cs-joke.pl forum
[ Noob Poszukiwany Pomoc] Homeplug - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: [ Noob Poszukiwany Pomoc] Homeplug (/thread-6840.html)

Pages: 1 2


[ Noob Poszukiwany Pomoc] Homeplug - umeshkmonu - 07 Dec 2016

Cześć,   im obecnie poszukuje do zakupu HomePlug dla mojego użytku w pomieszczeniach mieszkalnych . Obecnie mój plan jest z włókna 100mbs MR Czystej planu i jako punkt włókno jest w moim salonie , chciałbym postawić HomePlug w moim pokoju , aby cieszyć się większą prędkość . Jestem obecnie na bezprzewodową dla mojego procesora. Mam kilka pytań i będę wdzięczny , jeśli ktoś może mi pomóc.   1. ) Czy prędkość jest wyższa niż aktualna prędkość im mającej za pośrednictwem sieci bezprzewodowej ? Ponieważ jest dostarczana za pośrednictwem przewodów elektrycznych niż wifi.   2. ) Jakie HomePlug byłyby najbardziej zalecane przez was pod względem wydajności i przyszłej korekty należy uaktualnić do wyższego planu prędkości w przyszłości.   TIA !


RE: [ Noob Poszukiwany Pomoc] Homeplug - hrdduke - 07 Dec 2016

Powiedz ser, kilka ogólnych informacji muszą zrozumieć więcej . Które routera używasz? Asus dostarczone przez MR ? Co to jest odbiornik , że jesteś z użyciem komputera ? Korzystanie z trybu G lub tryb N ?


RE: [ Noob Poszukiwany Pomoc] Homeplug - mercury0x000d - 07 Dec 2016

dziękuję za odpowiedź! Router Asus n56 jest używany jest tu i jak dla trybu bezprzewodowego teraz. Jest G IIRC jak Odbiornik USB im przy pomocy jest 4- latkiem odbiornik bezprzewodowy lol. Im obecnie patrząc na aztec HL125G jak i będzie podłączenie go do NAS , a także wraz z komputerem . Jest to dobry wybór?


RE: [ Noob Poszukiwany Pomoc] Homeplug - neospeed83 - 07 Dec 2016

Opierając się na doświadczeniach , wtyczki domu może nie daje najlepsze doświadczenia użytkowników . Moja rada jest, aby przejść do nowego N kluczem , który może dać lepszy zasięg wifi widma i prędkość . Jak dla NAS , wystarczy podłączyć go do portu n56 lan z maksymalną prędkością . To jest moja skromna rada .


RE: [ Noob Poszukiwany Pomoc] Homeplug - jbbanastacio - 07 Dec 2016

Hmm , tak plug domu może nie być w stanie zapewnić mi lepszą prędkość niż bezprzewodowa? Byłem w błędne przekonanie, że będzie w stanie dostarczyć większą prędkość niż bezprzewodowych


RE: [ Noob Poszukiwany Pomoc] Homeplug - poreb1a.k - 07 Dec 2016

saycheese napisał: Hmm , tak plug domu może nie być w stanie zapewnić mi lepszą prędkość niż bezprzewodowa? Byłem w błędne przekonanie, że będzie w stanie dostarczyć większą prędkość niż bezprzewodowych icer1985 napisał: Opierając się na doświadczeniach , wtyczki domu może nie daje najlepsze doświadczenia użytkowników . Moja rada jest, aby przejść do nowego N kluczem , który może dać lepszy zasięg wifi widma i prędkość . Jak dla NAS , wystarczy podłączyć go do portu n56 lan z maksymalną prędkością . To jest moja skromna rada . HomePlug i bezprzewodowych są takie same hit i miss romans. Mam większą przepustowość z wtyczkami niż bezprzewodowe . jeśli to możliwe, pożyczki od znajomego lub krewnych , aby przetestować go w celu określenia, które pragnie możliwie najlepszy wynik przed podjęciem zobowiązania.


RE: [ Noob Poszukiwany Pomoc] Homeplug - amanparashar - 07 Dec 2016

Ponieważ plan jest 100Mbps , sugeruję użycie kabla wyłącznie , bo użycie homeplugs jest sprawą trafienia -n -miss w zależności od hałasu z sieci elektrycznej , jak i Wireless N , jest również trudne do osiągnięcia 100Mbps dla praktyczną przepustowość . Może u będzie miał więcej szczęścia z nadchodzącego Wireless AC.


RE: [ Noob Poszukiwany Pomoc] Homeplug - jbbanastacio - 07 Dec 2016

hmmm ok. I będzie spróbować i zobaczyć , czy mogę pożyczyć HomePlug / Wireless G z moich znajomych , czy mają . Im nie można polegać wyłącznie na kablu jako punkt kabel znajduje się w moim salonie i przeniesienie punktu jest coś, co chciałbym brać pod uwagę tylko wtedy, gdy homeplugs są znacznie droższe niż opłaty . moim głównym problemem będzie również prędkość bezprzewodowej jak im zamierzających strumieniowo pokazy z moich NAS do telewizorów w moim gospodarstwie domowym dla moich rodziców do oglądania. Sądzę więc, że chciałbym musiał przetestować zarówno Wireless N i homeplugs ręcznie.


RE: [ Noob Poszukiwany Pomoc] Homeplug - wheelerlink7856 - 07 Dec 2016

saycheese napisał: hmmm ok. I będzie spróbować i zobaczyć , czy mogę pożyczyć HomePlug / Wireless G z moich znajomych , czy mają . Im nie można polegać wyłącznie na kablu jako punkt kabel znajduje się w moim salonie i przeniesienie punktu jest coś, co chciałbym brać pod uwagę tylko wtedy, gdy homeplugs są znacznie droższe niż opłaty . moim głównym problemem będzie również prędkość bezprzewodowej jak im zamierzających strumieniowo pokazy z moich NAS do telewizorów w moim gospodarstwie domowym dla moich rodziców do oglądania. Sądzę więc, że chciałbym musiał przetestować zarówno Wireless N i homeplugs ręcznie. Nie jestem pewien, u mnie mylić z mojego okresu użytkowania kabla , ale w przypadku u są , które odnosi się do kabla Ethernet , a nie kabel StarHub Internetu znany jako MaxOnline . W każdym razie, dlaczego przenieść punkt kablowego? Wystarczy położyć innego punktu kabla Ethernet z punktu włókien do miejsca, gdzie u potrzebować ... wykonawcy powinni być w stanie zrobić to za około $ 70 lub coś koło tego .


RE: [ Noob Poszukiwany Pomoc] Homeplug - aminrasheedkhan - 07 Dec 2016

Tylko OpenNet może to zrobić. im przy użyciu włókna i wykonawcy powiedział mi , że tylko OpenNet może zrobić. Również OpenNet dostał tę dziwną politykę zezwalając tylko jeden punkt sieci, za miejsce zamieszkania.