cs-joke.pl forum
SingTel www rozłączenia - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: SingTel www rozłączenia (/thread-9525.html)

Pages: 1 2


SingTel www rozłączenia - prac.anad.pozycja - 10 Dec 2016

Nie wiem co jest źle, ale po prostu chcesz sprawdzić , czy ktoś ma ten sam problem jak ja , jestem na Singtel 500Mbps i używanie ich AZTECH 7003 -J. Ostatnio gra utrzymania spada. grał BF4 i odłączony mnie bez powodu , a także moja przeglądarka pobieranie zatrzymany na 0B / s ... moja matka również zachować skarży dlaczego internet utrzymać wybijanie ...   EDIT: Zapomniałem powiedzieć , że jestem na kota 6 i moja matka jest bezprzewodowo


RE: SingTel www rozłączenia - patoconnell10 - 10 Dec 2016

Gdy to się stało, zarówno przewodowych i bezprzewodowych klientów nie działa? Czy u próbował restartu ? Jeśli obie zostały wykonane, ale nadal borykają się często , to może poinformować o swoim losie 1688 .. mój 7003 jest już 1.5yrs i niedawno zaczął działać w górę .. ale na szczęście , jak to jest tylko raz na dwa tygodnie , tak .. I sprawiają, że zwyczaj, aby ponownie uruchomić raz na tydzień tylko w przypadku I twarz tak zawodne wydajność podczas gier ..


RE: SingTel www rozłączenia - sally.meyers - 10 Dec 2016

renfred89 napisał: Gdy to się stało, zarówno przewodowych i bezprzewodowych klientów nie działa? Czy u próbował restartu ? Jeśli obie zostały wykonane, ale nadal borykają się często , to może poinformować o swoim losie 1688 .. mój 7003 jest już 1.5yrs i niedawno zaczął działać w górę .. ale na szczęście , jak to jest tylko raz na dwa tygodnie , tak .. I sprawiają, że zwyczaj, aby ponownie uruchomić raz na tydzień tylko w przypadku I twarz tak zawodne wydajność podczas gier .. Nie ma w tym samym czasie , moja matka ( bezprzewodowy) po południu , dla mnie (kat 6 ) wokół 3 nad ranem . tak próbowałem restart , ale nadal to samo: /


RE: SingTel www rozłączenia - patann42 - 10 Dec 2016

wolnavi napisał: Nie ma w tym samym czasie , moja matka ( bezprzewodowy) po południu , dla mnie (kat 6 ) wokół 3 nad ranem . tak próbowałem restart , ale nadal to samo: / Mam wrażenie, ze względu na jego sprzęcie problem .. Chyba nie ma nic wiele możemy pomóc tutaj ..


RE: SingTel www rozłączenia - zulzainami - 10 Dec 2016

To poszedł i jak to odzyskać ? Czy u musiał cyklu zasilania dowolne urządzenie ? Zszedł telefon podłączyć do wifi ma dostęp do Internetu ?


RE: SingTel www rozłączenia - gms1067 - 10 Dec 2016

renfred89 napisał: Mam wrażenie, ze względu na jego sprzęcie problem .. Chyba nie ma nic wiele możemy pomóc tutaj .. W porządku, dzięki


RE: SingTel www rozłączenia - neelimaat - 10 Dec 2016

sadboy napisał: To poszedł i jak to odzyskać ? Czy u musiał cyklu zasilania dowolne urządzenie ? Zszedł telefon podłączyć do wifi ma dostęp do Internetu ? To tak, jakby tylko na kilka sekund i znowu ok


RE: SingTel www rozłączenia - vederis - 10 Dec 2016

wolnavi napisał: To tak, jakby tylko na kilka sekund i znowu ok Tak, stało mi się 3 razy dzisiaj . Zbyt wiele przerywany ST odłączenie zgłaszane tutaj na forum do odwołania , jak tylko problem sprzętowy. Ale ST fanboy zawsze będą próbować.


RE: SingTel www rozłączenia - patann42 - 10 Dec 2016

wolnavi napisał: Nie wiem co jest źle, ale po prostu chcesz sprawdzić , czy ktoś ma ten sam problem jak ja , jestem na Singtel 500Mbps i używanie ich AZTECH 7003 -J. Ostatnio gra utrzymania spada. grał BF4 i odłączony mnie bez powodu , a także moja przeglądarka pobieranie zatrzymany na 0B / s ... moja matka również zachować skarży dlaczego internet utrzymać wybijanie ... EDIT: Zapomniałem powiedzieć , że jestem na kota 6 i moja matka jest bezprzewodowo Ivan , jaki jest twój raport dzieje ? Trwa dochodzenie ?


RE: SingTel www rozłączenia - angelsdarklight - 10 Dec 2016

Aktualizacja napisał: Tak, stało mi się 3 razy dzisiaj . Zbyt wiele przerywany ST odłączenie zgłaszane tutaj na forum do odwołania , jak tylko problem sprzętowy. Ale ST fanboy zawsze będą próbować. Wszystko telco samo ... Wszystko ssać ... tylko słyszałem VQ dobre, ale ojciec chciał miotv ... Hais