cs-joke.pl forum
Singtel alternatywa dla dekodera - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Singtel alternatywa dla dekodera (/thread-30121.html)



Singtel alternatywa dla dekodera - tanishka - 02 Nov 2019

Cześć wszystkim,   Używam Singtel miotv. Niedawno Singtel zaczął ładować dekoder, który mi go wypożyczył w ciągu ostatnich 2 lat.   Moje pytanie: jeśli przestanę wypożyczać dekoder od Singtel, czy mogę kupić dekoder od rynku, aby wymienić dekoder Singtel?   Dzięki.


RE: Singtel alternatywa dla dekodera - elliotthighland - 02 Nov 2019

Nie, jeśli możesz to zrobić, nikt nie wypożyczy dekoderów ...


RE: Singtel alternatywa dla dekodera - 777sappa777 - 02 Nov 2019

Nie możesz.


RE: Singtel alternatywa dla dekodera - jonnob73 - 02 Nov 2019

Starhub box loh


RE: Singtel alternatywa dla dekodera - jada717 - 02 Nov 2019

2 lata to już koniec umowy, prawda? Następnie zarejestruj się ponownie, jeśli chcesz, powinieneś ponownie uzyskać bezpłatny wynajem. Jeśli nie, zadzwoń do Singtel i powiedz, że nie chcesz kontynuować, chyba że rezygnacja z wypożyczenia zostanie anulowana. Potwierdź rezygnację z jednego.


RE: Singtel alternatywa dla dekodera - leylacafferata - 02 Nov 2019

Sopcast, Stream Torrent, Netflix w sieci VPN .... Wszystkie kosztują znacznie mniej niż SingNet, prawda ......


RE: Singtel alternatywa dla dekodera - sparkle.kimbrough - 02 Nov 2019

wtfh4x napisał: 2 lata to już koniec umowy, prawda? Następnie zarejestruj się ponownie, jeśli chcesz, powinieneś ponownie uzyskać bezpłatny wynajem. Jeśli nie, zadzwoń do Singtel i powiedz, że nie chcesz kontynuować, chyba że rezygnacja z wypożyczenia zostanie anulowana. Potwierdź rezygnację z jednego. Dziękujemy wszystkim za przekazanie swoich pomysłów. Zadzwoniłem do SingTel. Operator powiedział, że nie można znieść opłaty za wypożyczenie dekodera. Zamiast tego zrezygnował z miesięcznej opłaty za mój plan MioTV. To około 45 USD. Nie jest zły. Powiedział też, że jeśli ponownie umówię, opłata za wypożyczenie dekodera będzie niższa (około 1,5 USD).


RE: Singtel alternatywa dla dekodera - kanaknjn791 - 02 Nov 2019

allhomme napisał: Sopcast, StreamTorrent, Netflix w sieci VPN .... Wszystkie kosztują znacznie mniej niż SinkNet ...... Nie, hyprvpn kosztuje 6,80 USD miesięcznie, ale musi płacić 1 rok lub 10 USD miesięcznie. Hulu plus kosztuje 7,80 USD / mc. Nie tanie i nie wszystkie telewizory internetowe mogą obsługiwać i nie każdy router może obsługiwać tę VPN. Samsung SG próbuje zapalić mnie, mówiąc, że nie ma potrzeby, VPN może oglądać Hulu itp. W SG.


RE: Singtel alternatywa dla dekodera - mercury0x000d - 02 Nov 2019

Henry Ng napisał: Nie, hyprvpn kosztuje 6,80 USD miesięcznie, ale musi płacić 1 rok lub 10 USD miesięcznie. Hulu plus kosztuje 7,80 USD / mc. Nie tanie i nie wszystkie telewizory internetowe mogą obsługiwać i nie każdy router może obsługiwać tę VPN. Samsung SG próbuje zapalić mnie, mówiąc, że nie ma potrzeby, VPN może oglądać Hulu itp. W SG. Po angielsku proszę.


RE: Singtel alternatywa dla dekodera - joberec - 02 Nov 2019

Przepraszamy, powinien to być vyprvpn. Kanał internetowy taki jak Hulu plus też nie jest tani. Nie każdy telewizor ma aplikacje Hulu plus i Flash Player. Niektóre telewizory nie mogły zaktualizować Flash Playera, gdy pojawi się nowa wersja, a po pewnym czasie nie można użyć starego Flasha. Ponadto oprogramowanie filmowe routera musi obsługiwać taką konfigurację VPN.