix gtx1060 6GB rgb Zasilacz: Thermaltake 650w rgb psu Obudowa: Thermaltake widok 31 rgb Inne: kabel pionowy Thermaltake Wentylator chłodzący: rura Thermaltake plus opakowanie 3 w 1 System operacyjny: wygraj 10 64-bit Dzięki za wkład. Myślę, że podał ci niewłaściwą płytę główną. AMD Ryzen używa płyty AB350 lub x370, ta płyta w Twoim poście to płyta Intel.


RE: Potrzebujesz pomocy na temat specyfikacji tego komputera - nitinpaisa1 - 27 Sep 2019

Czy ten facet wie, co robi? Intel mobo ryzen cpu big no no ....


RE: Potrzebujesz pomocy na temat specyfikacji tego komputera - rishal.me - 27 Sep 2019

ethan89 napisał: Trochę trudno komentować, ponieważ nie jesteśmy pewni, jaki jest twój budżet i twoje wymagania. Ile kosztuje sprzedawca za te dane techniczne? Zdecydowanie sugerowałbym, aby dokonać zakupu i zbudować go samodzielnie. U będzie mógł zdobyć dużą wiedzę, a także uzyskać większe oszczędności kosztów. Mój budżet to 2,2 tys. Do specyfikacji gier


RE: Potrzebujesz pomocy na temat specyfikacji tego komputera - bekalaba - 27 Sep 2019

blurfish29 napisał: Czy ten facet wie, co robi? Intel mobo ryzen cpu big no no .... Potrzebuję tego bronić. Wymienione przeze mnie specyfikacje pochodzą z innego forum. Tamci faceci zasugerowali Ryzen 5. Powiedzieli, że Ryzen 5 działa lepiej z wyżej wspomnianym ramem. Oryginalnym procesorem był intel 5 7500. Przykro mi, ale nie podałem na moim oryginalnym poście. Przeprosiny.


RE: Potrzebujesz pomocy na temat specyfikacji tego komputera - d.t.smith6 - 27 Sep 2019

leoleong napisał: Myślę, że podał ci niewłaściwą płytę główną. AMD Ryzen używa płyty AB350 lub x370, ta płyta w Twoim poście to płyta Intel. Więc jakaś sugestia, jeśli miałbym używać Ryzen 5 z resztą specyfikacji? Jak już powiedziałem, Ryzen został zasugerowany z innego forum. Pierwotnie była to Intel 5 7500. Budżet 2.2, do gier. Przeprosiny za nie wspomniano wcześniej.