cs-joke.pl forum
Wystarczy recontract z planem Singtel 300M , jest to prędkość ok? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Wystarczy recontract z planem Singtel 300M , jest to prędkość ok? (/thread-7197.html)

Pages: 1 2


Wystarczy recontract z planem Singtel 300M , jest to prędkość ok? - tjrehak - 07 Dec 2016

Przewodowa     Bezprzewodowy     Właśnie dostaliśmy darmowy upgrade do 300m od 100M , więc zastanawiałem się, czy prędkość ta jest ok dla mojego nowego planu 300M ?


RE: Wystarczy recontract z planem Singtel 300M , jest to prędkość ok? - nqthqwvtj - 07 Dec 2016

WestGuy napisał: Przewodowa Bezprzewodowy Właśnie dostaliśmy darmowy upgrade do 300m od 100M , więc zastanawiałem się, czy prędkość ta jest ok dla mojego nowego planu 300M ? Czy ktoś wie dlaczego na bezprzewodowe, ST przesłać zawsze większa niż pobrać?


RE: Wystarczy recontract z planem Singtel 300M , jest to prędkość ok? - vederis - 07 Dec 2016

WestGuy napisał: Przewodowa Bezprzewodowy Właśnie dostaliśmy darmowy upgrade do 300m od 100M , więc zastanawiałem się, czy prędkość ta jest ok dla mojego nowego planu 300M ? Nie normalne. Sprawdź ustawienia ur urządzeń i zrobić reset w razie potrzeby ..


RE: Wystarczy recontract z planem Singtel 300M , jest to prędkość ok? - daidsant - 07 Dec 2016

lcheowl napisał: Czy ktoś wie dlaczego na bezprzewodowe, ST przesłać zawsze większa niż pobrać? Zazwyczaj jest to urządzenie bezprzewodowe u gospodarstwa nie jest w pełni wspiera standard sieci bezprzewodowej.


RE: Wystarczy recontract z planem Singtel 300M , jest to prędkość ok? - bigbadwolf94 - 07 Dec 2016

WestGuy napisał: Przewodowa Bezprzewodowy Właśnie dostaliśmy darmowy upgrade do 300m od 100M , więc zastanawiałem się, czy prędkość ta jest ok dla mojego nowego planu 300M ? Bezpłatny upgrade z 100 do 300 ? Jak to się stało ?


RE: Wystarczy recontract z planem Singtel 300M , jest to prędkość ok? - poxin13 - 07 Dec 2016

renfred89 napisał: Nie normalne. Sprawdź ustawienia ur urządzeń i zrobić reset w razie potrzeby .. O Boże. Więc należy się 300 Mbps podczas pobierania części hę? Resetują kilka razy już . Nawiasem mówiąc używam Asus AC66U z Intel 7260 bezprzewodową kartę AC na moim notebooku


RE: Wystarczy recontract z planem Singtel 300M , jest to prędkość ok? - iangel42 - 07 Dec 2016

Wytrzymałość napisał: Bezpłatny upgrade z 100 do 300 ? Jak to się stało ? Recontract w tej samej cenie


RE: Wystarczy recontract z planem Singtel 300M , jest to prędkość ok? - yvonnecwh - 07 Dec 2016

WestGuy napisał: Przewodowa Bezprzewodowy Właśnie dostaliśmy darmowy upgrade do 300m od 100M , więc zastanawiałem się, czy prędkość ta jest ok dla mojego nowego planu 300M ? Zły czas , by sprawdzić prędkość , spróbuj ponownie o 6 pm , 9 i 12 godz północy podczas EPL .


RE: Wystarczy recontract z planem Singtel 300M , jest to prędkość ok? - ruby.watts432 - 07 Dec 2016

lycheas napisał: Zły czas , by sprawdzić prędkość , spróbuj ponownie o 6 pm , 9 i 12 godz północy podczas EPL . Eh . To byłoby gorsze prawda?


RE: Wystarczy recontract z planem Singtel 300M , jest to prędkość ok? - vederis - 07 Dec 2016

WestGuy napisał: Właśnie dostaliśmy darmowy upgrade do 300m od 100M , więc zastanawiałem się, czy prędkość ta jest ok dla mojego nowego planu 300M ? dla SingTel WIRED..it shud być blisko 300 lub ponad dla wireless..acceptable skowronka ...