LINK TP Archer C7
#1

Archer C7 - Witamy na stronie TP- LINK po prostu pokazać ten router w challenger , sprzedaży na $ 189 to dobry zakup ?
Reply
#2

Do tej pory jest to najtańszy Router AC widzę .
Reply
#3

sprzętu mądry powinno być ok, ale problem polega na firmware.
Reply
#4

lionelow napisał: sprzętu mądry powinno być ok, ale problem polega na firmware. co firmware problem? "Coz Zastanawiam się jeden też.
Reply
#5

CoolSilverRider napisał: co firmware problem? "Coz Zastanawiam się jeden też. Kwestie, które złącza USB lub ftp nawet NAT nie działa z oprogramowaniem ...
Reply
#6

lionelow napisał: Kwestie, które złącza USB lub ftp nawet NAT nie działa z oprogramowaniem ... O! ... To jest bardzo źle wtedy.
Reply
#7

lionelow napisał: Kwestie, które złącza USB lub ftp nawet NAT nie działa z oprogramowaniem ... [WYMAGANY CYTAT] Poważnie , jak to może być możliwe ...
Reply
#8

CoolSilverRider napisał: O! ... To jest bardzo źle wtedy. Można przeczytać więcej na ich forum? nadal tanie i dobre faktycznie
Reply
#9

ArcticCheetah napisał: [WYMAGANY CYTAT] Poważnie , jak to może być możliwe ... Teraz jestem zdezorientowany. Więc jest to błąd oprogramowania , czy też nie ? Zamierza uzyskać jest jako zamiennik dla mojego FTTC Starhub Fibre tego D- Link.
Reply
#10

CoolSilverRider napisał: Teraz jestem zdezorientowany. Więc jest to błąd oprogramowania , czy też nie ? Zamierza uzyskać jest jako zamiennik dla mojego FTTC Starhub Fibre tego D- Link. Najlepszy przeczytać o tym w swoim forum .... TP-Link sg
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 3 Guest(s)