cs-joke.pl forum
Asus RT- AC66U i Singnet Fibre 300 - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Asus RT- AC66U i Singnet Fibre 300 (/thread-7181.html)



Asus RT- AC66U i Singnet Fibre 300 - carrie.lutz - 07 Dec 2016

Potrzebuję pomocy.   Moja Singnet Fibre 300Mbps prostu podłączone do dziś. Potrzebujesz informacji na temat tego routera. Udało mi się uzyskać 300 Mbps z singnet Tech Support stronie testowej prędkości z domyślnego routera ( AZTECH 7000 ) podanych przez Singnet .   Ale kiedy go podłączyć z RT- AC66 , tylko udało się uzyskać 250mbps przy max (przewodowy) . Czy muszę trochę uszczypnąć w RT- AC66 ? lub niektóre inne zagadnienie .   Firmware RT- AC66U zaktualizowany do najnowszej z ich strony internetowej .   TP > ONT > Asus RT- AC66U > PC (przewodowy ) .   Dziękuję Ci.


RE: Asus RT- AC66U i Singnet Fibre 300 - vupynulaw - 07 Dec 2016

Lenehan napisał: Potrzebuję pomocy. Moja Singnet Fibre 300Mbps prostu podłączone do dziś. Potrzebujesz informacji na temat tego routera. Udało mi się uzyskać 300 Mbps z singnet Tech Support stronie testowej prędkości z domyślnego routera ( AZTECH 7000 ) podanych przez Singnet . Ale kiedy go podłączyć z RT- AC66 , tylko udało się uzyskać 250mbps przy max (przewodowy) . Czy muszę trochę uszczypnąć w RT- AC66 ? lub niektóre inne zagadnienie . Firmware RT- AC66U zaktualizowany do najnowszej z ich strony internetowej . TP > ONT > Asus RT- AC66U > PC (przewodowy ) . Dziękuję Ci. Czy twoi QOS wyłączyć ?


RE: Asus RT- AC66U i Singnet Fibre 300 - arfai - 07 Dec 2016

Simonkwq napisał: Czy twoi QOS wyłączyć ? Nie, QOS została wyłączona. Tylko jeden komputer był podłączony do routera, a nie urządzeniem bezprzewodowym też.


RE: Asus RT- AC66U i Singnet Fibre 300 - brownfamily8 - 07 Dec 2016

Lenehan napisał: Nie, QOS została wyłączona. Tylko jeden komputer był podłączony do routera, a nie urządzeniem bezprzewodowym też. Spróbuj zadzwonić Asus infolinię i poprosić o pomoc z ich technologii helpdesk .


RE: Asus RT- AC66U i Singnet Fibre 300 - m2.aron - 07 Dec 2016

Lenehan napisał: Nie, QOS została wyłączona. Tylko jeden komputer był podłączony do routera, a nie urządzeniem bezprzewodowym też. zrobić twardy reset przez wciśnięcie przycisku reset i ponownie skonfigurować router .


RE: Asus RT- AC66U i Singnet Fibre 300 - auyh.89 - 07 Dec 2016

Lenehan napisał: Potrzebuję pomocy. Moja Singnet Fibre 300Mbps prostu podłączone do dziś. Potrzebujesz informacji na temat tego routera. Udało mi się uzyskać 300 Mbps z singnet Tech Support stronie testowej prędkości z domyślnego routera ( AZTECH 7000 ) podanych przez Singnet . Ale kiedy go podłączyć z RT- AC66 , tylko udało się uzyskać 250mbps przy max (przewodowy) . Czy muszę trochę uszczypnąć w RT- AC66 ? lub niektóre inne zagadnienie . Firmware RT- AC66U zaktualizowany do najnowszej z ich strony internetowej . TP > ONT > Asus RT- AC66U > PC (przewodowy ) . Dziękuję Ci. Prosimy zrobić hardreset . Czy włączyć HW Accelerator ? LAN > włącznik > Włącz HW Accelerator Włącz Jumbo ramy = TAK Włącz HW Accelerator = TAK restart routera


RE: Asus RT- AC66U i Singnet Fibre 300 - poreb1a.k - 07 Dec 2016

ASUS @ SG napisał: Prosimy zrobić hardreset . Czy włączyć HW Accelerator ? LAN > włącznik > Włącz HW Accelerator Włącz Jumbo ramy = TAK Włącz HW Accelerator = TAK restart routera Dziękuję wszystkim za wejście . Spróbuje przy domu.