PCIE x1 Zablokowane przez kartę graficzną ..
#1

Cześć,   Potrzebujesz pomocy .. Moja karta graficzna zablokowała drugi tylko slot PCIE x1 na mojej płycie głównej. Jakieś rozwiązania?
Reply
#2

Użyj innego gniazda x4 lub x16. To jest to samo. Wysłane z OnePlus ONEPLUS A3003 przy użyciu GAGT
Reply
#3

lub zdobądź pionier pcie
Reply
#4

esmond300 napisał: Cześć, Potrzebujesz pomocy .. Moja karta graficzna zablokowała drugi tylko slot PCIE x1 na mojej płycie głównej. Jakieś rozwiązania? W przypadku, gdy nie wiesz, możesz użyć urządzenia PCIe x1 w innych gniazdach PCIe. Czy to x4, czy nawet inny slot x16 bez żadnych problemów. Zamiast tego wystarczy podłączyć urządzenie x1.
Reply
#5

Chłopaki, dziękuję za pomoc. Przepraszam za moje pisanie. Chodziło mi o to, że są tylko 2 gniazda PCIE, a drugie PCIE jest zablokowane przez kartę graficzną. Wygląda na to, że potrzebuję tego https://shopee.sg/BES-PCI-E-1X-Slot-...312.1097788531 Masz pomysł, który sklep w Sim Lim ma to? Czy użyję go do karty dźwiękowej, czy wpłynie to na jakość dźwięku? Dzięki!
Reply
#6

Co to za deska? To dziwne, że to blokuje. Tak, jeśli otrzymasz tanie nieekranowane, zakłócenia wpłyną na jakość dźwięku.
Reply
#7

wtfh4x napisał: Co to za deska? To dziwne, że to blokuje. Tak, jeśli otrzymasz tanie nieekranowane, zakłócenia wpłyną na jakość dźwięku. To Micro-ATX Mobo. Próbowałem nawet na moim innym pełnowymiarowym ATX Mobo, aby zobaczyć i jest on również zablokowany przez kartę graficzną. Karta graficzna jest zbyt gruba, a przerwa między gniazdami PCI-E jest zbyt mała, co powoduje, że tak się dzieje ... Właśnie kupiłem jeden z tych uniwersalnych elastycznych przedłużaczy karty PCI Express x1 z zagranicy. Może w przyszłym tygodniu może ... Mam nadzieję, że jest wystarczająco dużo miejsca, aby wsunąć się do gniazda pci-e ... Tak, w jaki sposób chronisz nawet ten płaski i elastyczny przedłużacz? Owinąć folią aluminiową?
Reply
#8

model sim? la musi być 18 lat temu odrodził się komputer Micro-ATX
Reply
#9

Tak wielu ludzi tutaj nie wie, co to jest gpu z 2,5 pcie
Reply
#10

stylechap napisał: Tak wielu ludzi tutaj nie wie, co to jest gpu z 2,5 pcie co to jest?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)