cs-joke.pl forum
Zalecenia dla platformy kryptomerów - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Zalecenia dla platformy kryptomerów (/thread-30552.html)

Pages: 1 2


Zalecenia dla platformy kryptomerów - harris.rosa - 04 Jan 2020

Cześć wszystkim Zamierzam zbudować platformę wydobywczą 4 lub 8 GPU z budżetem 10-15 000 USD SGD Wszystkie części muszą być w stanie pochodzić z SL. Będzie działał w pokoju z klimatyzacją. Jakieś rekomendacje gd?


RE: Zalecenia dla platformy kryptomerów - poxin13 - 04 Jan 2020

4-8 GPU potrzebuje budżetu 10k? Widziałem od Carousell nie tak drogie leh.


RE: Zalecenia dla platformy kryptomerów - swapnachepoori - 04 Jan 2020

Gdzie jest tak drogo? Gtx 1070 (MAKSYMALNA cena 700 USD na podstawie płetw) 4 przy 2,8 tys 8 w odległości 5.6k Jak trafić 10-15k Wyślij mi wiadomość, jeśli potrzebujesz pomocy w tworzeniu aplikacji PC HardwareZone Forums


RE: Zalecenia dla platformy kryptomerów - jmfcollier - 04 Jan 2020

Sprzęt górniczy GTX 1080 ah? Lol


RE: Zalecenia dla platformy kryptomerów - bluechip20071 - 04 Jan 2020

Hashrate jest dla mnie impt, więc chcę najlepszego pojedynczego urządzenia hashrate.


RE: Zalecenia dla platformy kryptomerów - n3epvva - 04 Jan 2020

NoLogicLah napisał: Hashrate jest dla mnie impt, więc chcę najlepszego pojedynczego urządzenia hashrate. Dla jakiej kryptowaluty? Nie ma realnego sensu w wydobywaniu etów, trudność jest zbyt wysoka, a zwroty niewielkie. Niektóre algos (jak motek lub skink) są dobre na nvidii. Lepiej najpierw pomyśl, co chcesz wydobywać. To określi kompilację. Idealnie byłoby chcieć 4x 1080 Ti i 4x RX580, a następnie użyć Nicehash do automatycznego wydobycia najlepszego algo dla każdej karty.


RE: Zalecenia dla platformy kryptomerów - adel.a.amin - 04 Jan 2020

przepraszam, nie noob w kryptowalutach, ale pobór mocy platformy + rachunek za klimatyzację


RE: Zalecenia dla platformy kryptomerów - mikegrudowski - 04 Jan 2020

aircon zużywa 3 razy więcej energii do usunięcia ciepła z zamkniętego środowiska na przykład, jeśli twój pokój na klimatyzację, stabilny na 25 d Celsjusza włączasz urządzenie i używasz 1000 watów Twój klimatyzator będzie musiał zużyć 3000 watów, aby sprowadzić go z powrotem do 25 d razem 4000 watów


RE: Zalecenia dla platformy kryptomerów - siminko - 04 Jan 2020

Shadowy napisał: Dla jakiej kryptowaluty? Nie ma realnego sensu w wydobywaniu etów, trudność jest zbyt wysoka, a zwroty niewielkie. Niektóre algos (jak motek lub skink) są dobre na nvidii. Lepiej najpierw pomyśl, co chcesz wydobywać. To określi kompilację. Idealnie byłoby chcieć 4x 1080 Ti i 4x RX580, a następnie użyć Nicehash do automatycznego wydobycia najlepszego algo dla każdej karty. Brak konkretnej kryptowaluty, ale potrzebujesz wszystkich zaokrąglonych GPU. Można również wziąć pod uwagę 1080ti. Zasilanie i chłodzenie nie stanowi problemu, ponieważ będzie dla mnie głównym celem, ale mogę uruchomić tylko jedną platformę.


RE: Zalecenia dla platformy kryptomerów - sanjay.suryavansi - 04 Jan 2020

kolejny głupiec i jego głupcy złoto