cs-joke.pl forum
Weird problem z głównym wtyczki. Zalecenie USB Wireless Dongle . - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Weird problem z głównym wtyczki. Zalecenie USB Wireless Dongle . (/thread-7105.html)

Pages: 1 2


Weird problem z głównym wtyczki. Zalecenie USB Wireless Dongle . - tjrehak - 07 Dec 2016

Nagle nie może odbierać dane przez mojego gniazdka domowego ... dziwne jest to, wydaje się, że ponownie podłączyć HomePlug daje mnie jak 10-30s dostępu do Internetu po to, że nie otrzyma nic . Wifi na moim telefonie jest w porządku, więc nie ma nic złego w routerze.   Czy ktoś napotkał ten dziwny incydent wcześniej? Ten Aztech 100Mbps używam jest dość stary już około 5 lat myślę.   Nie chcemy narażać się do takiego problemu znowu więc nie sądzę, będę kupić nowy HomePlug . Wszelkie bezprzewodowe USB Dongle polecić? Używam Singtel 2Wire 5012NV -002 Brama


RE: Weird problem z głównym wtyczki. Zalecenie USB Wireless Dongle . - michmex35 - 07 Dec 2016

Używasz dwuzakresowy lub router sieciowy ?


RE: Weird problem z głównym wtyczki. Zalecenie USB Wireless Dongle . - iheartglee - 07 Dec 2016

jtjt00 napisał: Używasz dwuzakresowy lub router sieciowy ? Używam 2Wire 5012NV -002 Gateway.


RE: Weird problem z głównym wtyczki. Zalecenie USB Wireless Dongle . - hardsystem29650 - 07 Dec 2016

Szkoda , to tylko brama jedno pasmo . deathman91 napisał: Używam 2Wire 5012NV -002 Gateway.


RE: Weird problem z głównym wtyczki. Zalecenie USB Wireless Dongle . - antoniofantinato74 - 07 Dec 2016

jtjt00 napisał: Szkoda , to tylko brama jedno pasmo . Czemu? Większość Dongle USB mogę pracować ? Nie sądzę, że muszę bardzo dobry 1 jako router i mój com jest po prostu oddzielone ścianą


RE: Weird problem z głównym wtyczki. Zalecenie USB Wireless Dongle . - sty94729 - 07 Dec 2016

Will 150Mbps Wireless N USB Adapter TL- WN727N pracy ? Albo jestem coraz lepiej wersję 300Mbps ? Działa na 100Mbps Singtel Fibre .


RE: Weird problem z głównym wtyczki. Zalecenie USB Wireless Dongle . - n3epvva - 07 Dec 2016

Jeśli chcesz przyszłościowe , dostać AC1200 adaptera WiFi.


RE: Weird problem z głównym wtyczki. Zalecenie USB Wireless Dongle . - tpotts77 - 07 Dec 2016

jtjt00 napisał: Jeśli chcesz przyszłościowe , dostać AC1200 adaptera WiFi. To dla 867Mbps prawo ? Nie myśl, że muszę go w dowolnym momencie w przyszłości również. Czy istnieją jakieś różnice pomiędzy Wireless N 150Mbps vs 300Mbps , biorąc pod uwagę fakt , że mój plan jest tylko 100Mbps ?


RE: Weird problem z głównym wtyczki. Zalecenie USB Wireless Dongle . - cayleena - 07 Dec 2016

Jestem w takiej samej sytuacji jak ty. Czy stosując Singtel 100Mbps włókien aż bezpłatnego uaktualnienia do 200Mbps . Następnie zrealizować moje ESR9850 ograniczona prędkość na 150Mbps . Więc mam od M1 klienta router dwuzakresowy Asus RT- N56U . Ten wymienić zarówno 2wire5012 & ESR9850 . Teraz moje urządzenia mobilne i laptop może połączyć się 5GHz sygnału na szybszą prędkość .


RE: Weird problem z głównym wtyczki. Zalecenie USB Wireless Dongle . - michaellamborghini96311 - 07 Dec 2016

jtjt00 napisał: Jestem w takiej samej sytuacji jak ty. Czy stosując Singtel 100Mbps włókien aż bezpłatnego uaktualnienia do 200Mbps . Następnie zrealizować moje ESR9850 ograniczona prędkość na 150Mbps . Więc mam od M1 klienta router dwuzakresowy Asus RT- N56U . Ten wymienić zarówno 2wire5012 & ESR9850 . Teraz moje urządzenia mobilne i laptop może połączyć się 5GHz sygnału na szybszą prędkość . Dlaczego masz 2 routera ( 2wire5012 & ESR9850 ) przed tym? ONT nie można zastąpić w porządku? Więc jeśli zmieni się na lepsze routera , to nadal będzie ONT > Nowy router ? I nie trzeba cholernie duża szybkość , co najwyżej 300Mbps jest wystarczająco dobry, ale teraz mam subskrybowanego jedynie 100Mbps . Więc coraz vs 150Mbps Wireless N 300Mbps adapter Wifi technicznie nie mają prawa diff ?