cs-joke.pl forum
Jawa - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Windows (https://cs-joke.pl/forum-4.html)
+--- Thread: Jawa (/thread-800.html)



Jawa - barky65 - 29 Nov 2016

Mam zainstalowaną Javę , ale to przyzwyczajenie załadować na moich Browers . Po odinstalowaniu i zainstalowaniu go ponownie , to mówi " został już zainstalowany ten program . chcesz ponownie zainstalować " . Po naciśnięciu tak, pojawia się błąd mówiąc: Ta akcja jest prawidłowa tylko dla produktów , które są aktualnie zainstalowane. Jak to zrobić " czyste "Odinstaluj java ?


RE: Jawa - jeremypeel - 29 Nov 2016

ciekaw jesteś instalowania go na swoim głównym systemie, jeden użyć aby umieścić ten wątek ? Jeśli tak, proszę przestać robić. Użyj VirtualBox / włóczęgę i można zresetować instalację , jak chcesz. Pomieszane instalacji są nieodłączną częścią gry I tak, trzeba niech ludzie wiedzą, jaki rodzaj systemu operacyjnego używasz i która wersja .


RE: Jawa - moresteveo - 29 Nov 2016

stupidbodo napisał: ciekaw jesteś instalowania go na swoim głównym systemie, jeden użyć aby umieścić ten wątek ? Jeśli tak, proszę przestać robić. Użyj VirtualBox / włóczęgę i można zresetować instalację , jak chcesz. Pomieszane instalacji są nieodłączną częścią gry I tak, trzeba niech ludzie wiedzą, jaki rodzaj systemu operacyjnego używasz i która wersja . Waaa . abit Leh technicznej. Po prostu jestem laikiem . Nie jestem nawet pewien, Java jest mi potrzebne na co . Po prostu trzeba go ładować tylko niektóre z rzeczy , takich jak te z DBSvickers strumieniowe zapasów . I może w przeszłości, ale po odinstalowaniu i zainstalowaniu Java znowu, to nie działa. Jestem na windows 7 home premium 64-bitowy system operacyjny . Przepraszam , jeśli nie rozumiem aspektów technicznych .


RE: Jawa - iloveshopping12345 - 29 Nov 2016

hav u Próbowałem zarówno w trybie offline i wersje online najnowszych jre zainstalować plik? Czasami jedna wersja powiedzie gdy inne zawiodą . Nie próbowałem wcześniej, ale jeśli wszystko nie może u można spróbować poniżej, ale należy bardzo uważać, pls : czyszczenie rejestru po nieudanej deinstalacji Java


RE: Jawa - nqthqwvtj - 29 Nov 2016

hlots123 napisał: hav u Próbowałem zarówno w trybie offline i wersje online najnowszych jre zainstalować plik? Czasami jedna wersja powiedzie gdy inne zawiodą . Nie próbowałem wcześniej, ale jeśli wszystko nie może u można spróbować poniżej, ale należy bardzo uważać, pls : czyszczenie rejestru po nieudanej deinstalacji Java Próbowałem obu, ale nie mogę pracować również. Przejrzałem rejestru tak dobrze, ale nie mogę znaleźć tego pliku. Zasadniczo Patrzyłam przez internet dla rozwiązań, ale nic nie znaleźli . problem jest podobny do ostatniego stanowiska wątku: Nie można odinstalować ponownie zainstalować Java - Microsoft Wspólnotę ale nikt nie odpowiedział


RE: Jawa - jada717 - 29 Nov 2016

nie u wykonaj kroki dokładnie ? Wierzę, że u trzeba szukać 7.0.400 lub smthg jak tat