cs-joke.pl forum
Klinika Hardware - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Klinika Hardware (/thread-9529.html)

Pages: 1 2


Klinika Hardware - shaibazsa - 10 Dec 2016

Hi guys , po prostu chcą dochodzenia , co jest powodem, jeżeli io mobo i port pokazuje rdzewieje ? Moje urządzenia USB, które są podłączone do komputera , porty również zaczyna rdzewieć . jakiś pomysł dlaczego? Issit ponieważ wody lub ciepła lub z innych powodów ? każdy może rzucić trochę światła ? Dziękuję Ci!


RE: Klinika Hardware - miczax - 10 Dec 2016

Niszczą lub rdzy ? Najprawdopodobniej spowodowane wysoką wilgotnością powietrza i wilgoci w pomieszczeniu zamkniętym . Czy Twój rig pobliżu dołączonym łazience lub otwartego okna lub coś podobnego ? Albo żyjesz w pobliżu np morze Wschodnie wybrzeże? Niektóre ppl powiedzieć, że trochę środowisko może przyspieszyć rdzewienie , ale nie mieszkają tam, więc nie mam pojęcia .


RE: Klinika Hardware - mistyijensen - 10 Dec 2016

Kandinsky napisał: Niszczą lub rdzy ? Najprawdopodobniej spowodowane wysoką wilgotnością powietrza i wilgoci w pomieszczeniu zamkniętym . Czy Twój rig pobliżu dołączonym łazience lub otwartego okna lub coś podobnego ? jak zaczyna rdzy , dostał tacy jak pomarańczowy / brązowy plamy : (wszystko nadal działa dobrze, na szczęście , więc zastanawiałem się, co jest przyczyną , tak myślę, w pobliżu okna , ale nie leh , okna nie otwierać się bezpośrednio na wiertnicy de


RE: Klinika Hardware - sk.khan181 - 10 Dec 2016

Mam mobo H77 , który pokazuje znak utlenianie. Nie wiem, czy jego rdzewieje . Ale jego wciąż pracuje . Ale myślę, że mogę pomóc biorąc pod uwagę nasz środowiska wysokiej wilgotności.


RE: Klinika Hardware - fakesms92 - 10 Dec 2016

LLCSG12 napisał: Mam mobo H77 , który pokazuje znak utlenianie. Nie wiem, czy jego rdzewieje . Ale jego wciąż pracuje . Ale myślę, że mogę pomóc biorąc pod uwagę nasz środowiska wysokiej wilgotności. dziękuję bro do wglądu , tak Singapur zbyt wilgotne i również nie mają luksusu działa mój komp 24/7 w powietrzu con środowiska także


RE: Klinika Hardware - klmandra965 - 10 Dec 2016

Not too bad la chłopaki. Mamy wilgotnym środowisku , więc nie trzeba się martwić o elektryczności statycznej podczas budowy komputerów. Nie tak jak tych ludzi w Stanach Zjednoczonych , gdzie mają dostać maty antystatyczne lub zespoły bo ryzyko szoków statycznych jest dość wysoki


RE: Klinika Hardware - siminko - 10 Dec 2016

moonshire napisał: Not too bad la chłopaki. Mamy wilgotnym środowisku , więc nie trzeba się martwić o elektryczności statycznej podczas budowy komputerów. Nie tak jak tych ludzi w Stanach Zjednoczonych , gdzie mają dostać maty antystatyczne lub zespoły bo ryzyko szoków statycznych jest dość wysoki Wady i zalety huh hahahaha


RE: Klinika Hardware - cfestus8 - 10 Dec 2016

Będzie coraz korki kurzu USB od ebay opóźnić niszczą ?


RE: Klinika Hardware - williambswygart - 10 Dec 2016

co dziwi mnie jednak to , że mój hiper 212 .. 4 lat życia .. faktycznie mają rdzy na śruby i sprężyny mechanizmu zabezpieczającego .. psychicznego płytki w kształcie litery X , która posiada chłodnicę do stand- off dla płyty bazowej. mój komputer jest utrzymywana w rogu pokoju , z dala od okna. ale bez klimy .


RE: Klinika Hardware - timmothy1241 - 10 Dec 2016

kashix napisał: dziękuję bro do wglądu , tak Singapur zbyt wilgotne i również nie mają luksusu działa mój komp 24/7 w powietrzu con środowiska także Klimatyzacja jest rzeczywiście , jak niektórzy odrobinę gorsze , choć ... nie mogę RMB , gdzie czytałem ten artykuł, ale mówią , że jeśli komputer działa na pokoju klimatyzacji 24/7 będzie DMG jakiś składnik.