cs-joke.pl forum
Spójrz przez moich gier częściach ożaglowania - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Spójrz przez moich gier częściach ożaglowania (/thread-6406.html)

Pages: 1 2


Spójrz przez moich gier częściach ożaglowania - holzworth - 06 Dec 2016

Cześć, to jest mój pierwszy raz budowy mój własny komputer, tak mi przykro, gdybym poprosił żadnych głupich pytań   Moja lista aktualna części obejmują: Od Fuwell   Procesor + Płyta główna: Intel i5 6600 + Asus Z170 Pro Gaming ($ 603)   z Amazon   RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) DDR4 DRAM 3200MHz (PC4-25600) Zestaw pamięci C16 ($ 121,05)   PSU: EVGA SuperNova 650W ($ +108,82)   Obudowa: Corsair Carbide 330R Blackout ATX Mid Tower ($ +105,76)   Mój budżet wynosi około $ 1500, mniejsze, jeśli to możliwe, a ja potrzebuję pomocy przy wyborze, jaki typ SSD, GPU i monitorowanie powinienem dostać. Dla SSD, nie jestem pewien, jaki rozmiar i która marka powinna dostać. Dla GPU, zamierzam uzyskać GTX 970, ale nie jestem też pewien, która marka powinna dostać. Na monitorze mam absolutnie żadnego pojęcia, co powinienem dostać, ale wolałbym, który jest czarny i ma prostokątną podstawę do jego podstawy.   Wreszcie, chciałbym wiedzieć, czy zestaw ten może trwać nawet do mnie przez kilka lat lub jeśli jest zbyt dużo, zakładając, że zamierzają przede wszystkim grać w gry takie jak Overwatch i CSGO, a może nowsze gry, takie jak DS3.


RE: Spójrz przez moich gier częściach ożaglowania - rishal.me - 06 Dec 2016

Ghos7ie napisał: Cześć, to jest mój pierwszy raz budowy mój własny komputer, tak mi przykro, gdybym poprosił żadnych głupich pytań Moja lista aktualna części obejmują: Od Fuwell Procesor + Płyta główna: Intel i5 6600 + Asus Z170 Pro Gaming ($ 603) z Amazon RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) DDR4 DRAM 3200MHz (PC4-25600) Zestaw pamięci C16 ($ 121,05) PSU: EVGA SuperNova 650W ($ +108,82) Obudowa: Corsair Carbide 330R Blackout ATX Mid Tower ($ +105,76) Mój budżet wynosi około $ 1500, mniejsze, jeśli to możliwe, a ja potrzebuję pomocy przy wyborze, jaki typ SSD, GPU i monitorowanie powinienem dostać. Dla SSD, nie jestem pewien, jaki rozmiar i która marka powinna dostać. Dla GPU, zamierzam uzyskać GTX 970, ale nie jestem też pewien, która marka powinna dostać. Na monitorze mam absolutnie żadnego pojęcia, co powinienem dostać, ale wolałbym, który jest czarny i ma prostokątną podstawę do jego podstawy. Wreszcie, chciałbym wiedzieć, czy zestaw ten może trwać nawet do mnie przez kilka lat lub jeśli jest zbyt dużo, zakładając, że zamierzają przede wszystkim grać w gry takie jak Overwatch i CSGO, a może nowsze gry, takie jak DS3. Dla GPU, po prostu 1070 na $ 555 potrwa za najbliższych 2 lat max ustawieniach jeśli chcemy trwać 3 lata, dostać 1080, który jest najtańszy na $ 990 ??


RE: Spójrz przez moich gier częściach ożaglowania - pulikantishreyareddy - 06 Dec 2016

przez amazon , zamówienie w dolarach nie SG dolarów ... ich kurs dla śpiewają dolarów jest 3 % wyższa niż w banku Innymi słowy , wyłącz waluty automatycznie przeliczać na Amazon i paypal jeśli użytkownik jest leniwy zrobić , że niewiele MouseClick , w efekcie płacić więcej za nic Twój procesor nie jest podkręcania Robisz NO T potrzebują droższych serii Z170 płyta główna i większa prędkość barana do zasilania EVGA trzeba ponownie użyć powrotem wspólny kabel 3pin a także prztyczek przełącznik z boku , aby wyłączyć tryb ECO , aby wentylator ciągle pracuje nawet przy niskim zużyciu % bo trochę powietrza jest zdrowy , wentylator całkowicie stop ( eco mode ) brak przepływu powietrza jest niezdrowe ciepła dla kondensatorów


RE: Spójrz przez moich gier częściach ożaglowania - chillimaster007 - 06 Dec 2016

timpeh82 napisał: Dla GPU , po prostu 1070 na $ 555 potrwa za najbliższych 2 lat max ustawieniach jeśli chcemy trwać 3 lata , dostać 1080 , który jest najtańszy na $ 990 ?? Wielkie dzięki za odpowiedzi ) Więc uzyskanie 970 nie będzie mógł mnie za długo? Czy dostanę 1080 z Fuwell i która marka powinna dostać?


RE: Spójrz przez moich gier częściach ożaglowania - mercury0x000d - 06 Dec 2016

Krab . napisał: przez amazon , zamówienie w dolarach nie SG dolarów ... ich kurs dla śpiewają dolarów jest 3 % wyższa niż w banku Innymi słowy , wyłącz waluty automatycznie przeliczać na Amazon i paypal jeśli użytkownik jest leniwy zrobić , że niewiele MouseClick , w efekcie płacić więcej za nic Dzięki za odpowiedzi haha , mam zamienione na SGD a części I wymienione są uprawnieni do bezpłatnej wysyłki . O ile nie jestem czegoś brakuje .... Następnie płyta co proponujesz ? Zakładając, że nie zamierza uaktualnić w ciągu 3 lat. A może powinienem zmienić kolejną część ?


RE: Spójrz przez moich gier częściach ożaglowania - moresteveo - 06 Dec 2016

Dla SSD może iść z 850 EVO Dla GPU może iść z GTX1070 jeśli mają więcej $$ następnie GTX1080 Do monitora look 1440p , jeśli nadal w budżecie, jeśli nie 1080P


RE: Spójrz przez moich gier częściach ożaglowania - tkrol94 - 06 Dec 2016

Ghos7ie napisał: Wielkie dzięki za odpowiedzi ) Więc uzyskanie 970 nie będzie mógł mnie za długo? Czy dostanę 1080 z Fuwell i która marka powinna dostać? Seria 900 jest stary ... 1000 series jest nowy Oczywiście dostać nowe ....


RE: Spójrz przez moich gier częściach ożaglowania - beachesndeserts - 06 Dec 2016

MiFan4149 napisał: Dla SSD może iść z 850 EVO Dla GPU może iść z GTX1070 jeśli mają więcej $$ następnie GTX1080 Do monitora look 1440p , jeśli nadal w budżecie, jeśli nie 1080P Dzięki za odpowiedzi , czy masz jakieś zalecenia dla marek na GTX1070 ? EDIT: Zdecydowałem się na Palit GTX 1070 SJS , dzięki againn


RE: Spójrz przez moich gier częściach ożaglowania - adel.a.amin - 06 Dec 2016

Krab . napisał: Seria 900 jest stary ... 1000 series jest nowy Oczywiście dostać nowe .... widzę widzę


RE: Spójrz przez moich gier częściach ożaglowania - denisse.elmudesi - 06 Dec 2016

Dla SSD Powiedziałbym Crucial , Samsung i Intel za trwałość i walidacji oprogramowania SSD . Specyficzne dla laptopów , prawdopodobnie Samsung 850 EVO / Pro , ponieważ efektywności energetycznej. Samsung wydaje się być jednym z pierwszych podmiotów przyjmujących platformy niższych stanów energetycznych (tj Haswell ++ Platforma pokrewne) , ponieważ mają pełną kontrolę nad firmware SSD , ponieważ wszystkie części są wykonane w domu. Za trochę więcej ochrony danych strata mocy klasy konsumentów , prawdopodobnie Crucial MX300 z jego baterii kondensatorów . Ma gwarancji międzynarodowej RMA USA .