cs-joke.pl forum
Maksymalnie aktywacja pakietu Office 2007 podczas instalacji - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Windows (https://cs-joke.pl/forum-4.html)
+--- Thread: Maksymalnie aktywacja pakietu Office 2007 podczas instalacji (/thread-31665.html)

Pages: 1 2


Maksymalnie aktywacja pakietu Office 2007 podczas instalacji - lilienn77 - 03 Jul 2020

Niedawno dostałem używaną kopię pakietu Office 2007 dla 3 użytkowników do zainstalowania na nowym komputerze, gdy mój stary komputer zginął na mnie. Gdy zainstalowałem go na jednym z moich starych komputerów, aby sprawdzić, czy program nadal działa, wszystko było w porządku. Kiedy instaluję na nowym komputerze, mówi mi, że zmaksymalizowałem liczbę aktywacji. Przypuszczałem, że poprzedni właściciel mógł zainstalować na swoich 2 komputerach. Więc odinstalowałem kopię ze starego. Próbowałem uruchomić ponownie na nowym komputerze. Myślałem, że wypuściłem licencję ze starego komputera, ale problem utrzymywał się na drugim komputerze. Ten produkt nie jest już obsługiwany, więc nie mogę uzyskać pomocy aktywacyjnej przez telefon poprzez instalację oprogramowania. Oczywistym rozwiązaniem jest aktualizacja. Ale po prostu przyzwyczaiłem się do funkcji wersji 2007 i używam tylko podstawowych funkcji Worda i Excela. Ale co do zasady, jeśli mam licencję dla 3 użytkowników, czy nie oznacza to, że mogę mieć jednocześnie maksymalnie 3 kopie oprogramowania na 3 komputerach, niezależnie od tego, ile razy zainstalowałem i odinstalowałem oprogramowanie jak większość dzisiejszych programów? Każdy może zasugerować, jaki jest najlepszy sposób działania? Dzięki!


RE: Maksymalnie aktywacja pakietu Office 2007 podczas instalacji - 777sappa777 - 03 Jul 2020

nadal możesz zadzwonić, a oni mogą pomóc Singapur + 65-6324-8098 lub 1800-324-8098 (bezpłatny)


RE: Maksymalnie aktywacja pakietu Office 2007 podczas instalacji - hammock720 - 03 Jul 2020

Jak sugeruje @ yusoffbo1, spróbuj do nich zadzwonić. Mam licencję na 3 użytkowników Office 2010 i musiałem do nich zadzwonić.


RE: Maksymalnie aktywacja pakietu Office 2007 podczas instalacji - 125669 - 03 Jul 2020

yusoffb01 napisał: nadal możesz zadzwonić, a oni mogą pomóc Singapur + 65-6324-8098 lub 1800-324-8098 (bezpłatny) chaozhouzi napisał: Jak sugeruje @ yusoffbo1, spróbuj do nich zadzwonić. Mam licencję na 3 użytkowników Office 2010 i musiałem do nich zadzwonić. Dzięki za radę, chłopaki. Zadzwonił do MS i niechętnie pomógł. Powiedziano mi, że nie będą już mieli takiej prośby o aktywację w przyszłości, ponieważ produkt nie jest już obsługiwany. Sprawiają, że czuję, że robią to jako „przysługę”. Ponieważ muszę go pilnie użyć i potrzebowałem na razie tylko 1 licencji, nie zastanawiałem się nad tym zbytnio i byłem po prostu szczęśliwy, przynajmniej dostałem to rozwiązanie. Zastanawiając się nad tym teraz, zastanawiam się, co to znaczy, że produkt nie jest już obsługiwany. Która część nie jest obsługiwana? Skoro mam legalną kopię, czy nie jest uzasadnione żądanie aktywacji licencji (a właściwie 3), do której mam prawo? Jeśli to nie działa w najnowszej wersji Win 10, mogę to zaakceptować, jeśli taka jest definicja „nie jest już obsługiwany”. Co myślicie? Czy mam prawo ponownie poprosić o aktywację, jeśli mam do czynienia z podobną sytuacją? A może coś tu brakuje lub nie rozumiem ... Dzięki jeszcze raz!


RE: Maksymalnie aktywacja pakietu Office 2007 podczas instalacji - kkd2k5 - 03 Jul 2020

kelvin_99 napisał: Dzięki za radę, chłopaki. Zadzwonił do MS i niechętnie pomógł. Powiedziano mi, że nie będą już mieli takiej prośby o aktywację w przyszłości, ponieważ produkt nie jest już obsługiwany. Sprawiają, że czuję, że robią to jako „przysługę”. Ponieważ muszę go pilnie użyć i potrzebowałem na razie tylko 1 licencji, nie zastanawiałem się nad tym zbytnio i byłem po prostu szczęśliwy, przynajmniej dostałem to rozwiązanie. Zastanawiając się nad tym teraz, zastanawiam się, co to znaczy, że produkt nie jest już obsługiwany. Która część nie jest obsługiwana? Skoro mam legalną kopię, czy nie jest uzasadnione żądanie aktywacji licencji (a właściwie 3), do której mam prawo? Jeśli to nie działa w najnowszej wersji Win 10, mogę to zaakceptować, jeśli taka jest definicja „nie jest już obsługiwany”. Co myślicie? Czy mam prawo ponownie poprosić o aktywację, jeśli mam do czynienia z podobną sytuacją? A może coś tu brakuje lub nie rozumiem ... Dzięki jeszcze raz! po prostu do nich zadzwoń. płacą za odbieranie połączeń telefonicznych. nielegalny sposób jest łatwiejszy


RE: Maksymalnie aktywacja pakietu Office 2007 podczas instalacji - powepisi - 03 Jul 2020

Zacytować: Zastanawiam się, co to znaczy, że produkt nie jest już obsługiwany. Która część nie jest obsługiwana? Dla mnie, skoro mam legalną kopię, czy nie jest uzasadnione żądanie aktywacji licencji (a właściwie 3), do której mam prawo? Typowe poczucie uprawnienia. Office 2007 osiągnął EOL w dniu 10 października 2017 r. Microsoft nie ma obowiązku nawet aktywować kopii dowolnego produktu w EOL.


RE: Maksymalnie aktywacja pakietu Office 2007 podczas instalacji - jeremypeel - 03 Jul 2020

kelvin_99 napisał: Dzięki za radę, chłopaki. Zadzwonił do MS i niechętnie pomógł. Powiedziano mi, że nie będą już mieli takiej prośby o aktywację w przyszłości, ponieważ produkt nie jest już obsługiwany. Sprawiają, że czuję, że robią to jako „przysługę”. Ponieważ muszę go pilnie użyć i potrzebowałem na razie tylko 1 licencji, nie zastanawiałem się nad tym zbytnio i byłem po prostu szczęśliwy, przynajmniej dostałem to rozwiązanie. Zastanawiając się nad tym teraz, zastanawiam się, co to znaczy, że produkt nie jest już obsługiwany. Która część nie jest obsługiwana? Skoro mam legalną kopię, czy nie jest uzasadnione żądanie aktywacji licencji (a właściwie 3), do której mam prawo? Jeśli to nie działa w najnowszej wersji Win 10, mogę to zaakceptować, jeśli taka jest definicja „nie jest już obsługiwany”. Co myślicie? Czy mam prawo ponownie poprosić o aktywację, jeśli mam do czynienia z podobną sytuacją? A może coś tu brakuje lub nie rozumiem ... Dzięki jeszcze raz! Nie zrozumiałeś komercyjnej koncepcji licencji. Kiedy płacisz określoną kwotę, aby kupić licencję na użytkowanie, nie jesteś właścicielem oprogramowania, ani nie posiadasz wsparcia świadczonego przez głównego zobowiązanego. Licencja na korzystanie z oprogramowania może zostać cofnięta lub może ulec zmianie w warunkach i ze wszystkimi prawami zastrzeżonymi przez zleceniodawcę. Jako użytkownik końcowy możesz zaakceptować warunki lub odmówić rezygnacji z korzystania z oprogramowania i usług. Większość, jeśli nie wszystkie, licencje są napisane w taki sposób; Nie tylko ostatnie lata. Zazwyczaj oprogramowanie ma cykle życia, a gdy cykle życia się kończą, również wspieraj oprogramowanie. W przypadku większości licencji konsumenckich nie ma możliwości zakupu dłuższej pomocy technicznej. Ważnymi widocznymi przypadkami są Windows XP, które przekroczyły prawidłowy cykl życia, ale takich przypadków jest niewiele. Mimo to rozszerzone wsparcie pochodzi od zleceniodawcy, a nie od konsumenta. Niewiele organizacji specjalnych, naprawdę dużych i ważnych, ma luksus, aby zmagać się z Microsoftem w celu uzyskania rozszerzonego wsparcia wykraczającego poza ustalone EOL, którego konsumenci najprawdopodobniej nie będą mieli tak wymagającej siły. Stąd też, uczciwie, przestarzały produkt, taki jak Office 2007, minął już cykl wsparcia technicznego i nie jest tak, że M $ nie ma żadnych późniejszych wersji do zakupu. Czy ci się to podoba, czy nie, jest to zaangażowanie biznesowe. Zdecyduj sie. Zatem rzeczywiście M $ wyświadcza ci przysługę, ponieważ mogą wprost odmówić ci pod pretekstem braku wsparcia dla przestarzałego produktu. Lepsze zrozumienie licencji na użytkowanie; Nie jesteś właścicielem oprogramowania, gdy płacisz za korzystanie z niego.


RE: Maksymalnie aktywacja pakietu Office 2007 podczas instalacji - sty94729 - 03 Jul 2020

Dziękuję za wasz wkład ludzie! Nigdy nie rozumiałem licencjonowania do pracy w ten sposób. Szczerze mówiąc, nigdy nie czytałem tak długiej umowy; ponieważ bez względu na to, skoro kupiliśmy produkt, nie mamy wyboru, musimy się zgodzić. Zawsze myślałem o ulepszeniu, ale kiedy patrzę na jego koszt, to po prostu mnie zaskakuje, szczególnie. jeśli potrzebuję tylko podstawowych funkcji do domowego użytku osobistego. Myślę, że na dłuższą metę będę gotów przejść na tańsze alternatywy Ale dzisiaj się czegoś nauczyłem


RE: Maksymalnie aktywacja pakietu Office 2007 podczas instalacji - rishal.me - 03 Jul 2020

kelvin_99 napisał: Dziękuję za wasz wkład ludzie! Nigdy nie rozumiałem licencjonowania do pracy w ten sposób. Szczerze mówiąc, nigdy nie czytałem tak długiej umowy; ponieważ bez względu na to, skoro kupiliśmy produkt, nie mamy wyboru, musimy się zgodzić. Zawsze myślałem o ulepszeniu, ale kiedy patrzę na jego koszt, to po prostu mnie zaskakuje, szczególnie. jeśli potrzebuję tylko podstawowych funkcji do domowego użytku osobistego. Myślę, że na dłuższą metę będę gotów przejść na tańsze alternatywy Ale dzisiaj się czegoś nauczyłem Będziesz musiał dostosować się do nowego licencjonowania oprogramowania, teraz przechodzi ono na subskrypcję. Wiem, że istnieje znaczna liczba użytkowników, którzy go nie znoszą, ale jeśli jesteś programistą, zobaczysz, dlaczego to działa. Jest wielu użytkowników końcowych takich jak Ty, którzy myślą, że zdobycie oprogramowania jest jak posiadanie go, dlatego ten szczególny sposób myślenia. Nie mogę powiedzieć, że jest źle, po prostu różni się od tego, na co „zgadzasz się”, kiedy zaczynasz korzystać z oprogramowania, co z prawnego punktu widzenia jest inne. Pomyśl o tym jak o wodzie z kranu. Płacisz za to, czego używasz. Obecnie oprogramowanie wymaga ciągłej aktualizacji i nowych funkcji, aby nadążać za ciągle zmieniającym się systemem operacyjnym i sprzętem. Nie można oczekiwać wypłaty jednej kwoty ryczałtowej (w rzeczywistości niewiele masowej liczby produktów konsumenckich) i uzyskać lata wsparcia lub wieczystego wsparcia. Czy wykonasz taką pracę, jeśli zapewnisz wsparcie? Konsumenci w dzisiejszych czasach nie są łatwymi ludźmi. Jeśli jesteś pracującym dorosłym, naprawdę warto to rozważyć. Niestety w przypadku produktów M $ naprawdę trudno powiedzieć o zmianie, chyba że jesteś skłonny poświęcić interoperacyjność z innymi lub pracujesz tylko z dokumentami tylko dla siebie. Istnieje wiele narzędzi zwiększających wydajność, które potrafią odczytywać / zapisywać dokumenty pakietu biurowego, ale stwierdzenie, że są takie same, jest trudne. Jeśli jednak twoje oczekiwania są niskie, mówię, dlaczego nie.


RE: Maksymalnie aktywacja pakietu Office 2007 podczas instalacji - telkaif - 03 Jul 2020

kelvin_99 napisał: Ale co do zasady, jeśli mam licencję dla 3 użytkowników, czy nie oznacza to, że mogę mieć jednocześnie maksymalnie 3 kopie oprogramowania na 3 komputerach, niezależnie od tego, ile razy zainstalowałem i odinstalowałem oprogramowanie jak większość dzisiejszych programów? Każdy może zasugerować, jaki jest najlepszy sposób działania? Dzięki! w skrócie ... jesteś krótko zmieniony przez osobę, która sprzedała ci klucz licencyjny, powinieneś skontaktować się ze sprzedawcą i zapytać go. To nie jest problem Microsoftu, ponieważ nie mogą interweniować na komputerach, na których są zainstalowane klucze licencyjne, i jestem pewien, że nie będziesz w stanie przedstawić oryginalnego dowodu zakupu, jeśli zostaniesz o to poproszony. dodaj: Twoim rozwiązaniem jest dla Google „jak przenieść licencję Microsoft Office” dla zainstalowanego klucza.