cs-joke.pl forum
Tymczasowe opcje internetowe - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Tymczasowe opcje internetowe (/thread-31513.html)

Pages: 1 2


Tymczasowe opcje internetowe - txwly - 02 May 2020

Cześć, remontuję swój dom i znalazłem tymczasową strefę wynajmu na pobyt.   Chciałbym dowiedzieć się, czy ktoś1 ma sugestie dotyczące tymczasowych opcji internetowych?   trzeba mieć możliwość podłączenia 3 urządzeń   nie chcę żadnych umów ani zobowiązań, wykorzystam maksymalnie 3 miesiące


RE: Tymczasowe opcje internetowe - nqthqwvtj - 02 May 2020

zapytaj sąsiada o dostęp do Wi-Fi i zapłać połowę rachunku za internet miesięcznie lub kup przenośne urządzenie mifi z kartą danych


RE: Tymczasowe opcje internetowe - joberec - 02 May 2020

Cześć, czy jest jakieś dobre miejsce, by polecić do Wi-Fi? wszystko wydaje się być bardzo drogie? w stanie zdobyć 1, który kosztuje mniej niż 50 $?


RE: Tymczasowe opcje internetowe - brianbelfor - 02 May 2020

Możesz rozważyć podpisanie planu bez umowy z mojej republiki.


RE: Tymczasowe opcje internetowe - pbergeron21 - 02 May 2020

bczm8703 napisał: Cześć, remontuję swój dom i znalazłem tymczasową strefę wynajmu na pobyt. Chciałbym dowiedzieć się, czy ktoś1 ma sugestie dotyczące tymczasowych opcji internetowych? trzeba mieć możliwość podłączenia 3 urządzeń nie chcę żadnych umów ani zobowiązań, wykorzystam maksymalnie 3 miesiące Jakie są trzy urządzenia? Poproś właściciela, aby porozmawiał z sąsiadem i pożyczył dostęp do Wi-Fi. Proste konto typu „zgadnij” rozwiąże problem.


RE: Tymczasowe opcje internetowe - ars.repetita - 02 May 2020

ZrE0_Cha0s napisał: Możesz rozważyć podpisanie planu bez umowy z mojej republiki. Normalny brak umowy wiąże się z wysokimi kosztami i nie zapominając o instalacji i konfiguracji. Przeważnie celuj w zagranicznych gości korporacyjnych. Ponieważ TS może mieć ograniczony budżet.


RE: Tymczasowe opcje internetowe - antti.komu - 02 May 2020

bczm8703 napisał: Cześć, remontuję swój dom i znalazłem tymczasową strefę wynajmu na pobyt. Chciałbym dowiedzieć się, czy ktoś1 ma sugestie dotyczące tymczasowych opcji internetowych? trzeba mieć możliwość podłączenia 3 urządzeń nie chcę żadnych umów ani zobowiązań, wykorzystam maksymalnie 3 miesiące Jedną z opcji jest szerokopasmowy kabel Starhub 200 Mb / s na 12-miesięcznej umowie w cenie 22,90 USD z jednorazową aktywacją 53,50 USD Potrzebuje tylko punktu koncentrycznego (telewizyjnego). Ale potrzebujesz routera do komunikacji bezprzewodowej. Szybkość pobierania wynosi 200 Mb / s, ale przesyłanie około 10 + Mb / s jest w porządku. Możesz poprosić o falowanie przy realokacji z powrotem do swojego mieszkania. W międzyczasie musisz poszukać Fibre Broadband dla swojego nowego mieszkania. Ponieważ może to zająć trochę czasu, poszukaj dobrej oferty.


RE: Tymczasowe opcje internetowe - cayleena - 02 May 2020

bczm8703 napisał: Cześć, czy jest jakieś dobre miejsce, by polecić do Wi-Fi? wszystko wydaje się być bardzo drogie? w stanie zdobyć 1, który kosztuje mniej niż 50 $? Zdobądź mifi drugiej ręki


RE: Tymczasowe opcje internetowe - chickrock69 - 02 May 2020

eric3743 napisał: Jedną z opcji jest szerokopasmowy kabel Starhub 200 Mb / s na 12-miesięcznej umowie w cenie 22,90 USD z jednorazową aktywacją 53,50 USD Potrzebuje tylko punktu koncentrycznego (telewizyjnego). Ale potrzebujesz routera do komunikacji bezprzewodowej. Szybkość pobierania wynosi 200 Mb / s, ale przesyłanie około 10 + Mb / s jest w porządku. Możesz poprosić o falowanie przy realokacji z powrotem do swojego mieszkania. W międzyczasie musisz poszukać Fibre Broadband dla swojego nowego mieszkania. Ponieważ może to zająć trochę czasu, poszukaj dobrej oferty. Jest to jedna z opcji, w której opóźnienia, które mogą wystąpić podczas transferu światłowodu z powodu awarii komunikacji b / w dostawca i NetLinkTrust jest wyeliminowany. Wróciłem do kablowej sieci światłowodowej w oczekiwaniu na tymczasowe przeprowadzki do domu - jednak transfer / przeniesienie może potrwać do 5 dni roboczych; nie jest to niestety nigdzie zaznaczone, dopóki nie prześlesz prośby. Technicznie można to zrobić na miejscu, jeśli uda ci się pościg za właściwym działem - skończyłem gonić cos po 5 dniach roboczych bez żadnej radości i jak zwykle w Starhub załamuje się proces. Musiałem zapisać się na 2-letni kontrakt za 29 USD za 200 Mb / s. Ta oferta jest już znacznie tańsza.


RE: Tymczasowe opcje internetowe - knotlikeyou - 02 May 2020

legaltech napisał: Jest to jedna z opcji, w której opóźnienia, które mogą wystąpić podczas transferu światłowodu z powodu awarii komunikacji b / w dostawca i NetLinkTrust jest wyeliminowany. Wróciłem do kablowej sieci światłowodowej w oczekiwaniu na tymczasowe przeprowadzki do domu - jednak transfer / przeniesienie może potrwać do 5 dni roboczych; nie jest to niestety nigdzie zaznaczone, dopóki nie prześlesz prośby. Technicznie można to zrobić na miejscu, jeśli uda ci się pościg za właściwym działem - skończyłem gonić cos po 5 dniach roboczych bez żadnej radości i jak zwykle w Starhub załamuje się proces. Musiałem zapisać się na 2-letni kontrakt za 29 USD za 200 Mb / s. Ta oferta jest już znacznie tańsza. Twoja może być historią w Starhub. Ponieważ coraz więcej klientów odchodzi od szerokopasmowego Internetu kablowego, zmiany będą coraz łatwiejsze. Obecnie jedyna oferta szerokopasmowego Internetu kablowego to 200 Mb / s, czyli Cash & Carry (właściwie nie ma gotówki z góry, ponieważ nie musiałem płacić). Instalacja jest samoobsługowa i wymaga podłączenia. Po zarejestrowaniu i zarejestrowaniu w systemie można go zaktualizować najwcześniej 4+ godziny. Po przywróceniu go do konfiguracji był gotowy do użycia, ponieważ czekał na sygnał, aby zakończyć proces za pierwszym razem. W każdym razie, jeśli się nie mylę, mogą nie oferować już światłowodu 200 Mb / s i zamiast tego używać tych adresów IP jako kabla. Ponieważ sieć kablowa jest wyłącznie w ramach Starhub od czasu zakupu telewizji kablowej kilkadziesiąt lat temu, przełączanie jest dość proste, ponieważ mają 100% kontroli. Inne kwestie, które mogą wymagać uwzględnienia, to podanie dokładnych danych w celu zapewnienia płynnego transferu, który może zostać odrzucony w przypadku żądania. Dlatego rozumiem to, o ile zarejestrowałem ten szerokopasmowy kabel kablowy o przepustowości 200 Mb / s w czerwcu 2017 r. Na 12-miesięczny kontrakt za 22,90 USD