cs-joke.pl forum
YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network (/thread-30289.html)

Pages: 1 2


YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - pulikantishreyareddy - 26 Nov 2019

Nie jestem pewien, czy jest to właściwe miejsce do opublikowania tego, ale ostatniej nocy Singtel zaktualizował swoje oprogramowanie sieciowe. Od tego czasu żaden z filmów z YouTube'a nie jest w stanie przesyłać strumieniowo przez moją sieć bezprzewodową w domu. Ładowanie innych stron internetowych, przesyłanie strumieniowe innych filmów, takich jak VIP lub Dailymotion, nie ma problemów, tylko YouTube nie działa dla mnie.   Czy ktoś ma pojęcie, co się dzieje?


RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - vederis - 26 Nov 2019

spróbuj zresetować router i ont i sprawdź, czy to działa.


RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - allieangel11 - 26 Nov 2019

ZrE0_Cha0s napisał: spróbuj zresetować swój router i ont i sprawdź, czy to działa. zresetować wiele razy liao .. dziwne jest to, że po kilku testach zdałem sobie sprawę, że youtube nie będzie grał tylko na moich urządzeniach z Androidem i Chrome, podczas gdy mogę odtwarzać to, powiedzmy, przeglądarka krawędzi Microsoft na moim komputerze ... próbowałem googling n używane wszystkie e wyczyść pamięć podręczną n rozszerzenia Chrome n ustawienia kroki .. nadal nie mogę .. wtf


RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - cristina00100 - 26 Nov 2019

Gr3yham3 napisał: zresetować wiele razy liao .. dziwne jest to, że po kilku testach zdałem sobie sprawę, że youtube nie będzie grał tylko na moich urządzeniach z Androidem i Chrome, podczas gdy mogę odtwarzać to, powiedzmy, przeglądarka krawędzi Microsoft na moim komputerze ... próbowałem googling n używane wszystkie e wyczyść pamięć podręczną n rozszerzenia Chrome n ustawienia kroki .. nadal nie mogę .. wtf Wyłącz zasilanie zarówno ONT / ONR, jak i routera. Następnie poczekaj> 10 minut i włącz najpierw ONT / ONR. Poczekaj, aż zielone światła się ustabilizują, a następnie włącz router, co może potrwać 1 minutę. Wykonaj test prędkości dla prędkości połączenia. Spróbuj streamować YouTube ... Proszę nie podwajać postów / wątków ....


RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - jordansteinhaus - 26 Nov 2019

eric3743 napisał: Wyłącz zasilanie zarówno ONT / ONR, jak i routera. Następnie poczekaj> 10 minut i włącz najpierw ONT / ONR. Poczekaj, aż zielone światła się ustabilizują, a następnie włącz router, co może potrwać 1 minutę. Wykonaj test prędkości dla prędkości połączenia. Spróbuj streamować YouTube ... Proszę nie podwajać postów / wątków .... przepraszam, nie byłem pewien, gdzie również pisać .. tak, zrobiłem wszystkie kroki .. speedtest testowałem również prędkość nie ma problemów .. można grać, można surfować, można przejść na youtube, można odtwarzać filmy z openload / VIP / etc ... W chwili, gdy próbuję odtwarzać filmy z YouTube'a z Chrome, to po prostu buforuje nieskończenie i nie będzie odtwarzać .. to samo dla aplikacji youtube na moich urządzeniach z Androidem .. jednak YouTube działa dobrze, gdy używam innej przeglądarki, takiej jak Mozilla lub Edge na PC, na kiedy przełączam się na dane zamiast Wi-Fi na moich urządzeniach mobilnych


RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - chillimaster007 - 26 Nov 2019

Gr3yham3 napisał: przepraszam, nie byłem pewien, gdzie również pisać .. tak, zrobiłem wszystkie kroki .. speedtest testowałem również prędkość nie ma problemów .. mogę grać, surfować, iść na youtube, odtwarzać filmy z openload / VIP / etc ... W chwili, gdy próbuję odtwarzać filmy z YouTube'a z Chrome, to po prostu buforuje nieskończenie i nie będzie odtwarzać .. to samo dla aplikacji youtube na moich urządzeniach z Androidem .. jednak YouTube działa dobrze, gdy używam innej przeglądarki, takiej jak Mozilla lub Edge na PC, na kiedy przełączam się na dane zamiast Wi-Fi na moich urządzeniach mobilnych Twoje rozwiązanie jest dostępne na forum pomocy Chrome. Wynik: >> wyłącz przyspieszenie sprzętowe: Przejdź do menu Chrome> Kliknij Ustawienia> Kliknij Pokaż ustawienia zaawansowane> W obszarze „System” odznacz Użyj akceleracji sprzętowej, jeśli jest dostępna> Uruchom ponownie Chrome. https://support.google.com/chrome/fo...aOH0pvvI?hl=pl Dla systemu Android w aplikacji YouTube. Niektóre opcje do podjęcia; > Wyczyść pamięć podręczną aplikacji YouTube. ** > Odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację YouTube. > Zaktualizuj do najnowszej dostępnej wersji aplikacji YouTube. Spróbuj użyć Chrome na YouTube.com Który może zakończyć się jako mobilny YouTube. Do tej pory nie używam Androida ani telefonu do oglądania YouTube, więc nie będę wiele wiedział.


RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - jeremypeel - 26 Nov 2019

eric3743 napisał: Twoje rozwiązanie jest dostępne na forum pomocy Chrome. Wynik: >> wyłącz przyspieszenie sprzętowe: Przejdź do menu Chrome> Kliknij Ustawienia> Kliknij Pokaż ustawienia zaawansowane> W obszarze „System” odznacz Użyj akceleracji sprzętowej, jeśli jest dostępna> Uruchom ponownie Chrome. https://support.google.com/chrome/fo...aOH0pvvI?hl=pl Dla systemu Android w aplikacji YouTube. Niektóre opcje do podjęcia; > Wyczyść pamięć podręczną aplikacji YouTube. ** > Odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację YouTube. > Zaktualizuj do najnowszej dostępnej wersji aplikacji YouTube. Spróbuj użyć Chrome na YouTube.com Który może zakończyć się jako mobilny YouTube. Do tej pory nie używam Androida ani telefonu do oglądania YouTube, więc nie będę wiele wiedział. wykonałem te wszystkie kroki, ale nadal nie mogę Podsumowując, nie mogę znaleźć możliwej przyczyny problemu: 1. Nie mogą być ustawienia mojego komputera: ponieważ moje urządzenia mobilne również nie mogą przesyłać strumieniowo youtube 2. Nie mogą być ustawienia Chrome: ponieważ mogę przesyłać strumieniowo YouTube na Chrome na moim telefonie komórkowym z mobilnymi danymi zamiast Wi-Fi 3. Nie mogą być ustawienia sieci bezprzewodowej: ponieważ mogę streamować youtube z Mozillą, gdy jestem podłączony do mojego Wi-Fi, ale nie w Chrome. Mogę również przesyłać strumieniowo filmy z innych witryn, takich jak VIP lub openload na moim komputerze Prawdziwy drapak do głowy ...


RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - neil.ralph - 26 Nov 2019

cześć, spróbuj uruchomić te 2 polecenia w wierszu polecenia następnie uruchom ponownie komputer i spróbuj ponownie ipconfig / flushdns netsh Winsock zresetuj katalog


RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - jbbanastacio - 26 Nov 2019

zreformowany


RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - chickrock69 - 26 Nov 2019

Gr3yham3 napisał: wykonałem te wszystkie kroki, ale nadal nie mogę Podsumowując, nie mogę znaleźć możliwej przyczyny problemu: 1. Nie mogą być ustawienia mojego komputera: ponieważ moje urządzenia mobilne również nie mogą przesyłać strumieniowo youtube 2. Nie mogą być ustawienia Chrome: ponieważ mogę przesyłać strumieniowo YouTube na Chrome na moim telefonie komórkowym z mobilnymi danymi zamiast Wi-Fi 3. Nie mogą być ustawienia sieci bezprzewodowej: ponieważ mogę streamować youtube z Mozillą, gdy jestem podłączony do mojego Wi-Fi, ale nie w Chrome. Mogę również przesyłać strumieniowo filmy z innych witryn, takich jak VIP lub openload na moim komputerze Prawdziwy drapak do głowy ... Problemem jest Chrome. Spróbuj odinstalować i ponownie zainstalować najnowszą wersję Chrome, jeśli nie możesz zaktualizować do najnowszej wersji. Pamiętaj, aby wykonać kopię zapasową danych Chrome, zakładek itp .; przed odinstalowaniem. Najprawdopodobniej najnowsza wersja rozwiązała ten problem, jak wielu zgłosiło. W przypadku aplikacji YouTube aktualizacja może być później. Następnie możesz sprawdzić, czy rozwiązało to samo, czy nie. Wykryłem problem z Chrome, ponieważ próba aktualizacji do najnowszej wersji nie powiodła się. Kod błędu: 3; co oznacza odinstalowanie i ponowne zainstalowanie Chrome. Dla mnie moi może poczekać, ponieważ robię coś innego dla mojego systemu. Chociaż do tej pory nie mam problemów z YouTube, a Chrome wydaje się działać dobrze. Kilka miesięcy temu pojawił się problem z Chrome, który dał mi coś takiego jak wirus lub złośliwe oprogramowanie. Za każdym razem, gdy coś zrobiłem, pojawiało się wyskakujące okienko, nie pamiętając teraz. Stało się tak w przypadku obu laptopów tylko w Chrome. Podczas gdy IE nie ma tego irytującego okna pop-up. Na początku myślałem, że jest to spowodowane oszustwem IP, ale po zmianie IP nadal nie ma wpływu. Na koniec korzystam z „narzędzia do instalowania i odinstalowywania MS” i dowiedziałem się, że złośliwe oprogramowanie zainstalowało program, którego ani oprogramowanie AV, ani Internet Security nie mogło wykryć ani usunąć. Po użyciu narzędzia do usuwania „Instaluj i odinstaluj MS” w celu usunięcia wyskakujące okienko zniknie. W taki sposób Chrome obsługuje MS i Windows.