cs-joke.pl forum
Podłączanie punktu dostępowego do routera ( ASUS N15U ) - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Podłączanie punktu dostępowego do routera ( ASUS N15U ) (/thread-4077.html)



Podłączanie punktu dostępowego do routera ( ASUS N15U ) - nitinpaisa1 - 04 Dec 2016

Próbuję podłączyć do urządzeń przemysłu do routera za pośrednictwem bezprzewodowego punktu dostępowego.   To idzie mniej więcej tak:   Router> (sygnał bezprzewodowy) > Punkt dostępu > (kabel LAN ) > Przemysł maszynowy   Więc mam 2x ASUS N15U , jeden router ( działa poprawnie ), a drugi jest ustawiony jako punkt dostępowy . Jednak punkt Router i dostęp widzi tylko siebie nawzajem tylko jeśli są one połączone za pomocą kabla LAN - niestety maszyna przemysł jest kilka pokoi dalej.   Maszyna przemysł jest zastrzeżona i może jedynie używać kabli LAN , albo bym wsadził klucz USB do tego i nazwał go dni .   Czy ktoś może pomóc? Każda pomoc będzie mile widziane.


RE: Podłączanie punktu dostępowego do routera ( ASUS N15U ) - bennie1025 - 04 Dec 2016

Najprawdopodobniej konfiguracja punktu dostępowego jest niewłaściwy. Zaledwie kilka czeków , że mogę myśleć w tej chwili : - Sprawdź, czy statyczny adres IP AP. Upewnić się , że nie jest w puli DHCP routera. - Zapewnienie opcja DHCP jest wyłączony w AP.


RE: Podłączanie punktu dostępowego do routera ( ASUS N15U ) - anieqsamsodien - 04 Dec 2016

Keyven napisał: Próbuję podłączyć do urządzeń przemysłu do routera za pośrednictwem bezprzewodowego punktu dostępowego. To idzie mniej więcej tak: Router> (sygnał bezprzewodowy) > Punkt dostępu > (kabel LAN ) > Przemysł maszynowy Więc mam 2x ASUS N15U , jeden router ( działa poprawnie ), a drugi jest ustawiony jako punkt dostępowy . Jednak punkt Router i dostęp widzi tylko siebie nawzajem tylko jeśli są one połączone za pomocą kabla LAN - niestety maszyna przemysł jest kilka pokoi dalej. Maszyna przemysł jest zastrzeżona i może jedynie używać kabli LAN , albo bym wsadził klucz USB do tego i nazwał go dni . To, co staramy się osiągnąć jest bardziej jak bezprzewodowego mostu , zamiast punktu dostępowego. Chyba używasz akcji Asus firmware . Firmware akcji nie może zrobić bezprzewodowych mostków : [ Maylyn ] Niektóre skromnymi spostrzeżeniami ~ ASUS RT- N15U Jednakże , pomidor Shibby (który ma tryb bridge bezprzewodowy) obsługuje N15U więc jeśli wolno użyć oprogramowania 3rd- partii , można spróbować .


RE: Podłączanie punktu dostępowego do routera ( ASUS N15U ) - hninhninoo321 - 04 Dec 2016

Ah- Pin -Kor napisał: To, co staramy się osiągnąć jest bardziej jak bezprzewodowego mostu , zamiast punktu dostępowego. Chyba używasz akcji Asus firmware . Firmware akcji nie może zrobić bezprzewodowych mostków : [ Maylyn ] Niektóre skromnymi spostrzeżeniami ~ ASUS RT- N15U Jednakże , pomidor Shibby (który ma tryb bridge bezprzewodowy) obsługuje N15U więc jeśli wolno użyć oprogramowania 3rd- partii , można spróbować . Cenione facetów. Dzięki i będę patrzeć na wszystkie propozycje. Życz mi szczęścia