cs-joke.pl forum
MR mnie nie udało, który ISP podpisać teraz? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: MR mnie nie udało, który ISP podpisać teraz? (/thread-31277.html)

Pages: 1 2


MR mnie nie udało, który ISP podpisać teraz? - neelimaat - 22 Mar 2020

Aby pominąć moje wypowiedzi na MR, po prostu przeczytaj pogrubione części na końcu. Dzięki.   Mój internet właśnie postanowił zejść w zeszłą sobotę rano. „LINK” na połączeniu jądra jest czerwony.   Zadzwoniłem do MR i powiedzieli, że nie mogą nic więcej robić. (Naprawdę?)   Powiedzieli, że skoro już zaplanowali zmianę / migrację mojego modemu na 8, który jest jutro (nawet nie znam celu), to zobaczą, jak ponownie po zmianie modemu.   Powiedzmy, że przyczyną migracji są przestoje (w co wątpię), dlaczego nie jestem poinformowany?   Powiedzmy, że to mój modem, czy nie można zrobić wcześniej kontroli?   Może jestem po prostu niecierpliwy. Ale 4 dni to naprawdę długie oczekiwanie. Co więcej, gdy nie ma gwarancji, że zmiana modemu rozwiąże problem. Mają dość „nic nie możemy zrobić”.   Ale nie o to chodzi. Mój plan zakończył się w maju (winę za lenistwo za to, że nie wycofałem się wcześniej). Chciałem ponownie zawrzeć umowę na 1 GB / 2 GB na MR (obecnie na 300 MB), ale myślę, że po tym nie ma mowy.    Zastanawiam się nad Singtelem, ponieważ będę również składał mój telefon komórkowy (iPhone / Uwaga!). Czy to jest dobre? A może powinienem rozważyć M1 lub Starhub?   Ponadto, czy 2 gb / s dla viewqwest jest warte dodatkowych pieniędzy?   Wielkie dzięki!


RE: MR mnie nie udało, który ISP podpisać teraz? - antti.komu - 22 Mar 2020

To zależy od tego, czego potrzebujesz r ... Jeśli chcesz tanio, wybierz m1 Słyszałem, że jest tani n dobry ... Starhub jest dla mnie w porządku do tej pory ... Tylko cyfrowy głos na modemie kablowym jest szczęśliwy ... Viewquest Słyszałem, że jakość to gd, n cena ostatnio spadła, możesz je rozważyć


RE: MR mnie nie udało, który ISP podpisać teraz? - aathompson - 22 Mar 2020

CrowMoon napisał: Aby pominąć moje wypowiedzi na MR, po prostu przeczytaj pogrubione części na końcu. Dzięki. Mój internet właśnie postanowił zejść w zeszłą sobotę rano. „LINK” na połączeniu jądra jest czerwony. Zadzwoniłem do MR i powiedzieli, że nie mogą nic więcej robić. (Naprawdę?) Powiedzieli, że skoro już zaplanowali zmianę / migrację mojego modemu na 8, który jest jutro (nawet nie znam celu), to zobaczą, jak ponownie po zmianie modemu. Powiedzmy, że przyczyną migracji są przestoje (w co wątpię), dlaczego nie jestem poinformowany? Powiedzmy, że to mój modem, czy nie można zrobić wcześniej kontroli? Może jestem po prostu niecierpliwy. Ale 4 dni to naprawdę długie oczekiwanie. Co więcej, gdy nie ma gwarancji, że zmiana modemu rozwiąże problem. Mają dość „nic nie możemy zrobić”. Ale nie o to chodzi. Mój plan zakończył się w maju (winę za lenistwo za to, że nie wycofałem się wcześniej). Chciałem ponownie zawrzeć umowę na 1 GB / 2 GB na MR (obecnie na 300 MB), ale myślę, że po tym nie ma mowy. Zastanawiam się nad Singtelem, ponieważ będę również składał mój telefon komórkowy (iPhone / Uwaga!). Czy to jest dobre? A może powinienem rozważyć M1 lub Starhub? Ponadto, czy 2 gb / s dla viewqwest jest warte dodatkowych pieniędzy? Wielkie dzięki! powinienem zadać to pytanie w ciągu ostatniego tygodnia, ponieważ ViewQwest miał promocję.


RE: MR mnie nie udało, który ISP podpisać teraz? - moresteveo - 22 Mar 2020

chercm napisał: powinienem zadać to pytanie w ciągu ostatniego tygodnia, ponieważ ViewQwest miał promocję. Nadal mają promocję online do 13, stąd dylemat.


RE: MR mnie nie udało, który ISP podpisać teraz? - sreejithanagha - 22 Mar 2020

Jestem z Singtel od początku światłowodu od 50 Mb / s do teraz 200 Mb / s. Niewielki problem z usługą, z wyjątkiem tego, że plan dostaje ex w porównaniu do innych dostawców usług internetowych. Zastanawiam się nad przejściem na M1 200 Mb / s przy 29 USD do końca tego roku, kiedy mój kontrakt będzie wymagalny w marcu. Będzie czyhał na więcej opinii na temat M1 200 Mb / s przy 29 $ przed skokiem z pistoletu


RE: MR mnie nie udało, który ISP podpisać teraz? - enyomk109 - 22 Mar 2020

Czy jesteś graczem? Oglądasz drżenie? Jeśli tak, trzymaj się z dala od singtel.


RE: MR mnie nie udało, który ISP podpisać teraz? - jmfcollier - 22 Mar 2020

Zdobądź m1 lub vq, trzymaj się z dala od ul


RE: MR mnie nie udało, który ISP podpisać teraz? - adaleybag - 22 Mar 2020

bez opóźnień na skoku na moim włóknie m1 200 mb właśnie zmodernizowanym w weekend na przewodowym nawet po ustawieniu źródła w filmie


RE: MR mnie nie udało, który ISP podpisać teraz? - lermavanessa - 22 Mar 2020

Jeśli zamierzasz oglądać IPTV za pomocą tych urządzeń z Androidem, trzymaj się z dala od ul


RE: MR mnie nie udało, który ISP podpisać teraz? - patann42 - 22 Mar 2020

CrowMoon napisał: Aby pominąć moje wypowiedzi na MR, po prostu przeczytaj pogrubione części na końcu. Dzięki. Mój internet właśnie postanowił zejść w zeszłą sobotę rano. „LINK” na połączeniu jądra jest czerwony. Zadzwoniłem do MR i powiedzieli, że nie mogą nic więcej robić. (Naprawdę?) Powiedzieli, że skoro już zaplanowali zmianę / migrację mojego modemu na 8, który jest jutro (nawet nie znam celu), to zobaczą, jak ponownie po zmianie modemu. Powiedzmy, że przyczyną migracji są przestoje (w co wątpię), dlaczego nie jestem poinformowany? Powiedzmy, że to mój modem, czy nie można zrobić wcześniej kontroli? Może jestem po prostu niecierpliwy. Ale 4 dni to naprawdę długie oczekiwanie. Co więcej, gdy nie ma gwarancji, że zmiana modemu rozwiąże problem. Mają dość „nic nie możemy zrobić”. Ale nie o to chodzi. Mój plan zakończył się w maju (winę za lenistwo za to, że nie wycofałem się wcześniej). Chciałem ponownie zawrzeć umowę na 1 GB / 2 GB na MR (obecnie na 300 MB), ale myślę, że po tym nie ma mowy. Zastanawiam się nad Singtelem, ponieważ będę również składał mój telefon komórkowy (iPhone / Uwaga!). Czy to jest dobre? A może powinienem rozważyć M1 lub Starhub? Ponadto, czy 2 gb / s dla viewqwest jest warte dodatkowych pieniędzy? Wielkie dzięki! Zakładałem, że nadal korzystasz z planu PURE HD 100 Mbps lub PURE HD 150 Mbps przy użyciu NC ONT. MR ma ograniczony dostęp do monitorowania infrastruktury NC, a zmiana modemu jest prawdopodobnie spowodowana przełączeniem zaplecza z infrastruktury NC na MR.