cs-joke.pl forum
Dlaczego port Singtel Fibre 1024 jest zawsze otwarty? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Dlaczego port Singtel Fibre 1024 jest zawsze otwarty? (/thread-31712.html)

Pages: 1 2


Dlaczego port Singtel Fibre 1024 jest zawsze otwarty? - nanca1500 - 19 Jul 2020

Jakiś powód? Skanuję na GRC, port 1024 jest zawsze otwarty. Pomimo bycia za firewallem.


RE: Dlaczego port Singtel Fibre 1024 jest zawsze otwarty? - elliotthighland - 19 Jul 2020

Czy używasz jakichkolwiek wtyczek domowych? Ten facet użył wtyczek, a osłona wykryła również otwarcie portu 1024


RE: Dlaczego port Singtel Fibre 1024 jest zawsze otwarty? - carrie.lutz - 19 Jul 2020

wujek_josh napisał: Czy używasz jakichkolwiek wtyczek domowych? Ten facet użył wtyczek, a osłona wykryła również otwarcie portu 1024 Przyzwyczajony. Ale już nie. Wykonałem netstat -a na moim komputerze, ale żaden port 1024 nie był otwarty. Używam zapory Comodo na moim komputerze do zamykania portów, ale nadal wykrywa otwarte 1024.


RE: Dlaczego port Singtel Fibre 1024 jest zawsze otwarty? - adytzabutterfly - 19 Jul 2020

czy możesz sprawdzić swój router. wyłącz UPnP (jeśli możesz znaleźć ustawienia w routerze)


RE: Dlaczego port Singtel Fibre 1024 jest zawsze otwarty? - suncica.irida - 19 Jul 2020

Reborn napisał: Jakiś powód? Skanuję na GRC, port 1024 jest zawsze otwarty. Pomimo bycia za firewallem. Myślę, że to jest przeznaczone dla singtel do zdalnego zarządzania.


RE: Dlaczego port Singtel Fibre 1024 jest zawsze otwarty? - vederis - 19 Jul 2020

wujek_josh napisał: czy możesz sprawdzić swój router. wyłącz UPnP (jeśli możesz znaleźć ustawienia w routerze) UPNP cały czas wyłączone


RE: Dlaczego port Singtel Fibre 1024 jest zawsze otwarty? - sodeden.3 - 19 Jul 2020

renfred89 napisał: Myślę, że to jest przeznaczone dla singtel do zdalnego zarządzania. och, więc port nie jest faktycznie otwarty na moim komputerze, ale po stronie Singtel? Wszyscy na Singtel Fibre będą mieli ten port otwarty, a nie tylko ja?


RE: Dlaczego port Singtel Fibre 1024 jest zawsze otwarty? - bassrocker4 - 19 Jul 2020

renfred89 ma rację, możemy potwierdzić, że port światłowodowy Singtel 1024 jest używany przez nasz serwer zdalnego zarządzania i nie powinien stanowić zagrożenia dla naszych klientów. Dzięki. renfred89 napisał: Myślę, że to jest przeznaczone dla singtel do zdalnego zarządzania.


RE: Dlaczego port Singtel Fibre 1024 jest zawsze otwarty? - moresteveo - 19 Jul 2020

Singtel napisał: renfred89 ma rację, możemy potwierdzić, że port światłowodowy Singtel 1024 jest używany przez nasz serwer zdalnego zarządzania i nie powinien stanowić zagrożenia dla naszych klientów. Dzięki. Dzięki za weryfikacje. Czy to jedyny port otwarty przez Singtel?


RE: Dlaczego port Singtel Fibre 1024 jest zawsze otwarty? - aileneelee - 19 Jul 2020

Singtel napisał: renfred89 ma rację, możemy potwierdzić, że port światłowodowy Singtel 1024 jest używany przez nasz serwer zdalnego zarządzania i nie powinien stanowić zagrożenia dla naszych klientów. Dzięki. Hmm, to brzmi jak potencjalnie niebezpieczny sposób na zdalny dostęp. Dlaczego nie skorzystać z połączenia VPN lub czegoś w rodzaju dostępu do chmury Ubiquiti unifi w chmurze?