cs-joke.pl forum
windows 7 zatrzymany na "Uruchamianie systemu Windows " - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: windows 7 zatrzymany na "Uruchamianie systemu Windows " (/thread-4011.html)

Pages: 1 2


windows 7 zatrzymany na "Uruchamianie systemu Windows " - hammock720 - 03 Dec 2016

ktoś ma jakiś pomysł, dlaczego mój com zostanie zatrzymany na ekranie "Uruchamianie systemu Windows " przez około 3 min przed rozpoczęciem okna? po tym nie ma problemu z wykorzystaniem com grając w gry itp   Niedawno zmienił zmienioną obudowę i GPU   im na windows 7 64bit , i5 -4570 , 12g RAM, GTX 1070 , 630W PSU


RE: windows 7 zatrzymany na "Uruchamianie systemu Windows " - allieangel11 - 03 Dec 2016

whats u Dysku użyciu ? SSD lub HDD ? mimo że podejrzany może być ur hdd zawodzi w pewnym momencie ...


RE: windows 7 zatrzymany na "Uruchamianie systemu Windows " - poxin13 - 03 Dec 2016

Pobierz i skanowania HDD / SSD z HDTune , podejrzewam uszkodzone sektory. Nie sprawdzaj Szybkie skanowanie .


RE: windows 7 zatrzymany na "Uruchamianie systemu Windows " - kfirx30 - 03 Dec 2016

odłączyć wszystkie niepotrzebne przechowywania dysku i używać tylko dysk rozruchowy następnie spróbuj ... mając podobny problem , zanim z powodu jeden z Dysku awarii przerywany ( niesławny Seagate 3TB DM01 ) ...


RE: windows 7 zatrzymany na "Uruchamianie systemu Windows " - cfestus8 - 03 Dec 2016

Dzięki wszystkim wypróbować jego SSD , HDD miałem umrzeć na mnie jak 2 miesiące temu Wygląda na twardym dysku , jeden po drugim umierających


RE: windows 7 zatrzymany na "Uruchamianie systemu Windows " - bigbadwolf94 - 03 Dec 2016

Ultrafire napisał: Dzięki wszystkim wypróbować jego SSD , HDD miałem umrzeć na mnie jak 2 miesiące temu Wygląda na twardym dysku , jeden po drugim umierających Jeśli wszystko widać ciężkie wykorzystanie np Wspinaczka Hills , to nic dziwnego, wszystko powoli umiera Jeśli nie, kontroler SATA może być uszkodzony , Pamiętam, podłączając nowy dysk Toshiba i Samsung , a dysk nie będzie reagować po 5 minutach użytkowania , Musiałem odłączyć jeden dysk , nie mógł korzystać ze wszystkich portów SATA na mobo , musiał kupić kartę SATA do dodawania nowych dysków Wysyłane z Wysyłane z ciemnej materii Wszechświata używając dusz ludzkiego z wykorzystaniem GAGT


RE: windows 7 zatrzymany na "Uruchamianie systemu Windows " - kanaknjn791 - 03 Dec 2016

i odłączyć resztę HDD również samo leh nadal powolne


RE: windows 7 zatrzymany na "Uruchamianie systemu Windows " - majormaxillary - 03 Dec 2016

Marka i model ur SSD ? a obok jest Twój SSD za pomocą portu 1 z twojej mobo ? Może spróbuj port 2 i zobaczyć ?


RE: windows 7 zatrzymany na "Uruchamianie systemu Windows " - priyapatils84 - 03 Dec 2016

ZrE0_Cha0s napisał: Marka i model ur SSD ? a obok jest Twój SSD za pomocą portu 1 z twojej mobo ? Może spróbuj port 2 i zobaczyć ? myśli wszystkie porty są takie same ?


RE: windows 7 zatrzymany na "Uruchamianie systemu Windows " - nhattienvn - 03 Dec 2016

Kennedy napisał: myśli wszystkie porty są takie same ? dobrze Haswell jeszcze trochę mobo mający SATA 2 i 3 port . Nie wszystkie pełne porty SATA 3 tak im podejrzewając może być możliwe jego portu mają problemy . jeśli nie może on może uruchomić kilka testów , aby sprawdzić czy nie ma żadnego błędu w jego SSD czy nie.