cs-joke.pl forum
Bezprzewodowy w własności ziemskiej - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Bezprzewodowy w własności ziemskiej (/thread-7255.html)

Pages: 1 2


Bezprzewodowy w własności ziemskiej - jester24zyx - 07 Dec 2016

Mój router znajduje się na pierwszym piętrze i mój pokój jest na 3 piętrze. Jak poprawić połączenia bezprzewodowego bez ruchu router ?   Niektórzy sugerują HomePlug ... wszelkie zalecenia dotyczące niektórych modelach ?   Byłem odłączenie od sieci na kilka okazji i jej coraz fustrating .   Potrzeba kilka cennych rad Stąd ekspertów.   Wielkie dzięki!


RE: Bezprzewodowy w własności ziemskiej - ghita.bernichi - 07 Dec 2016

CarrotCakeGirl napisał: Mój router znajduje się na pierwszym piętrze i mój pokój jest na 3 piętrze. Jak poprawić połączenia bezprzewodowego bez ruchu router ? Niektórzy sugerują HomePlug ... wszelkie zalecenia dotyczące niektórych modelach ? Byłem odłączenie od sieci na kilka okazji i jej coraz fustrating . Potrzeba kilka cennych rad Stąd ekspertów. Wielkie dzięki! cześć Nie jestem ekspertem , ale można znaleźć w artykule poniżej Podstawy bezprzewodowe - SmallNetBuilder Twoje zdrowie


RE: Bezprzewodowy w własności ziemskiej - twentyeightdollars - 07 Dec 2016

Router powinien być umieszczony na 3 piętrze !!! Wypróbowane i przetestowane.


RE: Bezprzewodowy w własności ziemskiej - brownfamily8 - 07 Dec 2016

Homeplug będzie prawidłowym rozwiązaniem, ale jeśli u trzeba bezprzewodowych aż do trzeciego piętra ... powinien spróbować albo zwiększenia zasięgu sieci lub wzmocnienia le ....


RE: Bezprzewodowy w własności ziemskiej - roula.aj - 07 Dec 2016

Pobierz podłączone do punktu końcowego na 3 piętrze , nie będziecie rozczarowani .


RE: Bezprzewodowy w własności ziemskiej - shubhangidreams - 07 Dec 2016

CarrotCakeGirl napisał: Mój router znajduje się na pierwszym piętrze i mój pokój jest na 3 piętrze. Jak poprawić połączenia bezprzewodowego bez ruchu router ? Niektórzy sugerują HomePlug ... wszelkie zalecenia dotyczące niektórych modelach ? Byłem odłączenie od sieci na kilka okazji i jej coraz fustrating . Potrzeba kilka cennych rad Stąd ekspertów. Wielkie dzięki! własność ziemska z wieloma podłogi i homeplugs - uważać na mocy trzech faz.


RE: Bezprzewodowy w własności ziemskiej - hrdduke - 07 Dec 2016

devilborne napisał: Homeplug będzie prawidłowym rozwiązaniem, ale jeśli u trzeba bezprzewodowych aż do trzeciego piętra ... powinien spróbować albo zwiększenia zasięgu sieci lub wzmocnienia le .... najgorsze zalecenia


RE: Bezprzewodowy w własności ziemskiej - firepixiespirit - 07 Dec 2016

Rzut CAT 5e / 6 kabel poza domem od podłoża do 3 piętrze. Kekeke . Konfiguracja punktu dostępowego na 3. piętrze .


RE: Bezprzewodowy w własności ziemskiej - jimmyboi1981 - 07 Dec 2016

nanosondy napisał: Rzut CAT 5e / 6 kabel poza domem od podłoża do 3 piętrze. Kekeke . Konfiguracja punktu dostępowego na 3. piętrze . Ostatnia wiem , bogatych ludzi nie lubi untiny dom wor .


RE: Bezprzewodowy w własności ziemskiej - canadaa50 - 07 Dec 2016

Uruchamianie trunking w niektórych obszarach poza domem może być potencjalnie najmniej brzydkie ...