cs-joke.pl forum
Niskie Oceń link - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Niskie Oceń link (/thread-4386.html)

Pages: 1 2


Niskie Oceń link - iangel42 - 04 Dec 2016

Cześć chłopaki,     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     Mam dwie HomePlug , która jest w zasadzie DHP - 306AV ( Homeplug1 ) i DHP - W306AV ( Homeplug2 ) . Istnieją dwa zdjęcia pokazane powyżej. Pierwszy obraz pokazany jest homeplug1 które łączą w pobliżu mojego routera i drugi obraz jest gdzie mój HomePlug jest . Każdy pomysł jak rozwiązać ten problem? Szybkość łącza jest bardzo niskie


RE: Niskie Oceń link - vederis - 04 Dec 2016

jest on podłączony bezpośrednio do ściennego gniazda ?


RE: Niskie Oceń link - slajdb - 04 Dec 2016

Spróbuj także gniazdko elektryczne w pobliżu gniazda podłączono , czasami może się poprawiła.


RE: Niskie Oceń link - smily58 - 04 Dec 2016

edwin21 napisał: jest on podłączony bezpośrednio do ściennego gniazda ? Tak. to jest. A także, moim mieszkaniu wynosi około dwóch lat


RE: Niskie Oceń link - calvinllee34 - 04 Dec 2016

stanleywoon napisał: Spróbuj także gniazdko elektryczne w pobliżu gniazda podłączono , czasami może się poprawiła. Tak. Próbowałem w tym samym pokoju i szybkość łącza ma wzrosnąć do 120 + MPBS ale muszę się HomePlug być w innym pokoju, aby służyć celom


RE: Niskie Oceń link - sk.khan181 - 04 Dec 2016

oceanb70 napisał: Tak. Próbowałem w tym samym pokoju i szybkość łącza ma wzrosnąć do 120 + MPBS ale muszę się HomePlug być w innym pokoju, aby służyć celom Czy inne pomieszczenia posiadające pewne rzeczy elektrycznego powodującego zakłócenia ? można spróbować odłączyć wszystkie elektryczne od tego pokoju z wyjątkiem HomePlug ? jaka jest odległość między 2 HomePlug ? Mam taką samą HomePlug z około 2 pokoje oddali sygnał może dostać około 130 + Mbps


RE: Niskie Oceń link - iangel42 - 04 Dec 2016

wat urządzenia elektryczne są podłączone ard z HomePlug ? niektóre z nich mogą powodować zakłócenia elektryczne , które wpływają na szybkość


RE: Niskie Oceń link - timmothy1241 - 04 Dec 2016

stanleywoon napisał: Czy inne pomieszczenia posiadające pewne rzeczy elektrycznego powodującego zakłócenia ? można spróbować odłączyć wszystkie elektryczne od tego pokoju z wyjątkiem HomePlug ? jaka jest odległość między 2 HomePlug ? Mam taką samą HomePlug z około 2 pokoje oddali sygnał może dostać około 130 + Mbps Kiedyś , aby uzyskać lepszą szybkość . Nv środek zanim do niedawna . Wyłączyć wszystko w moim domu , z wyjątkiem komputera używam teraz , wentylatora i światła oraz kuchnia lodówka . Szybkość nieznaczna poprawa do 30Mpbs jak pokazano na homeplug2 .


RE: Niskie Oceń link - claresta.diana - 04 Dec 2016

edwin21 napisał: wat urządzenia elektryczne są podłączone ard z HomePlug ? niektóre z nich mogą powodować zakłócenia elektryczne , które wpływają na szybkość oba są tylko komputer .....


RE: Niskie Oceń link - fakesms92 - 04 Dec 2016

Jak o innego gniazdka w jednym pokoju ? Jest uzyskać tę samą powolną ?