cs-joke.pl forum
Zalecenie dla komputerów stacjonarnych - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Zalecenie dla komputerów stacjonarnych (/thread-31451.html)



Zalecenie dla komputerów stacjonarnych - saygoodbye5555 - 19 Apr 2020

Proszę uzyskać poradę eksperta   Cel: Granie (teraz gram tylko w Dota2), excel / ppt, niektóre bardzo lekkie renderowanie wideo, surfowanie po Internecie   Mam kilka elementów z ostatniego zestawu, które mogłem wykorzystać ponownie. MB: PROCESOR: Karta graficzna: Palit GeForce Gtx 1070 SJS Pamięć RAM: Kingston 2x 4 GB 2400 Obudowa / wentylator: Zasilacz: Thermaltake Smart DPS 650w Pamięć: 1x dysk SSD SanDisk 120 GB, 1x dysk SSD Transcend 120 GB (czy potrzebujesz dysku twardego?) Monitor:   Dzięki!


RE: Zalecenie dla komputerów stacjonarnych - adrienvigneron - 19 Apr 2020

bump za porady. zamierzam wkrótce zbudować platformę.


RE: Zalecenie dla komputerów stacjonarnych - hninhninoo321 - 19 Apr 2020

smilingbuddha napisał: Proszę uzyskać poradę eksperta Cel: Granie (teraz gram tylko w Dota2), excel / ppt, niektóre bardzo lekkie renderowanie wideo, surfowanie po Internecie Mam kilka elementów z ostatniego zestawu, które mogłem wykorzystać ponownie. MB: PROCESOR: Karta graficzna: Palit GeForce Gtx 1070 SJS Pamięć RAM: Kingston 2x 4 GB 2400 Obudowa / wentylator: Zasilacz: Thermaltake Smart DPS 650w Pamięć: 1x dysk SSD SanDisk 120 GB, 1x dysk SSD Transcend 120 GB (czy potrzebujesz dysku twardego?) Monitor: Dzięki! Widząc, że masz dość powolnego barana ostatniej generacji, Ryzen build może nie być dla ciebie świetny. Ale bardzo polecam, masz tylko nowego barana. Ryzen 2600 lub 2600x byłby świetny, i kup sobie tani SATA 1 TB SATA od Newegg.


RE: Zalecenie dla komputerów stacjonarnych - christilton88 - 19 Apr 2020

narkizy napisał: Widząc, że masz dość powolnego barana ostatniej generacji, Ryzen build może nie być dla ciebie świetny. Ale bardzo polecam, masz tylko nowego barana. Ryzen 2600 lub 2600x byłby świetny, i kup sobie tani SATA 1 TB SATA od Newegg. 2666 ram ok? zamierzając również uzyskać 1 TB SATA


RE: Zalecenie dla komputerów stacjonarnych - denisse.elmudesi - 19 Apr 2020

Sugerowałbym przynajmniej DDR4-3000 lub 3200, ponieważ Ryzen korzysta z szybszej pamięci RAM. 16 GB to zalecana ilość dla nowszych gier.


RE: Zalecenie dla komputerów stacjonarnych - mountainblack - 19 Apr 2020

2666 ram jest w porządku.


RE: Zalecenie dla komputerów stacjonarnych - pedro.trinidad - 19 Apr 2020

jakie masz CPU?


RE: Zalecenie dla komputerów stacjonarnych - calvinllee34 - 19 Apr 2020

Najlepiej podnieść SSD systemu operacyjnego do co najmniej 256 GB lub 512 GB. Użyj tych 2x 128 GB jako zapasowego dysku SSD lub zewnętrznego dysku twardego za pośrednictwem obudowy.


RE: Zalecenie dla komputerów stacjonarnych - chaynesuga - 19 Apr 2020

Tan Gee Ming napisał: jakie masz CPU? może zrobić pakiet ryzen. tylko dla dota 2, myślę, że jego alr spływa z góry wielkie dzięki panom za rekomendacje


RE: Zalecenie dla komputerów stacjonarnych - satyananda.sahoobsc - 19 Apr 2020

Twoja była konfiguracja wydaje się już dobra. zwiększ pamięć RAM i zasilacz, a będziesz mieć zabójczą maszynę