819 $ za te specyfikacje ok?
#1

http://www.dell.com/sg/p/inspiron-3470-d...70-desktop
Reply
#2

W porządku. Nic wielkiego do powiedzenia. Ale bez monitora. Również nie wiem, czego chcesz.
Reply
#3

Kup monitor osobno. Dla drugiego studenta. Większość to biuro, zegarek na YouTube. Wideo
Reply
#4

Halo Green napisał: Kup monitor osobno. Dla drugiego studenta. Większość to biuro, zegarek na YouTube. Wideo Den to więcej niż wystarczające.
Reply
#5

dostałem również tę jednostkę, ale kupiłem ją za 899 (z darmowym 23-calowym monitorem) niezły komputer, surfowanie po Internecie zero lagów i obsługa lekkich gier (dota) pamiętaj tylko, że karta bezprzewodowa jest tylko bgn, a nie ac w przeciwnym razie jest to dość estetyczny i minimalistyczny pulpit
Reply
#6

Paiseh Co to jest ac? Teraz większość sieci to bgn. W pakiecie z. 24-calowy monitor Ips z serii P kosztuje 1040 USD. Uważasz, że warto? Czy powinienem otrzymać monitor osobno?
Reply
#7

Halo Green napisał: Paiseh Co to jest ac? Teraz większość sieci to bgn. W pakiecie z. 24-calowy monitor Ips z serii P kosztuje 1040 USD. Uważasz, że warto? Czy powinienem otrzymać monitor osobno? AC jest standardem WiFi podobnym do bgn, ale może działać w trybie 5 GHz. Która seria P 24 "? Jeśli koszt nie jest tak wysoki jak na rynku zewnętrznym, pójdzie z tym. W przeciwnym razie możesz poszukać taniego monitora, takiego jak AOC / VS
Reply
#8

Czy ta bezprzewodowa karta Dell może działać. 5 GHz?
Reply
#9

Halo Green napisał: Czy ta bezprzewodowa karta Dell może działać. 5 GHz? tylko 2,4 GHz tylko ciekawe, skąd masz cenę pakietu na 1040 tys.? czy komputer stacjonarny 849.99 na Dell SG?
Reply
#10

Od Dell na placu Marina Bts, czy ta karta graficzna jest odpowiednia do oglądania filmów, MS Office i YouTube Intel® UHD Graphics 620 ze wspólną pamięcią graficzną
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 3 Guest(s)