cs-joke.pl forum
[Maylyn's Preview ~ Networking] ASUS RT-AC56U - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: [Maylyn's Preview ~ Networking] ASUS RT-AC56U (/thread-31797.html)

Pages: 1 2


RE: [Maylyn's Preview ~ Networking] ASUS RT-AC56U - bb410912 - 05 Sep 2020

Dość już na razie referencji RMerlin, ludzie będą myśleć, że plagiatuję pracę RMerlin jako swoją, czego nigdy tego nie robiłem i nawet nie muszę tego robić, więc dlaczego odwołuję się do wyników RMerlin, to pokazanie, co ASUS RT -AC56U jest zdolny do innych aspektów i funkcjonalności, których niektórzy i inni nawet go nie używają. Niektóre z lokalnych wyników speedtestów przy wyłączonej akceleracji sprzętowej, uruchamianie usług IPv6 spowoduje wyłączenie akceleracji sprzętowej Broadcom, zostało to zaprojektowane w sposób, który mi powiedziano. Kolejny powód, dla którego robię to, aby pokazać, że Broadcom BCM4708A0 jest w stanie działać z maksymalną prędkością pomimo wyłączonego przyspieszenia sprzętowego. SingTel Fiber 200 Mb / s z uruchomionym protokołem IPv6 SGIX Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz SingTel Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz ViewQwest Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz Wyniki pokazały, że ASUS RT-AC56U jest bardziej niż zdolny> 200 Mb / s bez akceleracji sprzętowej.


RE: [Maylyn's Preview ~ Networking] ASUS RT-AC56U - paulinanield5ij - 05 Sep 2020

Nadchodzi kolejna faza testów DUAL WAN Niektóre zwiastuny Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz


RE: [Maylyn's Preview ~ Networking] ASUS RT-AC56U - aileneelee - 05 Sep 2020

Więc ogólnie sygnał bezprzewodowy AC56U jest silniejszy i szybszy niż AC66U? W takim razie nie ma powodu, aby kupować AC66U jako droższy.


RE: [Maylyn's Preview ~ Networking] ASUS RT-AC56U - one.true.nicoya - 05 Sep 2020

Arrow32 napisał: Więc ogólnie sygnał bezprzewodowy AC56U jest silniejszy i szybszy niż AC66U? W takim razie nie ma powodu, aby kupować AC66U jako droższy. Czy możesz zdefiniować, że sygnał bezprzewodowy jest silniejszy = lepszy zasięg? (pełne paski WiFi?) Jeśli chodzi o zasięg Wi-Fi, ASUS RT-AC56U jest porównywalny z ASUS RT-AC66U, ale ASUS RT-AC66U ma lepszą szybkość transferu bezprzewodowego, ponieważ jest to router 3T / 3R AC, a ASUS RT-AC56U to tylko 2T / 2R AC routera. Jeśli odnosisz się do modelu, który zastąpił ASUS RT-AC66U, to nadchodzący ASUS RT-AC68U.


RE: [Maylyn's Preview ~ Networking] ASUS RT-AC56U - nitinpaisa1 - 05 Sep 2020

Niestety większość klientów w moim domu nadal N obsługuje 5 GHz z adapterem 3x3. Więc tylko korzystne przy korzystaniu z routera 3T3R, wygląda na to, że AC56U jest dla mnie przepustką. W międzyczasie słyszeliśmy wiadomości o tym, że AC68U ma problemy z ząbkowaniem przy niestabilnym połączeniu, gdy tester o imieniu la ***** e testował go. Zastanawiam się, czy jest tym, za kogo myślę.