cs-joke.pl forum
Singtel Fiber zmuszony do używania routera Asus jako punktu dostępu - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Singtel Fiber zmuszony do używania routera Asus jako punktu dostępu (/thread-31794.html)



Singtel Fiber zmuszony do używania routera Asus jako punktu dostępu - ckwnicee - 04 Sep 2020

Większość z nas musi żyć z routerem jako punktem dostępu w ramach planu światłowodowego Singtel, ponieważ zapewnia router światłowodowy. Jaki jest opłacalny, ale najlepiej działający punkt dostępowy, który można kupić w celu rozszerzenia zasięgu Wi-Fi? (Nie ma sensu kupować drogiego routera, gdy można go używać tylko jako punktu dostępowego.


RE: Singtel Fiber zmuszony do używania routera Asus jako punktu dostępu - iloveshopping12345 - 04 Sep 2020

Skacz statek, tak jak ja. Lol


RE: Singtel Fiber zmuszony do używania routera Asus jako punktu dostępu - tkrol94 - 04 Sep 2020

Zmusiłem singtela do przełączenia mojego ONR w tryb mostu.


RE: Singtel Fiber zmuszony do używania routera Asus jako punktu dostępu - majormaxillary - 04 Sep 2020

Repsol_2 napisał: Zmusiłem singtela do przełączenia mojego ONR w tryb mostu. Problem z tym polega na tym, że pewnego dnia mogą ci powiedzieć, że z jakiegokolwiek powodu BS muszą zmienić z powrotem na tryb ONR, a następnie u lan lan suck thumb. Przynajmniej jeśli jesteś z dostawcą usług internetowych, który używa ONT, jesteś całkiem bezpieczny, chyba że pewnego dnia swędzący tyłek zdecyduje się zastąpić ONT ONR.


RE: Singtel Fiber zmuszony do używania routera Asus jako punktu dostępu - seeknext001 - 04 Sep 2020

Singrish napisał: Problem z tym polega na tym, że pewnego dnia mogą ci powiedzieć, że z jakiegokolwiek powodu BS muszą zmienić z powrotem na tryb ONR, a następnie u lan lan suck thumb. Przynajmniej jeśli jesteś z dostawcą usług internetowych, który używa ONT, jesteś całkiem bezpieczny, chyba że pewnego dnia swędzący tyłek zdecyduje się zastąpić ONT ONR. Zmień isp lo. Wad do zrobienia. Dlatego też subskrybuję m1. Równowaga obciążenia ISP w dwóch sieciach WAN. Na wypadek, gdyby znowu mnie oszukał. Mam innego ISP do wyszukania, dopóki nie zmienię drugiego na Starhub.


RE: Singtel Fiber zmuszony do używania routera Asus jako punktu dostępu - jmfcollier - 04 Sep 2020

Singrish napisał: Problem z tym polega na tym, że pewnego dnia mogą ci powiedzieć, że z jakiegokolwiek powodu BS muszą zmienić z powrotem na tryb ONR, a następnie u lan lan suck thumb. Przynajmniej jeśli jesteś z dostawcą usług internetowych, który używa ONT, jesteś całkiem bezpieczny, chyba że pewnego dnia swędzący tyłek zdecyduje się zastąpić ONT ONR. uruchom minutnik, aby przeskoczyć statek lor


RE: Singtel Fiber zmuszony do używania routera Asus jako punktu dostępu - cruz.jules - 04 Sep 2020

Palmster napisał: Większość z nas musi żyć z routerem jako punktem dostępu w ramach planu światłowodowego Singtel, ponieważ zapewnia router światłowodowy. Jaki jest opłacalny, ale najlepiej działający punkt dostępowy, który można kupić w celu rozszerzenia zasięgu Wi-Fi? (Nie ma sensu kupować drogiego routera, gdy można go używać tylko jako punktu dostępowego. Prawdopodobnie nie ma czegoś takiego jak „najlepsze preformowanie”. Wszystko zależy od Twojej definicji opłacalności. Oto kilka zaleceń dla rozwiązania o wartości poniżej 100 USD. Możesz wypróbować Huawei AX3 Pro. Używam go jako AP i jest całkiem niezły. Pokrycie 2,4 GHz jest doskonałe. Zasięg 5GHz też nie jest zły. Dobrym wyborem może być też Xiaomi AX1800 czy Redmi AX5. Innym wyborem może być TP-Link AX10 za około 99 dolarów. Lub możesz kupić tanie urządzenie Linksys EA8100 lub Asus RT-AC2600 od Carousell. Jeśli chcesz wydać trochę więcej, Xiaomi AX3600 jest również całkiem niezły na podstawie opinii na tym forum. Pokonuje wiele routerów o wyższej cenie.