cs-joke.pl forum
Przepustowość sieci Internet & Clinic - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Przepustowość sieci Internet & Clinic (/thread-9218.html)



Przepustowość sieci Internet & Clinic - nqthqwvtj - 10 Dec 2016

Pomoc!! Używam tego DPC3925 Cisco dostarczone przez Starhub dla mojego połączenia internetowego. Nie ma nic złego z połączenia przewodowego , ale moje połączenie bezprzewodowe , ale zawsze odcięta w połowie drogi podczas korzystania lub pobierania pasz . Każdy pomysł co jest problemem. Czy jest jakieś produkty, które mogą zastąpić Cisco DPC3925 ?


RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - contactcrocker - 10 Dec 2016

myhooo napisał: Pomoc!! Używam tego DPC3925 Cisco dostarczone przez Starhub dla mojego połączenia internetowego. Nie ma nic złego z połączenia przewodowego , ale moje połączenie bezprzewodowe , ale zawsze odcięta w połowie drogi podczas korzystania lub pobierania pasz . Każdy pomysł co jest problemem. Czy jest jakieś produkty, które mogą zastąpić Cisco DPC3925 ? Co zrobiłeś , aby rozwiązać problem do tej pory ?


RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - calvinllee34 - 10 Dec 2016

Jaka jest odległość między PC do routera ? Czy jest to jak dosłownie obok routera ?


RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - ravazmu - 10 Dec 2016

Off iz tyłu modemu , jeśli jest to dla laptopa . Off iz tyłu Wifi jeśli jest to dla telefonu komórkowego.


RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - aathompson - 10 Dec 2016

ussr_1991 napisał: Jaka jest odległość między PC do routera ? Czy jest to jak dosłownie obok routera ? PC / komórkowy jest albo w tym samym pokoju lub jednego pomieszczenia siebie.


RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - vykgwfmj - 10 Dec 2016

myhooo napisał: PC / komórkowy jest albo w tym samym pokoju lub jednego pomieszczenia siebie. Użyj Inssider , by sprawdzić , czy Wi-Fi jest interferred jak nie jutro wtedy.


RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - anamaria.hernansanz - 10 Dec 2016

ussr_1991 napisał: Użyj Inssider , by sprawdzić , czy Wi-Fi jest interferred jak nie jutro wtedy. dzięki! spróbuję


RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - auyh.89 - 10 Dec 2016

Jednakże, jeśli prawdziwym problemem jest sygnał WiFi, co mogę zrobić ? Kupić router i używać go z modemem ? lub kupić nowy modem ?


RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - jimmyboi1981 - 10 Dec 2016

myhooo napisał: Jednakże, jeśli prawdziwym problemem jest sygnał WiFi, co mogę zrobić ? Kupić router i używać go z modemem ? lub kupić nowy modem ? Kup lepszy router, a nie modem (zintegrowany w routerze Liao ). Można by się spodziewać , aby kupić kilka routerów działać jako repeater , w zależności od wielkości pokrycia u potrzeba .


RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - jennifercookqrvxt - 10 Dec 2016

ussr_1991 napisał: Kup lepszy router, a nie modem (zintegrowany w routerze Liao ). Można by się spodziewać , aby kupić kilka routerów działać jako repeater , w zależności od wielkości pokrycia u potrzeba . Znakomity. Dzięki za radę