cs-joke.pl forum
Wskazówki dotyczące aktualizacji - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Wskazówki dotyczące aktualizacji (/thread-31269.html)

Pages: 1 2


Wskazówki dotyczące aktualizacji - klmandra965 - 21 Mar 2020

Kumple Haro Muszę zaktualizować komputer nie dlatego, że jest wolny, ale dlatego, że chcę więcej portów USB3 i szybkich portów SATA. Gram w gry takie jak protokół alfa, nocne lazury, deus ex, senran kagura, nowy Wolfenstein itp. I myślę, że prędkość jest w porządku, szybkość edycji poto jest trochę wolna, gdy edytuję 4000 x 6000 zdjęć, ale nadal jest do zniesienia. Ale naprawdę potrzebuję portów, ponieważ mam 4x zewnętrzne dyski 8 TB i wiele dysków SSD, a teraz używam koncentratora USB 3 do połączenia, a cała przepustowość jest dzielona na jednym kanale USB.   Moja obecna konfiguracja   Core i3 3220 3,3 GHz Gigabyte B75M-HD3 (tylko 2 porty USB 3 i 1 szybki SATA, +4 porty USB2 i 5 wolnych SATA) 8 GB pamięci RAM DDR3 PSU sezonowe 350w myślę AMD Radeon R7 200 Samsung SSD 500 GB (mam gdzieś kolejny dysk SSD 500 GB, którego mogę użyć ponownie) 4 dyski 8 TB w DAS     Czy są jakieś lepsze ustawienia, które mogę uzyskać za około 1000 USD? Głównie do edycji poto, ale jeśli gram w gry, będzie podobnie. Chcę ponownie wykorzystać tyle, ile mogę ... możliwe?


RE: Wskazówki dotyczące aktualizacji - silvia.capuzzo - 21 Mar 2020

Zdobądź R7 2700 z płytą Z470 i 16 GB pamięci RAM. Ogółem najbardziej jak ard 1k? Ale nadal myślę, że powinieneś dostać co najmniej 500 W zasilacza na wypadek, gdybyś chciał zagrać w OC.


RE: Wskazówki dotyczące aktualizacji - siminko - 21 Mar 2020

2700 potrzebuje GPU ...


RE: Wskazówki dotyczące aktualizacji - lkramer504 - 21 Mar 2020

-Synchroniczność- napisał: 2700 potrzebuje GPU ... Użyj ponownie starej GPU i zobacz, jak poprawia się Twój przepływ pracy, w razie potrzeby zaktualizuj GPU


RE: Wskazówki dotyczące aktualizacji - troypendleton - 21 Mar 2020

Kiedy korzystam z płyty Google dla Z470, prawie nic się nie pojawia. Czy to stary projekt? Też muszę ponownie użyć mojej skrzynki, jeśli to możliwe, przypadku matx projektu fraktalnego. Wysłane z Xiaomi MI MAX za pomocą GAGT


RE: Wskazówki dotyczące aktualizacji - hardsystem29650 - 21 Mar 2020

Sausage napisał: Kiedy korzystam z płyty Google dla Z470, prawie nic się nie pojawia. Czy to stary projekt? Też muszę ponownie użyć mojej skrzynki, jeśli to możliwe, przypadku matx projektu fraktalnego. Wysłane z Xiaomi MI MAX za pomocą GAGT To X470, nie Z470.


RE: Wskazówki dotyczące aktualizacji - jamesking12345678 - 21 Mar 2020

Sausage napisał: Kiedy korzystam z płyty Google dla Z470, prawie nic się nie pojawia. Czy to stary projekt? Też muszę ponownie użyć mojej skrzynki, jeśli to możliwe, przypadku matx projektu fraktalnego. Wysłane z Xiaomi MI MAX za pomocą GAGT Ponieważ Z470 to kolejna generacja chipsetu Intel, który nie został wydany. Wysłane z LGE LG-H870DS przy użyciu GAGT


RE: Wskazówki dotyczące aktualizacji - sty94729 - 21 Mar 2020

OK, czy powinienem poczekać na ryzen 2? Jakieś znaczące korzyści? Dla mnie najważniejsze jest to, że musi mieć płytę z wieloma szybkimi portami, ponieważ teraz bardzo trudno jest kopiować 8tb tam iz powrotem na niskiej prędkości, a także podejrzewam, że moje porty USB mają problem, zawsze odłączony podczas kopiowania. Wysłane z Xiaomi MI MAX za pomocą GAGT


RE: Wskazówki dotyczące aktualizacji - lilienn77 - 21 Mar 2020

Nadal używam MSI Z97 Gaming 5 + i7 4790k + G.Skill Ripjaws V 16 GB (2x 8 GB) (zestaw dwukanałowy) 1866 MHz DDR3 od listopada 2014 r. Z kilkoma aktualizacjami po drodze (980 TI, Acer Predator xb271hu itp. ) => Jeśli szukasz gry na bardzo wysokim poziomie - ustawienie Ultra @ 1440p z monitorem 1440p 144 Hz, nie przejmuj się nowszą płytą główną od 2017 roku, nową GPU (GTX 1080 TI) nowszą technologią DDR4 dla pamięci RAM, nowym procesorem I7 8th Gen Cpu (I7 8700k ) może rzuć okiem na MSI Z370 Gaming Pro Carbon AC Trzymam się do 2020 r. Obecny sprzęt z końca listopada 2014 r. Jest nadal dobry w 2018 r.


RE: Wskazówki dotyczące aktualizacji - gangstagaret - 21 Mar 2020

Nie potrzebuję tak zaawansowanego, używam 24-calowego monitora Dell 1k. Czy naprawdę chciałbyś, aby matx oszczędzał miejsce na biurku, czy zamiast tego może kupić Intel za mniej więcej tę samą cenę? Wysłane z Xiaomi MI MAX za pomocą GAGT