cs-joke.pl forum
[ASUS CNY Giveaway!] Wygraj przenośny monitor ZenScreen MB16AC - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: [ASUS CNY Giveaway!] Wygraj przenośny monitor ZenScreen MB16AC (/thread-31247.html)

Pages: 1 2


[ASUS CNY Giveaway!] Wygraj przenośny monitor ZenScreen MB16AC - prac.anad.pozycja - 18 Mar 2020

Witajcie ludzie!   Minęło trochę czasu od ostatniego rozdania na forum! Więc właściwie poszliśmy na błąd naszego PM (menedżera produktu, nie LHL), aby uprzejmie sponsorować coś .. I oto mamy 1 jednostkę ZenScreen MB16AC (o wartości 439 $), WYŁĄCZNIE dla członków HWZ !!    Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz         Niektórzy z was słyszeli o ASUS ZenScreen. Zasadniczo jest to odłączany monitor USB o zwartej konstrukcji. Jest również cienki i lekki, dzięki czemu użytkownicy mogą go zabrać na spotkania, prezentacje itp. Kompatybilny z większością komputerów z systemem Windows i niektórymi systemami Mac OS *    JAK WYGRAĆ?   Zacytować: Powiedz nam na 3 sposoby, w jaki sposób ZenScreen MB16AC pomoże w codziennej pracy związanej z wydajnością. Oczywiście chcemy kreatywnych odpowiedzi la, więc im większy wysiłek, tym większa szansa na odebranie nagrody. JEŚLI czujesz się przyjazny dla aparatu, zapraszamy również na filmy!  Zasady i warunki   Zacytować: Ostatnie zgłoszenie musi nastąpić przed godziną 2359, 3 lutego 2019 r. Zwycięzcę ogłosimy 4 lutego 2019 r.  Zwycięzca musi odebrać nagrodę w ciągu 14 dni kalendarzowych od powiadomienia.  Odbiór nagród odbywa się w naszym biurze, 9 Changi Business Park Vista, Singapur 486041 w godzinach pracy.  ASUS zastrzega sobie prawo do anulowania podarunku, zamiany nagrody na przedmiot o podobnej wartości, według własnego uznania.  Zwycięzca zostanie wybrany przez ASUS, a jego decyzja jest ostateczna. Dalsza korespondencja nie będzie prowadzona.


RE: [ASUS CNY Giveaway!] Wygraj przenośny monitor ZenScreen MB16AC - iangel42 - 18 Mar 2020

To było dosłownie moje ustawienie podczas zagranicznych zadań Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Zastanawiałem się nad zakupem taniego monitora, a potem po prostu go wyrzuciłem, ale postanowiłem nie marnować pieniędzy i trzymać się zakupów rzeczy, które mogę przywieźć z powrotem do samolotu. Ekran 15,6 ”nadal byłby uaktualnieniem z wersji 11.6”


RE: [ASUS CNY Giveaway!] Wygraj przenośny monitor ZenScreen MB16AC - miczax - 18 Mar 2020

1) Do moich potrzeb sieciowych WhatsApp i Microsoft Outlook podczas pracy. : X Potrzebujesz dodatkowego monitora do ciągłego monitorowania wiadomości / e-maili od klientów. Żadnego Moar tabbing w pobliżu !!! 2) W przeciwnym razie dokumenty do odczytu = umieść na ZenScreen, podczas gdy dokumenty wymagające wpisania = nadal będą na ekranie laptopa. Cholerne biuro nie zapewnia monitora, muszę używać tego 1 laptopa do wszystkiego: \ Trudno odwoływać się do innych dokumentów. Zminimalizuj i podziel ekran na 1 ekranie laptopa byłoby zbyt małe, aby cokolwiek zrobić w ogóle Zzz. 3) Oczywiście ze względu na czynnik popisujący się w pakiecie Office! Musisz wyglądać satki, prawda? Przyciągnij uwagę kolegów i pomóż Asus promować reklamę wielkości ZenScreen! Wygraj, wygraj dla Asus i dla mnie!


RE: [ASUS CNY Giveaway!] Wygraj przenośny monitor ZenScreen MB16AC - oussa.samadi - 18 Mar 2020

Powiedz mi, że nie umieściłeś tych głośników w samolocie wwenze napisał: To było dosłownie moje ustawienie podczas zagranicznych zadań Zastanawiałem się nad zakupem taniego monitora, a potem po prostu go wyrzuciłem, ale postanowiłem nie marnować pieniędzy i trzymać się zakupów rzeczy, które mogę przywieźć z powrotem do samolotu. Ekran 15,6 ”nadal byłby uaktualnieniem z wersji 11.6”


RE: [ASUS CNY Giveaway!] Wygraj przenośny monitor ZenScreen MB16AC - vykgwfmj - 18 Mar 2020

1) Pracuję z wieloma arkuszami kalkulacyjnymi Excel, a moja firma nie zapewnia dodatkowego monitora. Posiadanie Zenscreen naprawdę pomogłoby przy porównywaniu różnych liczb na wielu dokumentach programu Excel 2) Korzystanie z Zenscreen podczas podróży byłoby dużym plusem. Stawianie na małym 13-calowym ekranie laptopa nie jest zabawne, a Zenscreen zdecydowanie pomógłby mi uratować wzrok 3) Zenscreen jest piękny i może pomóc mi wyciągnąć kilka pięknych OL-ów w moim biurze. Świetny początek rozmowy, kiedy idę na spotkania zewnętrzne i dzielę się ekranem z klientem


RE: [ASUS CNY Giveaway!] Wygraj przenośny monitor ZenScreen MB16AC - pulikantishreyareddy - 18 Mar 2020

Nowa praca, nowy laptop ASUS do pracy. 1. Ten dodatkowy monitor przydałby się na pełny etat, pozostawiając główny ekran do pracy produktywności. 2. Świetnie, że działa z USB. bez dodatkowego adaptera do noszenia. 3. Za ten fajny czynnik, gdy ludzie zaczynają pytać, co to jest „tablet”.


RE: [ASUS CNY Giveaway!] Wygraj przenośny monitor ZenScreen MB16AC - peter.ely - 18 Mar 2020

Bump dla wpisów Moarrrr!


RE: [ASUS CNY Giveaway!] Wygraj przenośny monitor ZenScreen MB16AC - lizkollat - 18 Mar 2020

1. Koduję, więcej ekranów oznacza, że mogę kodować bardziej efektywnie. Zasadniczo jedna przeglądarka (Google to moja Biblia) na jednym monitorze i kod na drugim. 2. Podczas spotkań z klientami i demonstrowania aplikacji łatwiej jest po prostu zduplikować / rozszerzyć ekran i spojrzeć na monitor! 3. Wszystkie powyższe czynności działają, ale najprawdopodobniej na drugim będzie odtwarzany strumień wideo / wideo z YouTube.


RE: [ASUS CNY Giveaway!] Wygraj przenośny monitor ZenScreen MB16AC - priyapatils84 - 18 Mar 2020

Chciałbym używać wyświetlacza do projektowania graficznego i jako rozszerzonego monitora Jako fotograf, przyda mi się, ponieważ mogę użyć jednego ekranu do obróbki zdjęć, a drugiego ekranu do podglądu. Tyle możliwości, nie mogę się doczekać, aby wypróbować!


RE: [ASUS CNY Giveaway!] Wygraj przenośny monitor ZenScreen MB16AC - mandie.nitschke - 18 Mar 2020

1. Często podróżuję do pracy, a ten przenośny ekran byłby niezwykle przydatny jako drugi ekran podczas pisania prac i przygotowywania prezentacji. 2. Dzięki Displaylink mogę wyświetlać ekran telefonu na wyświetlaczu przez USB C. Koniec z oglądaniem filmów na małym ekranie podczas lotów! 3. Będąc smukłym i przenośnym, mogę nosić go wszędzie i nigdy nie mogę się bez niego obejść. zastanawiam się, jak obecnie przeżyję bez tego ...