cs-joke.pl forum
Aztech HomeAV 500Mbps przy niskiej prędkości - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Aztech HomeAV 500Mbps przy niskiej prędkości (/thread-31134.html)

Pages: 1 2


Aztech HomeAV 500Mbps przy niskiej prędkości - wredeemma - 02 Mar 2020

Mam parę Aztech HomeAV 500 Mb / s z portem Gigabits (niedawno przeszedł na IT Show na wystawie), ale z jakiegoś dziwnego powodu dostaję tylko 50 Mb / s na speedtest. mój komputer również niedawno zbudował w tym roku Mobo z serii Z97. Jeśli połączę się bezpośrednio z modemem Huawei lub routerem Asus, otrzymuję około 500 - 900 Mb / s. Ale dzięki wtyczce HomeAV otrzymuję 50+ Mb / s. wszystkie 3 diody LED na urządzeniu po obu stronach są zielone. Co może być problemem?   PS: korzystam z routera Asus AC56S. z subskrypcją M1 1GBPS.


RE: Aztech HomeAV 500Mbps przy niskiej prędkości - xodnum - 02 Mar 2020

LordFrozen napisał: Mam parę Aztech HomeAV 500 Mb / s z portem Gigabits (niedawno przeszedł na IT Show na wystawie), ale z jakiegoś dziwnego powodu dostaję tylko 50 Mb / s na speedtest. mój komputer również niedawno zbudował w tym roku Mobo z serii Z97. Jeśli połączę się bezpośrednio z modemem Huawei lub routerem Asus, otrzymuję około 500 - 900 Mb / s. Ale dzięki wtyczce HomeAV otrzymuję 50+ Mb / s. wszystkie 3 diody LED na urządzeniu po obu stronach są zielone. Co może być problemem? PS: korzystam z routera Asus AC56S. z subskrypcją M1 1GBPS. Tylko 115EP i 125 mają port Gigabit Ethernet, reszta to tylko 100 Mbps.


RE: Aztech HomeAV 500Mbps przy niskiej prędkości - poxin13 - 02 Mar 2020

Używam 115EP w parze.


RE: Aztech HomeAV 500Mbps przy niskiej prędkości - qazster2005 - 02 Mar 2020

ktoś może doradzić?


RE: Aztech HomeAV 500Mbps przy niskiej prędkości - patoconnell10 - 02 Mar 2020

Pytania i odpowiedzi ze strony internetowej Aztech: 9) Jaki jest zasięg transmisji Aztech HomePlugs? Wtyczki Aztech HomePlugs mogą pracować w odległości do 200 m od linii domowych do linii energetycznych. Jednak zasięg transmisji zależy również od: Liczba wtyczek domowych używanych w tej samej sieci energetycznej Powerline czynniki środowiskowe, takie jak zakłócenia na linii energetycznej Jakość instalacji elektrycznej Możesz to zinterpretować jako czynniki, które mogą wpłynąć na wydajność homeplug.


RE: Aztech HomeAV 500Mbps przy niskiej prędkości - sally.meyers - 02 Mar 2020

Cóż, to tylko czteropokojowe mieszkanie .... jakość instalacji elektrycznej jest solidna. wszystko to druty 2,5 mm. jeśli jest złej jakości .. nie dostanę już wszystkich 3 zielonych diod LED


RE: Aztech HomeAV 500Mbps przy niskiej prędkości - adytzabutterfly - 02 Mar 2020

Powinny działać, prawda? Ale jest coś, co sprawia, że nie działa oczekiwanie. Więc? Ile lat ma okablowanie? Nie znam wieku twojego mieszkania. Drut miedziany jest zgodny ze specyfikacją, ale połączenia / styki mogły ulec utlenieniu / poluzowaniu. Instalacja elektryczna to nie tylko przewody, gniazda i wtyczki 13A, przejściówki i przedłużacze, jeśli występują, wszystkie stanowią część całego obwodu, w którym przemieszcza się sygnał linii energetycznej. Innym możliwym powodem są zakłócenia, takie jak kuchenka mikrofalowa, telefon DECT i inne urządzenia elektryczne / elektroniczne. I tak, homeplugs mogą być wadliwe. Na koniec sprawdź kabel LAN od routera do wtyczki domowej, a drugi koniec do komputera. Wykrywanie usterek nie jest prostą sprawą. Musisz wykluczyć wszystkie te możliwości (może nie być wyczerpujące) jeden po drugim, w żadnej określonej kolejności i mam nadzieję, że w końcu trafią w odpowiednie miejsce. Powodzenia.


RE: Aztech HomeAV 500Mbps przy niskiej prędkości - shaibazsa - 02 Mar 2020

Z gniewu. Poszedłem kupić 2 pary HL129EP .... aktualna prędkość ... 200 Mb / s Max. Najgorsze jest to ... w narzędziu ... nie mogę zobaczyć żadnego zdalnego urządzenia do ustawienia sieci prywatnej.


RE: Aztech HomeAV 500Mbps przy niskiej prędkości - bassrocker4 - 02 Mar 2020

LordFrozen napisał: Z gniewu. Poszedłem kupić 2 pary HL129EP .... aktualna prędkość ... 200 Mb / s Max. Najgorsze jest to ... w narzędziu ... nie mogę zobaczyć żadnego zdalnego urządzenia do ustawienia sieci prywatnej. Wystarczy ustawić sieć prywatną na jednym z HomePlug, a następnie sparować drugą z pierwszą.


RE: Aztech HomeAV 500Mbps przy niskiej prędkości - michmex35 - 02 Mar 2020

Ustawiono już sieć prywatną. obecnie maks. wynosi 240 w dół i 250 w górę w sieci M1 1 Gb / s.