cs-joke.pl forum
Ceny będą niższe podczas IT targach? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Ceny będą niższe podczas IT targach? (/thread-5184.html)

Pages: 1 2


Ceny będą niższe podczas IT targach? - dwiwahyupras - 05 Dec 2016

Myślę o budowie nowego Mini ITX automatem do gier , ale zastanawiam się, czy ceny w SLS (jak cybermind tematów , PC , itp ) dla części będą tańsze podczas To targi, np Comex lub SITEX ?   dzięki


RE: Ceny będą niższe podczas IT targach? - holzworth - 05 Dec 2016

W zasadzie bez szwanku Lazada / QOO10 zniżki wyższe, ale uważaj towarów PI Wysyłane z Huawei NEXUS 6P użyciu GAGT


RE: Ceny będą niższe podczas IT targach? - michaellamborghini96311 - 05 Dec 2016

lolipop napisał: Myślę o budowie nowego Mini ITX automatem do gier , ale zastanawiam się, czy ceny w SLS (jak cybermind tematów , PC , itp ) dla części będą tańsze podczas To targi, np Comex lub SITEX ? dzięki Monitory, urządzenia pamięci masowej typu SSD i HDD , tak. Dla innych, zależy . Czasami dystrybucje jak uruchomić promosy dla płyt głównych i kart graficznych podczas uroczystych sezonów. A także w zależności od dostępności ( tylko dlatego, że jest promo na płycie głównej nie oznacza, że płyta jest zawsze w magazynie ) .


RE: Ceny będą niższe podczas IT targach? - milazerop - 05 Dec 2016

Co ważniejsze, jak szybko trzeba platformę ? Nie ma sensu zbyt długie oczekiwanie , czy oszczędności są zbyt małe . Albo raczej , czy jesteś gotów czekać , ale dostał szansę , że nie będzie nic do drobnych oszczędności na koniec ? Możesz sprawdzić cenniki ubiegłych pokazuje ' , aby zobaczyć , jak oszczędności są podobne.


RE: Ceny będą niższe podczas IT targach? - adrienvigneron - 05 Dec 2016

Dzięki dla chłopaków doradczych. Mam już SSD i monitor , więc tak naprawdę wystarczy tylko przypadek , zasilacz , procesor, mobo + RAM i GPU ... Więc być może brzmi jak ma sensu czekania ... Nie potrzebuję go pilnie , choć ... Wysyłane z Huawei NEXUS 6P użyciu GAGT


RE: Ceny będą niższe podczas IT targach? - johnfrommath - 05 Dec 2016

lolipop napisał: Dzięki dla chłopaków doradczych. Mam już SSD i monitor , więc tak naprawdę wystarczy tylko przypadek , zasilacz , procesor, mobo + RAM i GPU ... Więc być może brzmi jak ma sensu czekania ... Nie potrzebuję go pilnie , choć ... Wysyłane z Huawei NEXUS 6P użyciu GAGT czekanie nie ma sensu ... niektóre cenach są ceny u już teraz zobaczyć w SLS


RE: Ceny będą niższe podczas IT targach? - emrebahcivan87 - 05 Dec 2016

nope nie czekaj Moja najlepsza rada dla ciebie jest ... kupić , gdy jej potrzebujesz Tego rodzaju rzeczy Hor ... PC pokaż jeden bo zniżki


RE: Ceny będą niższe podczas IT targach? - bhowmikpritam007 - 05 Dec 2016

Jeśli czujesz się naprawdę szczęśliwy , a następnie przejść do IT pokazuje cos szczęście rysuje Ale tak naprawdę , po prostu , kiedy trzeba .


RE: Ceny będą niższe podczas IT targach? - telkaif - 05 Dec 2016

Nie byłem do pokazać ją od lat. Więcej pasar Malam niż prezentacja .


RE: Ceny będą niższe podczas IT targach? - angelsdarklight - 05 Dec 2016

lolipop napisał: Myślę o budowie nowego Mini ITX automatem do gier , ale zastanawiam się, czy ceny w SLS (jak cybermind tematów , PC , itp ) dla części będą tańsze podczas To targi, np Comex lub SITEX ? dzięki Tylko Laptop będą tańsze . Monitorować , jak również w niektórych modelach . Reszta zależy distro chcą promo czy nie.