cs-joke.pl forum
Zastępujesz Singtel Aztech DSL8900GR (AC)? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Zastępujesz Singtel Aztech DSL8900GR (AC)? (/thread-31672.html)

Pages: 1 2


Zastępujesz Singtel Aztech DSL8900GR (AC)? - peter.ely - 05 Jul 2020

Cześć wszystkim, Potrzebuję pomocy; Czy można zastąpić ten router modelami Asus z VPN? Z góry dziękuję


RE: Zastępujesz Singtel Aztech DSL8900GR (AC)? - russell.perrin - 05 Jul 2020

evq napisał: Cześć wszystkim, Potrzebuję pomocy; Czy można zastąpić ten router modelami Asus z VPN? Z góry dziękuję Tak może zastąpićSmile, którego modelu szukasz dla Asus


RE: Zastępujesz Singtel Aztech DSL8900GR (AC)? - njerudeee - 05 Jul 2020

kashix napisał: Tak może zastąpićSmile, którego modelu szukasz dla Asus Brak konkretnego lub budżetu, tak długo, że może obsługiwać 2 kamery IP dlink DCS2630L przez sieć bezprzewodową.


RE: Zastępujesz Singtel Aztech DSL8900GR (AC)? - siminko - 05 Jul 2020

evq napisał: Brak konkretnego lub budżetu, tak długo, że może obsługiwać 2 kamery IP dlink DCS2630L przez sieć bezprzewodową. Jak daleko potrzebujesz zasięgu? DCS2630L z obsługą 802.11ac, zalecamy uzyskanie jak RT-AC68U i wyższej


RE: Zastępujesz Singtel Aztech DSL8900GR (AC)? - contactcrocker - 05 Jul 2020

Niedaleko, tylko ok. 6 m, ale przez szklane drzwi. To bardziej, że mój obecny procesor singtech aztech router nie jest w stanie poradzić sobie z obciążeniem, ciągle się rozłączam


RE: Zastępujesz Singtel Aztech DSL8900GR (AC)? - shubhangidreams - 05 Jul 2020

evq napisał: Cześć wszystkim, Potrzebuję pomocy; Czy można zastąpić ten router modelami Asus z VPN? Z góry dziękuję DSL8900GRV (AC) jest dla użytkowników biznesowych. Czy używasz łącza światłowodowego lub telefonicznego?


RE: Zastępujesz Singtel Aztech DSL8900GR (AC)? - mindirae0 - 05 Jul 2020

evq napisał: Niedaleko, tylko ok. 6 m, ale przez szklane drzwi. To bardziej, że mój obecny procesor singtech aztech router nie jest w stanie poradzić sobie z obciążeniem, ciągle się rozłączam Szklane drzwi nie mogą sia, sygnał nie może przejść tak dobrze afaik. Asus z jednym dwurdzeniowym procesorem i wyższym bez problemu bahSmileub chcesz przełączyć RT-AC5300, poświęć 15 GHz dla samych kamer również okSmile


RE: Zastępujesz Singtel Aztech DSL8900GR (AC)? - pbergeron21 - 05 Jul 2020

renfred89 napisał: DSL8900GRV (AC) jest dla użytkowników biznesowych. Czy używasz łącza światłowodowego lub telefonicznego? Tak dla biznesu. Błonnik


RE: Zastępujesz Singtel Aztech DSL8900GR (AC)? - sk.khan181 - 05 Jul 2020

kashix napisał: Szklane drzwi nie mogą sia, sygnał nie może przejść tak dobrze afaik. Asus z jednym dwurdzeniowym procesorem i wyższym bez problemu bahSmileub chcesz przełączyć RT-AC5300, poświęć 15 GHz dla samych kamer również okSmileam jeden AP dla użytkowników Liao. Nie wiedziałem, że szklane drzwi będą blokować sygnał.


RE: Zastępujesz Singtel Aztech DSL8900GR (AC)? - fluzzarn - 05 Jul 2020

evq napisał: Mam jeden AP dla użytkowników Liao. Nie wiedziałem, że szklane drzwi będą blokować sygnał. Mniej więcej wpłynie to trochę, och mam AP dla użytkownika, a następnie po prostu dostań router AC ok Liao, RT-AC68U!