cs-joke.pl forum
HWZ Lab: Czyszczenie starego ekwipunku (obudowy komputerów) - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: HWZ Lab: Czyszczenie starego ekwipunku (obudowy komputerów) (/thread-31892.html)

Pages: 1 2


HWZ Lab: Czyszczenie starego ekwipunku (obudowy komputerów) - daidsant - 14 Oct 2020

Obudowa SkyHawk Cooler Master ATC-610-GX1 - shiroyuki03 Cooler Master ITower 930 Cooler Master Cosmos S - shiroyuki03 Obudowa Gigabyte Poseidon - Koenig168 Mini-czołg Cubitek - yusoffb01 Obudowa Cooler Master Centurion 540/541 AOpen Aeolus G325 - Koenig168 Thermaltak Xaser II Mogę znaleźć więcej później, ale oto, co mam w bezpośrednim zasięgu. Daj mi znać, jeśli ktoś jest zainteresowany? - Kto pierwszy ten lepszy. - Do odebrania w biurze SPH Magazines (82 Genting Lane). - Następny termin odbioru to 11 i 12 kwietnia, najlepiej wieczorem, po godzinie 18:00 - Nie możemy określić dokładnego stanu tych produktów i nie możemy udzielić dalszej pomocy. Weź to tak, jak jest.


RE: HWZ Lab: Czyszczenie starego ekwipunku (obudowy komputerów) - kfirx30 - 14 Oct 2020

Dr Vijay napisał: Obudowa SkyHawk Cooler Master ATC-610-GX1 Cooler Master ITower 930 Cooler Master Cosmos S Obudowa Gigabyte Poseidon Mini-czołg Cubitek Obudowa Cooler Master Centurion 540/541 AOtwórz Aeolus G325 Thermaltak Xaser II Mogę znaleźć więcej później, ale oto, co mam w bezpośrednim zasięgu. Daj mi znać, jeśli ktoś jest zainteresowany? - Kto pierwszy ten lepszy. - Do odebrania w biurze SPH Magazines (82 Genting Lane). - Następny termin odbioru to 11 i 12 kwietnia, najlepiej wieczorem, po godzinie 18:00 - Nie możemy określić dokładnego stanu tych produktów i nie możemy udzielić dalszej pomocy. Weź to tak, jak jest. Hmm, co jest najlepsze dla mojego nowego ASUS M4A88TD-V EVO / USB3?


RE: HWZ Lab: Czyszczenie starego ekwipunku (obudowy komputerów) - bb410912 - 14 Oct 2020

Mini-czołg Cubitek


RE: HWZ Lab: Czyszczenie starego ekwipunku (obudowy komputerów) - twentyeightdollars - 14 Oct 2020

Dr Vijay napisał: Obudowa SkyHawk Cooler Master ATC-610-GX1 Cooler Master ITower 930 Cooler Master Cosmos S Obudowa Gigabyte Poseidon Mini-czołg Cubitek Obudowa Cooler Master Centurion 540/541 AOtwórz Aeolus G325 Thermaltak Xaser II Mogę znaleźć więcej później, ale oto, co mam w bezpośrednim zasięgu. Daj mi znać, jeśli ktoś jest zainteresowany? - Kto pierwszy ten lepszy. - Do odebrania w biurze SPH Magazines (82 Genting Lane). - Następny termin odbioru to 11 i 12 kwietnia, najlepiej wieczorem, po godzinie 18:00 - Nie możemy określić dokładnego stanu tych produktów i nie możemy udzielić dalszej pomocy. Weź to tak, jak jest. Cześć VJ, chciałbym mieć Cooler Master ATC-610-GX1 Cooler Master Cosmos S. dzięki!


RE: HWZ Lab: Czyszczenie starego ekwipunku (obudowy komputerów) - mandie.nitschke - 14 Oct 2020

Cześć, proszę o Aopen Aeolus G325 i Gigabyte Posiedon. Dzięki.


RE: HWZ Lab: Czyszczenie starego ekwipunku (obudowy komputerów) - mindirae0 - 14 Oct 2020

shiroyuki03 napisał: Cześć VJ, chciałbym mieć Cooler Master ATC-610-GX1 Cooler Master Cosmos S. dzięki! Cosmos S! Dobry chwyt!


RE: HWZ Lab: Czyszczenie starego ekwipunku (obudowy komputerów) - mquinteros.g - 14 Oct 2020

tak to jest! mam nadzieję, że to dostanę


RE: HWZ Lab: Czyszczenie starego ekwipunku (obudowy komputerów) - jeremypeel - 14 Oct 2020

Wspaniały. Wszystko zarezerwowane dla odpowiednich osób, które odpowiedziały. yusoffb01 napisał: Mini-czołg Cubitek shiroyuki03 napisał: Cześć VJ, chciałbym mieć Cooler Master ATC-610-GX1 Cooler Master Cosmos S. dzięki! Koenig168 napisał: Cześć, proszę o Aopen Aeolus G325 i Gigabyte Posiedon. Dzięki.


RE: HWZ Lab: Czyszczenie starego ekwipunku (obudowy komputerów) - contactcrocker - 14 Oct 2020

Dr Vijay napisał: Wspaniały. Wszystko zarezerwowane dla odpowiednich osób, które odpowiedziały. Dzięki Dr. VJ! daj mi znać, kiedy i o której godzinie mogę zebrać. udało się zabezpieczyć Comos S !!


RE: HWZ Lab: Czyszczenie starego ekwipunku (obudowy komputerów) - daidsant - 14 Oct 2020

yusoffb01 napisał: Mini-czołg Cubitek O mój Boże, to brzydkie!