cs-joke.pl forum
Asus USB- AC68 zgodna lag kolce - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Asus USB- AC68 zgodna lag kolce (/thread-9239.html)

Pages: 1 2


Asus USB- AC68 zgodna lag kolce - prac.anad.pozycja - 10 Dec 2016

Asus USB- AC68 zgodna lag kolce


RE: Asus USB- AC68 zgodna lag kolce - nanca1500 - 10 Dec 2016

have u próbował ping innej stronie internetowej , jak również? obok którego ISP nie u zarejestrować?


RE: Asus USB- AC68 zgodna lag kolce - sweetmsava - 10 Dec 2016

Doświadczyłem wolniejszy ul i DL i wrócił do poprzedniej wersji. Kontrola nie zrobił tego jednak. Singtel tutaj .


RE: Asus USB- AC68 zgodna lag kolce - knotlikeyou - 10 Dec 2016

ZrE0_Cha0s napisał: have u próbował ping innej stronie internetowej , jak również? I ping Facebooka, dokładnie to samo . 4-5ms normalne następnie 1900ms + kolec I ping serwer US blizzard ( 24.105.8.6 ) wynik podobny ( 180ms 2100ms + z kolcami ) ZrE0_Cha0s napisał: które ISP nie u zarejestrować? Jestem na planie MyRepublic Gamer Nie wierzę, że nie ma to nic wspólnego z dostępem do Internetu. Gdybym ping bezpośrednio z moim routerem ( używając jego interfejs WWW ) nie mam kolców ogóle. Kolce zdarzyć tylko wtedy, gdy używam tego konkretnego adaptera USB


RE: Asus USB- AC68 zgodna lag kolce - viravasova - 10 Dec 2016

adv złudzeniu napisał: Doświadczyłem wolniejszy ul i DL i wrócił do poprzedniej wersji. nie sprawdzić tego jednak. Singtel tutaj . Która wersja sterownika to było?


RE: Asus USB- AC68 zgodna lag kolce - clintonch - 10 Dec 2016

dogoku napisał: Która wersja sterownika to było? wrócił do 2.1.2.7


RE: Asus USB- AC68 zgodna lag kolce - saygoodbye5555 - 10 Dec 2016

Próbowałem zresetować router i zobaczyć ?


RE: Asus USB- AC68 zgodna lag kolce - yuffie.for - 10 Dec 2016

ZrE0_Cha0s napisał: Próbowałem zresetować router i zobaczyć ? Próbowałem restartu routera, używając 2,4 GHz , przełączanie kanału sterującego na 2.4Ghz . Bez różnicy. Próbowałem też przejście do niższego MTU (za pomocą polecenia netsh ) po przeczytaniu o podobnych problemach z innym ASUS USB dongle wifi , ale to tylko pogarszał sprawę z jakiegoś powodu ...


RE: Asus USB- AC68 zgodna lag kolce - rj_2414 - 10 Dec 2016

dogoku napisał: Próbowałem restartu routera, używając 2,4 GHz , przełączanie kanału sterującego na 2.4Ghz . Bez różnicy. Próbowałem też przejście do niższego MTU (za pomocą polecenia netsh ) po przeczytaniu o podobnych problemach z innym ASUS USB dongle wifi , ale to tylko pogarszał sprawę z jakiegoś powodu ... Powrócić do starej wersji , a następnie informacje zwrotne ASUS. Można skorzystać z gwarancji .


RE: Asus USB- AC68 zgodna lag kolce - arcticwolf248 - 10 Dec 2016

dogoku napisał: Próbowałem restartu routera, używając 2,4 GHz , przełączanie kanału sterującego na 2.4Ghz . Bez różnicy. Próbowałem też przejście do niższego MTU (za pomocą polecenia netsh ) po przeczytaniu o podobnych problemach z innym ASUS USB dongle wifi , ale to tylko pogarszał sprawę z jakiegoś powodu ... Czy próbowałeś fabryczne Resetowanie USB ?