cs-joke.pl forum
Czy moje prędkości Starhub Maxinfinity poprawić jeśli zmienię mojego ro - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Czy moje prędkości Starhub Maxinfinity poprawić jeśli zmienię mojego ro (/thread-905.html)

Pages: 1 2


Czy moje prędkości Starhub Maxinfinity poprawić jeśli zmienię mojego ro - jennifercookqrvxt - 29 Nov 2016

Cześć wszystkim,   Jestem na planie Fibre Starhub Maxinfinity Elite .   Prędkość pobierania do 150,0 Mbps   Prędkość wysyłania zapisu do 75,0 Mbps ...   Dano mi router DLINK . I jestem zadowolony z moich cicho prędkościach speedtest.net/result/2250223267.png ... I podłączyć do routera za pomocą kabla i nigdy nie używać wifi.   I zachować czytania , że router Asus jest znacznie lepiej ... Jak wielkiej różnicy prędkości będzie tam ? Mając na uwadze , że nie dbam o bezprzewodowe , zawsze jestem podłączony kablem CAT5 .   Każda pomoc będzie mile widziane .


RE: Czy moje prędkości Starhub Maxinfinity poprawić jeśli zmienię mojego ro - ghita.bernichi - 29 Nov 2016

Pomóc w wyniku Speedtest.net : Może powinieneś sprawdzić, co przyśpiesza Router DLINK został określony ? Oznacza to, że jest on zdolny do 150Mbps ? Jeśli tak , to problem może być coś innego, ponieważ użycie drutu . Dodaj : Ach , widzę , co może być problemem - po użyciu kabla Cat5 ! Cat5 ma limit 100 Mbps . Zmiana do Cat5e lub lepiej cat6 .


RE: Czy moje prędkości Starhub Maxinfinity poprawić jeśli zmienię mojego ro - pbergeron21 - 29 Nov 2016

Aktualizacja napisał: Pomóc w wyniku Speedtest.net : *obraz* Może powinieneś sprawdzić, co przyśpiesza Router DLINK został określony ? Oznacza to, że jest on zdolny do 150Mbps ? Jeśli tak , to problem może być coś innego, ponieważ użycie drutu . Dodaj : Ach , widzę , co może być problemem - po użyciu kabla Cat5 ! Cat5 ma limit 100 Mbps . Zmiana do Cat5e lub lepiej cat6 . ohh widzę ... Czy Cat 6 wyglądać Cat 5? To może być Cat6 . Nie wiedziałem Cat6 istniał. W jaki sposób można odróżnić ? Mój router D-Link DVG - N5402SP . Nie mam czasu na sprawdzenie bankomatu specyfikacji . ale sprawdzić później. dziękuję za odpowiedź.


RE: Czy moje prędkości Starhub Maxinfinity poprawić jeśli zmienię mojego ro - denisse.elmudesi - 29 Nov 2016

Wyglądają dokładnie tak samo . Zwykle nie powinno być oznaczeń na kablach. Pdf dla D-Link DVG- N5402SP w stanach witryn Starthub 10/100/1000 Mbps w dodatku na stronie 42. Tak więc wspierać 1 GB . http://www.starhub.com/content/dam/v..._userguide.pdf Najprościej będzie dostać kabel Cat6 .


RE: Czy moje prędkości Starhub Maxinfinity poprawić jeśli zmienię mojego ro - pulikantishreyareddy - 29 Nov 2016

Zabawne było to, samo w sobie z routerem Dlink mam 92Mbps , a po łańcuchowe łączenie routera Linksys dostałem 154Mbps . Ktoś inny może spróbować wyjaśniając to, ale nie mam pojęcia, dlaczego do dnia dzisiejszego


RE: Czy moje prędkości Starhub Maxinfinity poprawić jeśli zmienię mojego ro - sanvijna - 29 Nov 2016

lowem napisał: Zabawne było to, samo w sobie z routerem Dlink mam 92Mbps , a po łańcuchowe łączenie routera Linksys dostałem 154Mbps . Ktoś inny może spróbować wyjaśniając to, ale nie mam pojęcia, dlaczego do dnia dzisiejszego co jest łańcuchowym ? Wiem, że prawdopodobnie może to google ...


RE: Czy moje prędkości Starhub Maxinfinity poprawić jeśli zmienię mojego ro - klmandra965 - 29 Nov 2016

Aktualizacja napisał: Wyglądają dokładnie tak samo . Zwykle nie powinno być oznaczeń na kablach. Pdf dla D-Link DVG- N5402SP w stanach witryn Starthub 10/100/1000 Mbps w dodatku na stronie 42. Tak więc wspierać 1 GB . * Link do instrukcji * Najprościej będzie dostać kabel Cat6 . Dzięki za link. Mój kabel jest rzeczywiście 5e . Pójdę kupić cat6 . Zgaduję, że nie powinno być więcej niż 5 $ ... Właśnie sprawdziłem i kabla pochodzącego z modemu do routera jest również CAT5 . Nie próbowałem , ale jest to możliwe , aby przejść do routera w ogóle ? I zwrócił się do gościa, który przyszedł , aby go zainstalować , czy mogę mieć połączenie bez routera , mówił nr ... Zasadniczo nie ma port OpenNet błonnika, który wysyła sygnał w postaci cienkiej kabel do modemu . Od tego modemu sygnał zostanie wysłany do routera poprzez Cat5 . Następnie z routera do komputera Cat5e ponownie. Czuję, że router jest dodatkowy krok .. = / Tak czy inaczej będę się 2 kable Cat6 i zobaczyć jak to działa.


RE: Czy moje prędkości Starhub Maxinfinity poprawić jeśli zmienię mojego ro - samojm - 29 Nov 2016

W " modem" jest ONT . Potrzebujesz tego. Nie można pominąć , czy włókno nie będzie działać. W każdym razie, nie może również podłączyć cienkiego kabla światłowodowego do routera. Kabel Cat5 jest wąskim gardłem . Cat5e jest w porządku . Trzeba tylko jeszcze jeden Cat5e lub Cat6 .


RE: Czy moje prędkości Starhub Maxinfinity poprawić jeśli zmienię mojego ro - mandie.nitschke - 29 Nov 2016

Aktualizacja napisał: W " modem" jest ONT . Potrzebujesz tego. Nie można pominąć , czy włókno nie będzie działać. W każdym razie, nie może również podłączyć cienkiego kabla światłowodowego do routera. Kabel Cat5 jest wąskim gardłem . Cat5e jest w porządku . Trzeba tylko jeszcze jeden Cat5e lub Cat6 . nie, nie ... To znaczy ominąć router D -Link ... Nie muszę wifi.


RE: Czy moje prędkości Starhub Maxinfinity poprawić jeśli zmienię mojego ro - sachin.chhabra29 - 29 Nov 2016

Och, misread . Nie wiem , czy istnieje jakieś specjalne wymagania , które wymagają ustawienia / router . Żadna krzywda próbuje podłączyć komputer bezpośrednio do ONT , tego samego portu , że router jest podłączony do , i zobaczyć , czy to działa. W większości, jeśli nie działa, a następnie podłącz z powrotem do routera.