cs-joke.pl forum
Zakup od Newegg USA - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Zakup od Newegg USA (/thread-7204.html)

Pages: 1 2


Zakup od Newegg USA - angelsdarklight - 07 Dec 2016

Witam wszystkich, Potrzebuję pomocy w odniesieniu do zakupu rzeczy z Newegg USA.   Ja już zarejestrowany adres USA w COMSGATEWAY jednak nie mogę wydawać się zapłacić Newegg z moją kartą SG ponieważ " Billing " kraj musi być taka sama jak kraju "dostawa" . Próbowałem przełączania Paypal i tego samego problemu , ponieważ będą one tylko wysyłać USA Paypal adres jest zarejestrowany .   Są też inne opcje płatności , takich jak Masterpass które w SG mamy . Więc jeśli mogę zarejestrować Masterpass przy użyciu karty DBS , mogę dokonać zakupu ? Czy jest to ten sam problem ?     TLDR jaki sposób mogę zapłacić za zakupy w Newegg USA z moim SG CC wysyłać COMSGATEWAY ?


RE: Zakup od Newegg USA - gangstagaret - 07 Dec 2016

Użyj Kup za mną na CGW Wysyłane z Huawei NEXUS 6P użyciu GAGT


RE: Zakup od Newegg USA - mistyijensen - 07 Dec 2016

zkid napisał: Witam wszystkich, Potrzebuję pomocy w odniesieniu do zakupu rzeczy z Newegg USA. Ja już zarejestrowany adres USA w COMSGATEWAY jednak nie mogę wydawać się zapłacić Newegg z moją kartą SG ponieważ " Billing " kraj musi być taka sama jak kraju "dostawa" . Próbowałem przełączania Paypal i tego samego problemu , ponieważ będą one tylko wysyłać USA Paypal adres jest zarejestrowany . Są też inne opcje płatności , takich jak Masterpass które w SG mamy . Więc jeśli mogę zarejestrować Masterpass przy użyciu karty DBS , mogę dokonać zakupu ? Czy jest to ten sam problem ? TLDR jaki sposób mogę zapłacić za zakupy w Newegg USA z moim SG CC wysyłać COMSGATEWAY ? używać comgateway adres amerykańskiego jako adresu rozliczeniowego cc


RE: Zakup od Newegg USA - iheartglee - 07 Dec 2016

happy8nding napisał: używać comgateway adres amerykańskiego jako adresu rozliczeniowego cc Ale myślałem, że gdybym to zrobił , że wypłata CC zostanie odrzucone ?


RE: Zakup od Newegg USA - prac.anad.pozycja - 07 Dec 2016

monikernemo napisał: Użyj Kup za mną na CGW Wysyłane z Huawei NEXUS 6P użyciu GAGT Ok postaram że jako ostatnią opcję . Liczyłem , aby nie ponosić żadnych dodatkowych opłat .


RE: Zakup od Newegg USA - vupynulaw - 07 Dec 2016

zkid napisał: Ale myślałem, że gdybym to zrobił , że wypłata CC zostanie odrzucone ? nie odrzuci LA Poza Newegg dostał miejsce sg także jakie . A ja polecam amazon . Więcej sg przyjazny i dostał szansę poz yr dostać bezpłatną wysyłkę Wysyłane z OnePlus A0001 korzystających GAGT


RE: Zakup od Newegg USA - syed.danish - 07 Dec 2016

lalalalalala napisał: nie odrzuci LA Poza Newegg dostał miejsce sg także jakie . A ja polecam amazon . Więcej sg przyjazny i dostał szansę poz yr dostać bezpłatną wysyłkę Wysyłane z OnePlus A0001 korzystających GAGT Hmmm może będę spróbować i zobaczyć. Tylko martwi dostanie odrzucone lub zostanie zatrzymany w toku. Pozycja dostępna tylko w Newegg USA. SG ma miejsce akcji. Amazon tylko bez opłat , jeśli jest oferowany przez Amazon i to przede USD125 prawo ? Niestety mój egzemplarz nie spełnia tego i jest to także tańsze w Newegg .


RE: Zakup od Newegg USA - auyh.89 - 07 Dec 2016

happy8nding napisał: używać comgateway adres amerykańskiego jako adresu rozliczeniowego cc Właśnie zostałeś odrzucony z powodu nieudanej weryfikacji. Więc ten potwierdzają nie działa.


RE: Zakup od Newegg USA - faseelapt - 07 Dec 2016

używać ich concierge lub buyforme funkcji


RE: Zakup od Newegg USA - faseelapt - 07 Dec 2016

Dlatego trzeba kupować od ROTTENEGG ? kupić od Amazon LAH .