cs-joke.pl forum
Płyta umarł? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Płyta umarł? (/thread-9015.html)

Pages: 1 2


Płyta umarł? - d.t.smith6 - 10 Dec 2016

My PC właśnie zmarł dziś . Ostatniej nocy miałem używania i wszystko działało w porządku .   Dziś rano włączyłem mojego komputera , wentylatory spinned za mniej niż 1 sekundę , a następnie moc poszedł . Ten powtarzał aż wyłączony przełącznik na zasilaczu .   Wyeliminować problemy PSU bo poszedł do technologii dynamicznego i przetestowane zasilacza.   Wróciłem do domu i próbował się włączyć z płytą + RAM + cpu tylko i mogę zasilać go raz. Po zamontowaniu wszystko , nie mogę go włączyć ponownie. Więc powoli wyeliminować komponentów jeden po drugim. Wyjmij dysk twardy , wyjmij GPU , wyjąć dysk SSD , etc.   Teraz nawet z płyty głównej pamięci RAM i procesor tylko ja mam ten sam problem . Próbowałem zasilanie bez suwaka , zmieniając gniazd pamięci RAM próbował bezskutecznie . Ja również usunąć CMOS Battery , ale wciąż nie może zasilać .   zmarł najprawdopodobniej płyta główna ?


RE: Płyta umarł? - claresta.diana - 10 Dec 2016

Jeśli mobo Asrock jest na gwarancji , doprowadzić do Avertek w Kallang dla RMA .


RE: Płyta umarł? - firepixiespirit - 10 Dec 2016

Więc potwierdzić mobo ?


RE: Płyta umarł? - sudipc2008 - 10 Dec 2016

cud za mb , ale u można spróbować czyszczenia złoty obszar styku pamięci RAM za pomocą miękkiej gumki juz przetestować testu ...


RE: Płyta umarł? - sexxymexxyluis - 10 Dec 2016

spiky0180 napisał: My PC właśnie zmarł dziś . Ostatniej nocy miałem używania i wszystko działało w porządku . Dziś rano włączyłem mojego komputera , wentylatory spinned za mniej niż 1 sekundę , a następnie moc poszedł . Ten powtarzał aż wyłączony przełącznik na zasilaczu . Wyeliminować problemy PSU bo poszedł do technologii dynamicznego i przetestowane zasilacza. Wróciłem do domu i próbował się włączyć z płytą + RAM + cpu tylko i mogę zasilać go raz. Po zamontowaniu wszystko , nie mogę go włączyć ponownie. Więc powoli wyeliminować komponentów jeden po drugim. Wyjmij dysk twardy , wyjmij GPU , wyjąć dysk SSD , etc. Teraz nawet z płyty głównej pamięci RAM i procesor tylko ja mam ten sam problem . Próbowałem zasilanie bez suwaka , zmieniając gniazd pamięci RAM próbował bezskutecznie . Ja również usunąć CMOS Battery , ale wciąż nie może zasilać . zmarł najprawdopodobniej płyta główna ? u zawsze można pozwolić im testową płytę + pamięć RAM czy można magicznie nie pisać . Jeśli można zakładać wówczas fengshui pokój nie jest dobra


RE: Płyta umarł? - troypendleton - 10 Dec 2016

Nieważne. Pomyśl poniedziałek przyniosę barana CPU i mobo do avertek . Gg Cholera pecha . Teraz na bloku odejść z pracy. Pierwszy dzień matrycy komputera urlopu . FML .


RE: Płyta umarł? - fluzzarn - 10 Dec 2016

Zdałem sobie sprawę , że moja skrzynka stanowi gwarancji jest objęty asview tech. Google i asview i avertek ma ten sam adres. Należy więc przyjąć, że avertek i asview to samo, prawda?


RE: Płyta umarł? - nagsiscool - 10 Dec 2016

spiky0180 napisał: Zdałem sobie sprawę , że moja skrzynka stanowi gwarancji jest objęty asview tech. Google i asview i avertek ma ten sam adres. Należy więc przyjąć, że avertek i asview to samo, prawda? ya są one wciąż ta sama firma . ale IIRC teraz avertek imię. nie więcej asview .


RE: Płyta umarł? - jennifercookqrvxt - 10 Dec 2016

hlots123 napisał: cud za mb , ale u można spróbować czyszczenia złoty obszar styku pamięci RAM za pomocą miękkiej gumki juz przetestować testu ... Próbowaliśmy czyszczenia złotej kontakt barana i próbował osadzić barana we wszystkich 4 gniazd pamięci RAM , ale bezskutecznie.


RE: Płyta umarł? - pbergeron21 - 10 Dec 2016

spiky0180 napisał: Próbowaliśmy czyszczenia złotej kontakt barana i próbował osadzić barana we wszystkich 4 gniazd pamięci RAM , ale bezskutecznie. Ile RAM kije masz ? Jeśli więcej niż jeden , należy spróbować każdy kij w czasie, w innym gnieździe .