cs-joke.pl forum
Corsair , NZXT lub Phanteks przypadku? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Corsair , NZXT lub Phanteks przypadku? (/thread-6278.html)

Pages: 1 2


Corsair , NZXT lub Phanteks przypadku? - natalie.ramirez - 06 Dec 2016

Polowanie na pełne okno obudowy. Zakwalifikowani kilka. Wszelkie właściciele dbają recenzję jakość wykonania ? Dzięki!   Corsair 400C , 450D Obdsidan NZXT H440 , S340 phanteks Enthoo Pro M akrylowa   Corsair 400C wydaje się dobre, ale nie jest to kwestia wątpliwa przednim panelu , gdzie ppl zgłaszasz klipy przyciągania ..   Każde doświadczenie użytkownika ?


RE: Corsair , NZXT lub Phanteks przypadku? - elizabethblindauer - 06 Dec 2016

Byłem w buty przed i zakwalifikowani większość tych samych sprawach , które wymienione . Jednak po głębokim rozważeniu I Webt z Phanteks Enthoo Pro i nigdy nie miałem żadnych żałuję. Budowanie jakości , pakowanie i łatwość montażu w przypadku Phanteks sprawia diy przyjemność .


RE: Corsair , NZXT lub Phanteks przypadku? - rishal.me - 06 Dec 2016

Dobrze, że pójdzie z phanteks enthoo choć widział , jak dobry jest w przypadku poddane przeglądowi przez hardwarecanucks .


RE: Corsair , NZXT lub Phanteks przypadku? - bekalaba - 06 Dec 2016

Idź do Phanteks Enthoo Evolv ATX z hartowanego szkła.


RE: Corsair , NZXT lub Phanteks przypadku? - jmcadam14 - 06 Dec 2016

Onli troska o Phanteks Enthoo Evolv ATX z manipulowano szkła jest cena tag $ 299. Teraz phanteks enthoo Evolv pro m akryl wydaje się najlepszym rozwiązaniem ..


RE: Corsair , NZXT lub Phanteks przypadku? - blogonlinez03 - 06 Dec 2016

Jeśli martwisz się o kurzu niż M akrylowych nie jest tym powinno być dążenie do .


RE: Corsair , NZXT lub Phanteks przypadku? - iangel42 - 06 Dec 2016

Może Fractal Design R5 będzie odpowiadał swoje wymagania , jeśli chcesz mieć klatki HDD systemu , które mogą mieści do ośmiu 3,5 " lub 2,5 " dysków .


RE: Corsair , NZXT lub Phanteks przypadku? - kkd2k5 - 06 Dec 2016

peace_91 napisał: Onli troska o Phanteks Entoo Evolv ATX z manipulowano szkła jest cena tag $ 299. Teraz phanteks enthoo Evolv pro m akryl wydaje się najlepszym rozwiązaniem .. Pobierz go z lazada ze zniżką kodu lub karty kredytowej zniżki ? W każdym razie jest rzeczą obudowa inwestycja jednorazowa . Rzadko kiedy trzeba będzie zmienić .


RE: Corsair , NZXT lub Phanteks przypadku? - jordansteinhaus - 06 Dec 2016

Korzystanie 400C Corsair , była decyzja ta lub NZXT H440 . Kupiony 400C na $ 150 z t258jgn . Sprawa jest dobre , nie ma z przodu panel klip przyciągania dla mnie. Jedyny negatywny (?) Jest naprawdę bardzo zwarta lol mój avexir RAM zablokował mi rad , jeśli górna zamontować więc umieścić go INFRONT zamiast . Ogólnie powiedziałbym $ 150 400C jest dobra na metce , prawdopodobnie z wyjątkiem głupie plastikowej osłony dla zasilacza , który utrzymuje trafienia mobo ATX


RE: Corsair , NZXT lub Phanteks przypadku? - ste1505 - 06 Dec 2016

Zadowolony z mojego pro m akrylu do tej pory Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz