cs-joke.pl forum
splitter DSL lub karta sieci bezprzewodowej ? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: splitter DSL lub karta sieci bezprzewodowej ? (/thread-3183.html)

Pages: 1 2


splitter DSL lub karta sieci bezprzewodowej ? - sexxymexxyluis - 03 Dec 2016

Obecnie dom mój modem / router jeden kabel lan wychodzi podłączyć do istniejącego komputera .. Mam zamiar kupić nowy komputer do mojego pokoju , a ja zastanawiałem się , czy to możliwe, aby uzyskać splitter DSL do użytku 2 z PC ?   Ale facet Singtel zaleca używamy silne karty sieci bezprzewodowej za pokój w komputerze zamiast .. Który jest lepszy?


RE: splitter DSL lub karta sieci bezprzewodowej ? - m2.aron - 03 Dec 2016

Emospence napisał: Obecnie dom mój modem / router jeden kabel lan wychodzi podłączyć do istniejącego komputera .. Mam zamiar kupić nowy komputer do mojego pokoju , a ja zastanawiałem się , czy to możliwe, aby uzyskać splitter DSL do użytku 2 z PC ? Ale facet Singtel zaleca używamy silne karty sieci bezprzewodowej za pokój w komputerze zamiast .. Który jest lepszy? modem / router ma tylko jeden port ? Można kupić inny kabel LAN do podłączenia ?


RE: splitter DSL lub karta sieci bezprzewodowej ? - mburdett3 - 03 Dec 2016

dostać przełącznik gigabit 5 -portowy


RE: splitter DSL lub karta sieci bezprzewodowej ? - tpotts77 - 03 Dec 2016

cyberet napisał: modem / router ma tylko jeden port ? Można kupić inny kabel LAN do podłączenia ? Obecny kabel LAN jest już właściwie zawarte w tych obudowy kabli na ścianie , jeśli chcesz połączyć się przez całą drogę z modemem mój pokój jest jeszcze dalej , więc trzeba ponownie położyć ..


RE: splitter DSL lub karta sieci bezprzewodowej ? - prac.anad.pozycja - 03 Dec 2016

inny wybór jest uzyskanie bezprzewodowego routera , ustawić go w tryb punktu dostępu .


RE: splitter DSL lub karta sieci bezprzewodowej ? - cayleena - 03 Dec 2016

chunlianghere napisał: inny wybór jest uzyskanie bezprzewodowego routera , ustawić go w tryb punktu dostępu . nie będzie tak szybki i niezawodny jak przewodowy , prawda? Szczerze nie brzmi v trudno po prostu rozdzielić sygnał na 2, ale jestem noobem , więc nie jestem pewien


RE: splitter DSL lub karta sieci bezprzewodowej ? - priyapatils84 - 03 Dec 2016

ADSL można synchronizować tylko jeden modem. tel można podzielić , nie znaczy ADSL można podzielić . Chciałbym powiedzieć, zależy od wat u coraz routera bezprzewodowego . jeśli u coraz ASUS RT - N56U , n66u , ac66u , to będzie wiarygodny .


RE: splitter DSL lub karta sieci bezprzewodowej ? - raphael.gagliano - 03 Dec 2016

chunlianghere napisał: ADSL można synchronizować tylko jeden modem. tel można podzielić , nie znaczy ADSL można podzielić . Chciałbym powiedzieć, zależy od wat u coraz routera bezprzewodowego . jeśli u coraz ASUS RT - N56U , n66u , ac66u , to będzie wiarygodny . Więc jeśli chcę przewodowy , jedynym sposobem jest podłączenie innej sieci LAN bezpośrednio do routera ?


RE: splitter DSL lub karta sieci bezprzewodowej ? - faseelapt - 03 Dec 2016

Emospence napisał: Obecny kabel LAN jest już właściwie zawarte w tych obudowy kabli na ścianie , jeśli chcesz połączyć się przez całą drogę z modemem mój pokój jest jeszcze dalej , więc trzeba ponownie położyć .. to jest w tym samym pokoju ? jeśli tak, to można użyć przełącznika do " split" jeśli nie, to może być lepiej z wifi , jeśli nie chcą położyć innego kabla LAN


RE: splitter DSL lub karta sieci bezprzewodowej ? - shlomitan - 03 Dec 2016

cyberet napisał: to jest w tym samym pokoju ? jeśli tak, to można użyć przełącznika do " split" jeśli nie, to może być lepiej z wifi , jeśli nie chcą położyć innego kabla LAN Sygnał wyjdzie z routerem już nadal można używać przełącznika podzielić ? Nie przeszkadza mi mafan trochę raz lepszych prędkości i niezawodności Luh