cs-joke.pl forum
Oprogramowanie do zarządzania zasobami IT - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Oprogramowanie do zarządzania zasobami IT (/thread-31806.html)Oprogramowanie do zarządzania zasobami IT - x.xtaz.x - 09 Sep 2020

Cześć chłopaki, Co polecacie w oprogramowaniu do zarządzania zasobami IT do użytku biurowego? Szukam takiego, który będzie śledził cały sprzęt i oprogramowanie w moim biurze.


RE: Oprogramowanie do zarządzania zasobami IT - angieobryan - 09 Sep 2020

excel działa cudownie


RE: Oprogramowanie do zarządzania zasobami IT - fashionistarehab - 09 Sep 2020

Spójrz na Snipe-IT


RE: Oprogramowanie do zarządzania zasobami IT - russell.perrin - 09 Sep 2020

Wiem, że duże przedsiębiorstwa używają BMC


RE: Oprogramowanie do zarządzania zasobami IT - wolverine3xl - 09 Sep 2020

Dzięki chłopaki. Myślę, że przyjrzę się Snipe-IT, ponieważ jest on oparty na sieci.


RE: Oprogramowanie do zarządzania zasobami IT - mquinteros.g - 09 Sep 2020

wlhuang napisał: Cześć chłopaki, Co polecacie w oprogramowaniu do zarządzania zasobami IT do użytku biurowego? Szukam takiego, który będzie śledził cały sprzęt i oprogramowanie w moim biurze. Jeśli chcesz bezpłatnie, możesz sprawdzić zestaw narzędzi Microsoft Assessment and Planning (MAP). Jeśli nie, jest Lansweeper, Spiceworks itp.


RE: Oprogramowanie do zarządzania zasobami IT - karina8101 - 09 Sep 2020

Odnotowany. Sprawdzę to. Dzięki.


RE: Oprogramowanie do zarządzania zasobami IT - mehreen7677 - 09 Sep 2020

wlhuang napisał: Odnotowany. Sprawdzę to. Dzięki. Jaka jest potrzeba posiadania oprogramowania do zarządzania zasobami IT? Czy jest to po prostu odkrywanie i inwentaryzacja zasobów sprzętu / oprogramowania? Czy ma to na celu uniknięcie instalowania przez użytkowników niedozwolonego oprogramowania? Czy służy do kontrolowania licencji na oprogramowanie? Total Network Inventory to tanie narzędzie do wykrywania i inwentaryzacji zasobów oprogramowania w sieci. Niektóre programy, takie jak Agiloft, mają nawet możliwość wyświetlania informacji o komputerze użytkownika podczas uzyskiwania wsparcia technicznego. Niektóre, takie jak Remedy, mogą łączyć / łączyć zasoby sprzętowe / programowe z powrotem do systemu księgowego. Naprawdę zależy od tego, do czego go potrzebujesz. Miejmy nadzieję, że nie jest to spowodowane audytem licencji oprogramowania przeprowadzonym przez jednego z dostawców oprogramowania. Jeśli potrzebujesz więcej pomocy, poproś o kontakt lub napisz do mnie.