cs-joke.pl forum
Potrzebujesz pomocy z moim problemem ! Pomoc jest bardzo mile widziana! - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Potrzebujesz pomocy z moim problemem ! Pomoc jest bardzo mile widziana! (/thread-9606.html)



Potrzebujesz pomocy z moim problemem ! Pomoc jest bardzo mile widziana! - arfai - 10 Dec 2016

Router - > CPU - > NO INTERNET     REAKCJA ode mnie GET SINGNET technikowi FIX LAN drutu.     Po zamocowaniu . Nadal nie ma DOSTĘP DO INTERNETU na pulpicie / ale nie było Internetu na laptopie technika .     REAKCJA ode mnie dostać nowy adapter USB bezprzewodowej sieci LAN .     Po zamocowaniu ON LAN USB Adapter : nadal nie ma dostępu do Internetu.   DNI KTOŚ ??? Nikomu pomóc ???   imgur.com/V5hHvfw < - w formie OBRAZ


RE: Potrzebujesz pomocy z moim problemem ! Pomoc jest bardzo mile widziana! - angelsdarklight - 10 Dec 2016

Bumpz , potrzebujesz pomocy


RE: Potrzebujesz pomocy z moim problemem ! Pomoc jest bardzo mile widziana! - cayleena - 10 Dec 2016

vp2lenneth napisał: Router - > CPU - > NO INTERNET REAKCJA ode mnie GET SINGNET technikowi FIX LAN drutu. Po zamocowaniu . Nadal nie ma DOSTĘP DO INTERNETU na pulpicie / ale nie było Internetu na laptopie technika . REAKCJA ode mnie dostać nowy adapter USB bezprzewodowej sieci LAN . Po zamocowaniu ON LAN USB Adapter : nadal nie ma dostępu do Internetu. DNI KTOŚ ??? Nikomu pomóc ??? imgur.com/V5hHvfw < - w formie OBRAZ Aktualizacja LAN / sterowniki sieci bezprzewodowej?


RE: Potrzebujesz pomocy z moim problemem ! Pomoc jest bardzo mile widziana! - sanvijna - 10 Dec 2016

Nie można zaktualizować z powodu braku dostępu do Internetu.


RE: Potrzebujesz pomocy z moim problemem ! Pomoc jest bardzo mile widziana! - harddicktony - 10 Dec 2016

vp2lenneth napisał: Nie można zaktualizować z powodu braku dostępu do Internetu. Użyj telefon internet ? Albo inny komputer ?


RE: Potrzebujesz pomocy z moim problemem ! Pomoc jest bardzo mile widziana! - neelimaat - 10 Dec 2016

Hailgod napisał: Użyj telefon internet ? Albo inny komputer ? Kiedyś mój telefon i internet na uwięzi do mojego pulpitu za pośrednictwem bezprzewodowej sieci LAN adapter USB, ale nadal nie mogę surfować po sieci .


RE: Potrzebujesz pomocy z moim problemem ! Pomoc jest bardzo mile widziana! - calvinllee34 - 10 Dec 2016

TS , lista w dół routera i adaptera wifi też.


RE: Potrzebujesz pomocy z moim problemem ! Pomoc jest bardzo mile widziana! - rawat.kshitiz - 10 Dec 2016

Isnt oczywiste jego komputer jest problem? Wyłącz wszystkie zapory i Anti Virus .


RE: Potrzebujesz pomocy z moim problemem ! Pomoc jest bardzo mile widziana! - timmothy1241 - 10 Dec 2016

TCP / IP nie jest zainstalowany sterownik stosu / uszkodzony ? można uzyskać dowolny adres IP po u do Powiązanie USB ?


RE: Potrzebujesz pomocy z moim problemem ! Pomoc jest bardzo mile widziana! - mfres8052 - 10 Dec 2016

ustawić statyczny adres IP , ale zapomniał ustawić na auto ?