cs-joke.pl forum
Range Extender - Najwyższa teraz Spec ? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Range Extender - Najwyższa teraz Spec ? (/thread-6053.html)

Pages: 1 2


Range Extender - Najwyższa teraz Spec ? - bassrocker4 - 06 Dec 2016

Po prostu ciekawi , czy ktoś wie, które Range Extender ma najwyższą specyfikację teraz ... myślę, że widziałem gdzieś chodzi o AC2600 ?


RE: Range Extender - Najwyższa teraz Spec ? - doctorkurochka - 06 Dec 2016

TechVodoo napisał: Po prostu ciekawi , czy ktoś wie, które Range Extender ma najwyższą specyfikację teraz ... myślę, że widziałem gdzieś chodzi o AC2600 ? Ya Myślę, że AC2600 ... po prostu google i znajdziesz niektóre ... ale do tej pory nie widać żadnych SG jeszcze na rynku


RE: Range Extender - Najwyższa teraz Spec ? - nhattienvn - 06 Dec 2016

AshSim napisał: Ya Myślę, że AC2600 ... po prostu google i znajdziesz niektóre ... ale do tej pory nie widać żadnych SG jeszcze na rynku Dzięki, widziałem swój wątek na nowym Range Extender D-Link . Wygląda to trochę duży dla mnie choć ...


RE: Range Extender - Najwyższa teraz Spec ? - qazster2005 - 06 Dec 2016

TechVodoo napisał: Dzięki, widziałem swój wątek na nowym Range Extender D-Link . Wygląda to trochę duży dla mnie choć ... Tak , myślę, że wygląda dość duży zbyt ... nie wiem, jak to naprawdę wygląda , ale jednak wydaje się, że jego dobrym rozwiązaniem , gdy istnieje wiele rożnych w domu i nie można używać Powerline rozszerzyć zasięg ...


RE: Range Extender - Najwyższa teraz Spec ? - 125669 - 06 Dec 2016

AshSim napisał: Tak , myślę, że wygląda dość duży zbyt ... nie wiem, jak to naprawdę wygląda , ale jednak wydaje się, że jego dobrym rozwiązaniem , gdy istnieje wiele rożnych w domu i nie można używać Powerline rozszerzyć zasięg ... Ja po prostu skontaktować się z Challengera ostatniej nocy. Zakres ten przedłużacz dotrze do wszystkich gniazd przez ten weekend !


RE: Range Extender - Najwyższa teraz Spec ? - pedro.trinidad - 06 Dec 2016

TechVodoo napisał: Ja po prostu skontaktować się z Challengera ostatniej nocy. Zakres ten przedłużacz dotrze do wszystkich gniazd przez ten weekend ! Sprawdzone Liao . Potwierdź najwyższy spec AC2600 leh ...


RE: Range Extender - Najwyższa teraz Spec ? - allyc926 - 06 Dec 2016

Kiedy faceci mówią najwyższej specyfikacji , czy faceci na myśli po prostu przyspieszyć ? Linksys ma teraz zasięg MU- MIMO Extender z RE7000 . Ale tak to jest AC1900 , więc nie tak szybko, jak AC2600 .


RE: Range Extender - Najwyższa teraz Spec ? - sodeden.3 - 06 Dec 2016

Właśnie to w challengera w dolców 99n , sprawdzając je teraz


RE: Range Extender - Najwyższa teraz Spec ? - boy.lover37 - 06 Dec 2016

Elemental napisał: Właśnie ją na challenger w dolców 99n , testując go teraz u dostać których jeden na $ 99 dolców ?


RE: Range Extender - Najwyższa teraz Spec ? - garb0605 - 06 Dec 2016

Cześć ludzie. Mam pewne pytanie dotyczące Range Extender . 1. Mam AC88U w salonie , zwykle otrzymuję silny sygnał wifi tutaj . Ale kiedy przenieść się do mojego pokoju spada lubić tylko 1-2 bar . 2. Chcę poprawić wifi w moim pokoju , więc mogę po prostu kupić przedłużacz zasięgu? 3. Czy to musi być taka sama, zupełnie jak mój routera w salonie ? - Asus 4. Czy muszę skonfigurować inne połączenie wifi ? czy będzie to auto podłączyć do najsilniejszego sygnału , albo router w salonie lub przedłużenie zasięgu w sypialni .